Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(GITALE @ 2011 04 19, 05:11)

ar  dedat pieno miltelius kaip recepte ar tiesiog galima pakeist juos pienu? kokiu santykiu?
aciu atsakiusioms

galima pakeist pienu, tik vandens kieki pamažinkit

QUOTE(maye @ 2011 04 19, 08:30)
galvoju ar pirkti ja isvis? uz koki kepimo buda pasisakote duonkepeje ar orkaites dauguma? 4u.gif

duonkepė gerai pačiai pradžiai, užminkyt tešlą, mažai šeimai, o orkaitei galima ir daugiau iškept, ir skonis vis tiek kiek skiriasi
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2011 04 19, 09:30)
galvoju ar pirkti ja isvis? uz koki kepimo buda pasisakote duonkepeje ar orkaites dauguma? 4u.gif

Aš irgi ilgai svarsčiau ar verta tą duonkepę pirkti, juolab, kad dauguma kepa su raugu ir tik maišo/kildina duonkepėje, o po to jau kepa orkaitėje. Bet galiausiai nusprendžiau, kad duonkepės privalumas tas, jog ji viską padaro greičiau, galima užprogramuoti, pvz nakčiai, ir turėti šviežios duonos reikiamu laiku, be to, ji naudoja žymiai mažiau elektros nei orkaitė (aktualu, jei orkaitė elektrinė). Daugiau gal patogumas, bent man tikrai neretai atsidėdavo duonos kepimas, nes arba raugo nespėdavau pasiruošti, arba negalėdavau reikiamu laiku lėkti žiūrėti ar viskas gerai ir jau galiu jungti orkaitę kepimui. Darbo dienomis išvis sudėtinga, nes nebėra kada laukti kol iškeps...
Atsakyti
user posted image
user posted image
sveikutės,prašom mano duonele pasivaišinti.... 4u.gif
Kepu orkaitėje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(edvinux @ 2011 04 19, 12:18)
user posted image
user posted image
sveikutės,prašom mano duonele pasivaišinti.... 4u.gif
Kepu orkaitėje smile.gif

Mano receptukas
400g ruginių miltų
400g extra miltų
200g kvietinių miltų 2 saujos avižinių dribsnių
2 saujos sėlenų
2 šaukšteliai druskos
6 šaukštai cukraus
900ml šilto vandens
2-3 šaukštai raugo
rauginti 8-10 val/kepti 1,15 min
sksnaus 4u.gif
raugo galiu duoti druskininkietėms...
labai puiki duonelė 4u.gif
Atsakyti
Noriu paklausti. Kepant duonelę orkaitėje ar reikia po duonos forma vandens vonelę statyti? smile.gif
Atsakyti
kokiu groziu prideta bigsmile.gif bigsmile.gif viskas kaip skanu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2011 04 18, 21:01)
g.gif ar cia tik man nesiseka selenu nusipirkti, ar visom??? mano maxej nera, siand IKI ziurejau, tuscios lentinos? ka jau badas? g.gif

Ar ieškote kviečių gemalų sėlenų? Pilna Norfoj (keliose didesnėse mačiau).
Papildyta:
QUOTE(skirmantuks81 @ 2011 04 19, 10:52)
Kepiau duonytę, Borodino, receptą radau pirmąjame puslapyje, nu niam niam gavosi, laaaabai skani  thumbup.gif

Visų duonos labai skaniai atrodo. 4u.gif
O jūsų antroji kur su vaisiais, tai borodino, tik pridėjote grūdų ir vaisių?
Atsakyti
QUOTE(vvjuka @ 2011 04 19, 14:34)
Noriu paklausti. Kepant duonelę orkaitėje ar reikia po duonos forma vandens vonelę statyti? smile.gif

aš nestatau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(edvinux @ 2011 04 19, 14:40)
aš nestatau 4u.gif

Aš statau, bet man labai nepatinka, nes duonos apatinė pusė labai drėgna. O pluta nebūna labai stora? Pabandysiu ir aš nestatyti. Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vvjuka @ 2011 04 19, 13:34)
Noriu paklausti. Kepant duonelę orkaitėje ar reikia po duonos forma vandens vonelę statyti? smile.gif

aš visada statau, pluta būna minkšta, o apačia duonos formoje būna drėgna... net nepagalvojau kad čia nuo vonelės. g.gif reiks gal tada nebaigus kepti išimti mirksiukas.gif

QUOTE(Sense @ 2011 04 19, 14:16)
O jūsų antroji kur su vaisiais, tai borodino, tik pridėjote grūdų ir vaisių?


taip, Borodino, tik dar įdėjau avižinių dribsnių, džiovintų vaisių, linų sėmenų, sezamo. Vyrui kepu tik su saulėgrąžomis, o sau prie kavos šią. atstoja man pyragą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2011 04 18, 21:11)
Žadėtas vertimas Darnicko duona pagal Annos


Oi kaip aciu! thumbup.gif Turbut pirma duonyte, kuria bandysiu kepti, bus butent sita. drinks_cheers.gif

Mamkos, atejau pagalboooos! unsure.gif Buvau siandien pas malunininka Aleksote, prisipirkau visokiu geriu! thumbup.gif Bet ten viska greit sudejom i masina, parsinesiau namo, ogi ziuriu, kad jau nebezinau, kur kvietiniai, o kur ruginiai miltai. blink.gif unsure.gif Vieni tokie lyg gelsvesni, kiti baltesni, i pilksvuma. Gal galit pasakyt, kur kurie? blush2.gif

Ir dar - pirmadieni vakare pradejau daryti rauga, kada galiu kept duonyte? Vakar ir siandien dejau po 50g miltu +50g vandens. Gal jau rytoj galima? rolleyes.gif Ar dar per greit?
Atsakyti
kvietiniai gelsvesni
ruginiai pilki į rusvumą
Atsakyti