Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(NickaD @ 2011 05 26, 17:19)


Visgi visi klausimai išsisprendė. smile.gif Duonelė jau virtuvėje aušta.
Štai pirmoji maniškė wub.gif atrodo lyg forminė, realiai prancūziška kvietinė duona su apskrudusia plutele.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(NickaD @ 2011 05 26, 20:03)
Visgi visi klausimai išsisprendė.  smile.gif Duonelė jau virtuvėje aušta.
Štai pirmoji maniškė  wub.gif atrodo lyg forminė, realiai prancūziška kvietinė duona su apskrudusia plutele.


Skaniai atrodo duonyte thumbup.gif tongue.gif
Atsakyti
Sveikos kepejeles,Gal kuri zinot kiek kainuoja miltai pas maluninka is Aleksoto (kalvarijos 10) kazkada buvau radus senoje temoje,bet neissaugojau,o dabar nerandu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glen: 27 gegužės 2011 - 11:43
QUOTE(Glen @ 2011 05 27, 11:41)
Sveikos kepejeles,Gal kuri zinot kiek kainuoja miltai pas maluninka is Aleksoto (kalvarijos 10) kazkada buvau radus senoje temoje,bet neissaugojau,o dabar nerandu  blush2.gif

Kainos linkusios keistis mirksiukas.gif
Jei šioj temoj atversit vieną puslapėlį atgal, rasit malūno nuorodą su rekvizitais. Pasiskambinsit, sužinosit tiksliai rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos, gal gali man padeti Airiukes ar Angliukes? Noriu issikepti ,,Sveika duona" rastame cia sm forume. Tik nezinau kaip tiksliai verciasi kai kurie produktai:

kvietininiai miltai
ruginiai miltai
rupius ruginiai miltai
avižų sėlenos
linu semenys
kmynai
ir ar svis rasiu tokius ingredijentus Airijoje blush2.gif g.gif
labai iskarto dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingaaaa @ 2011 05 26, 19:50)
kepejeles,sakykit,kaip kepti duona ant klevo lapu?Ar reikia juos kaip nors paruost?

dabar galit kept ir be ant džiovintu, o žiemai, atsargom galima padžiovint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vix @ 2011 05 27, 19:18)
sveikos, gal gali man padeti Airiukes ar Angliukes? Noriu issikepti ,,Sveika duona" rastame cia sm forume. Tik nezinau kaip tiksliai verciasi kai kurie produktai:

1.kvietininiai miltai
2.ruginiai miltai
3.rupius ruginiai miltai
4.avižų sėlenos
5.linu semenys
6.kmynai
ir ar svis rasiu tokius ingredijentus Airijoje  blush2.gif  g.gif
labai iskarto dekui  4u.gif

1.Wheat flour
2.Rye flour (rasi sveikuolių pardėse arba lenkų/lietuvių ar pan)
3.coarse rye flour (kaip ir su ruginiais)
4.oat bran ( sveikuolių pardėj bandyk ieškot, o gal ir paprastoj didesnėj pardėj rasi)
5. Linseed (sveikuolių pardėj, o gal ir paprastoj didesnėj pardėj rasi)
6.cumin (pigiausiai- lietuvių pardėj).

Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2011 05 27, 19:54)
1.Wheat flour
2.Rye flour (rasi sveikuolių pardėse arba lenkų/lietuvių ar pan)
3.coarse rye flour (kaip ir su ruginiais)
4.oat bran ( sveikuolių pardėj bandyk ieškot, o gal ir paprastoj didesnėj pardėj rasi)
5. Linseed (sveikuolių pardėj, o gal ir paprastoj didesnėj pardėj rasi)
6.cumin (pigiausiai- lietuvių pardėj).

labai dekinga 4u.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2011 05 27, 22:54)
3.coarse rye flour (kaip ir su ruginiais)

o as esu nusipirkus wholegrain rye flour tai ne tas pats kas coarse rye flour? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NickaD @ 2011 05 26, 09:19)
Laba diena, kepėjos 4u.gif
naujokė čia aš. smile.gif Vakar nusipirkau duonkepę, šiandien jau maišosi tešla. smile.gif Kyla klausimas. Visas procesas baigsis po 3,40h. Tada jau bus visa duona iškepta? Dabar ji dar maišosi.. Kada ji sustos? Ten gal kokį karštą orą turi pūsti, kad ji iškiltų?
Ačiū.

Instrukcijoje procesas turi būti aprašytas smile.gif Pas mane 2 kepyklės, abi kepa skritingai.

QUOTE(NickaD @ 2011 05 26, 13:03)
Visgi visi klausimai išsisprendė.  smile.gif Duonelė jau virtuvėje aušta.
Štai pirmoji maniškė  wub.gif atrodo lyg forminė, realiai prancūziška kvietinė duona su apskrudusia plutele.


Pirmas kepaliukas thumbup.gif

O aš vargstu koreguodama receptus. Nusipirkau seną knygą. Visi receptai su raugu. Ar mano raugas peraktyvus, ar kas, nu bet kyla iki dangčio visi kepaliukai blink.gif
Dar galvoju, kad knyga baisiai sena, tais laikais buvo tik paprastos sausos mielės, o aš naudoju duonkepės sausas mieles, jos aktyvesnės. Tai vat ir experimentuoju. Vakar plytą iskepiau, nes visiškai numažinau mieles lotuliukas.gif
Pusė knygos duonytės su raugu ir mielėm, kita pusė vien su raugu. Antros pusės bijau mėginti kolkas g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Is pusseseres gavau duonukes recepta ir raugo.Bet man ta duonuke niekaip nesigauna tokia skani,kaip pas ja doh.gif Ji kepa orkaiteje as duonkepeje....Ji kildina 6 val., as jungiu teslos programa,o po to dar palieku 4 val. vakar dar puse saukstelio mieliu dejau.Ir nesuprantu,vis tiek ta mano duona tokia sunki ir slapia gavosi. g.gif
Atsakyti
Labas,

mano raugas jau savaite stovi saldytuve,manes nebuvo,tai vyras nelabai ir valge duonyte,tai dar yra,nenoriu dar kepti. Ka man daryti su raugu? ,bijau,kad paskui ismesti nereiketu jo. gal sakau i saldikli ideti?
Atsakyti