Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Auruma @ 2011 05 21, 20:02)
Sveikos,
Gal gali kaunietės parašyti kiek kainuoja speltos miltai pas malūnininką? Iki kelių dirba penktadieniais/šeštadieniais?

Čia visa info apie malūną
Speltos miltai rodos būdavo po 4lt/kg, bet skambučiu konkrečiai sužinosit, nes gal ne visada turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maraboo @ 2011 05 21, 22:20)
Čia visa info apie malūną
Speltos miltai rodos būdavo po 4lt/kg, bet skambučiu konkrečiai sužinosit, nes gal ne visada turi smile.gif


Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, duonos kepejos smile.gif

noriu kepti Palangos duona, bet va iskilo klausimas, ar siai DUONAI galiu naudoti turima rauga, kur kepu su ivairiais grudais duona? Gal gerai bus, ar butina is naujo pasidaryt butent tai duonytei, kaip parasyta virs recepto? Ir man keista, kad i palangos duonele dedasi ruginiai miltai g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 05 25, 17:41)
Sveikos, duonos kepejos smile.gif

noriu kepti Palangos duona, bet va iskilo klausimas, ar siai DUONAI galiu naudoti turima rauga, kur kepu su ivairiais grudais duona? Gal gerai bus, ar butina is naujo pasidaryt butent tai duonytei, kaip parasyta virs recepto? Ir man keista, kad i palangos duonele dedasi ruginiai miltai  g.gif

Taigi sakiau, kad tai ruginė duona wink.gif Netiki ji matot biggrin.gif Bandyk su savo raugu. Nesigaus, tai pasidarysi ir kitą wink.gif Pas mane jau virš metų turbūt naudojamas terros ruginis raugas...
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2011 05 25, 22:40)
Taigi sakiau, kad tai ruginė duona wink.gif Netiki ji matot biggrin.gif Bandyk su savo raugu. Nesigaus, tai pasidarysi ir kitą wink.gif Pas mane jau virš metų turbūt naudojamas terros ruginis raugas...


Zinau biggrin.gif as sita pasisakyma sumasciau parasyt po to, kai neradau taves skype biggrin.gif o man dunde dege, atsakyma suzinot biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

merginos, o koki skoni duoda speltos miltai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(starbee @ 2011 05 26, 08:11)
Labas rytas 4u.gif

merginos, o koki skoni duoda speltos miltai? g.gif

man tai jokio, tik jie daug sveikesni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2011 05 26, 09:28)
man tai jokio, tik jie daug sveikesni  4u.gif

aciu 4u.gif
noriu paklaust, aguonele, kepiau pagal jusu receptuka bandeles italiskas su dz. pomidorais, ten reikejo det manu kruopu miltu, as tokiu neturejau ir idejau paprastu, bet bandeles gavosi nelabai skanios, o kita diena dar ir kietos blink.gif matyt reik labai laikytis recepto ir visgi naudot manu kruopu miltus. Ar as teisingai suprantu, kad tai miltai semolina? o gal ar durum? g.gif nezinau lietuvisku siu miltu pavadinimu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo starbee: 26 gegužės 2011 - 10:09
QUOTE(starbee @ 2011 05 26, 10:08)

noriu paklaust, aguonele, kepiau pagal jusu receptuka bandeles italiskas su dz. pomidorais, ten reikejo det manu kruopu miltu, as tokiu neturejau ir idejau paprastu, bet bandeles gavosi nelabai skanios, o kita diena dar ir kietos blink.gif matyt reik labai laikytis recepto ir visgi naudot manu kruopu miltus. Ar as teisingai suprantu, kad tai miltai semolina? o gal ar durum? g.gif nezinau lietuvisku siu miltu pavadinimu blush2.gif

labai gail akad nepavyko unsure.gif as nesu kepus ju su paprastais miltais... man jos tikrai puikios gavos wub.gif manau kad miltai didele itaka turi. Manu kruopu miltai visai kitokios konsistencijos, net nezinau kaip paaiskinti... as naudoju semolina mirksiukas.gif kiek kepiniu su jais kepus esu, nei vienas nenuvyle.
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2011 05 26, 11:37)
labai gail akad nepavyko  unsure.gif  as nesu kepus ju su paprastais miltais... man jos tikrai puikios gavos  wub.gif  manau kad miltai didele itaka turi. Manu kruopu miltai visai kitokios konsistencijos, net nezinau kaip paaiskinti... as naudoju semolina  mirksiukas.gif kiek kepiniu su jais kepus esu, nei vienas nenuvyle.

reiks butinai isigyt semolina ir dar karta pamegint 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, kepėjos 4u.gif
naujokė čia aš. smile.gif Vakar nusipirkau duonkepę, šiandien jau maišosi tešla. smile.gif Kyla klausimas. Visas procesas baigsis po 3,40h. Tada jau bus visa duona iškepta? Dabar ji dar maišosi.. Kada ji sustos? Ten gal kokį karštą orą turi pūsti, kad ji iškiltų?
Ačiū.
Atsakyti
kepejeles,sakykit,kaip kepti duona ant klevo lapu?Ar reikia juos kaip nors paruost?
Atsakyti