Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Monstras @ 2011 05 09, 12:16)
a kam jas ten traukyti tas menteles? iškeps duona ir ištrauksi iš iškeptos, baisi jau bėda... dar geriau su joms ir padas iškeps, nes ir jos kaitina dugną  biggrin.gif


na čia kaip kam patinka 4u.gif
Žmogus paklausė aš atsakiau.
Aš išvis duonkepėj nebekepu, man orkaitėj skaniau
Atsakyti
Nebūtina, bet tam, kad būtų mažesnės skylės, pvz. man jos nepatinka. Arba tam, kad pamiršus jog jos viduj, pjaustant duoną neįpjaut mentelių arba dar geriau pamiršus, neišmest jų kartu su duona ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monstras @ 2011 05 09, 08:36)
Čia kaip suprantu su šiuo raugu man taip ir nieko neišėjo... ???
user posted image
jau šiandien turbūt 5-ta diena, o jis kažkoks užsistovėjęs, nusistovi vanduo virš jo, jau dalį ir nupyliau. Maitinau antrą, trečia ir ketvirtą dieną, bet nieko turbūt čia man neišėjo...
Ką pasakys žinovės?


Na nesu profė šioje srityje bet manau po 5dienų tikrai taip netūrėtų būti, jau tūrėtų iškilęs būti o ne nuvandenyti... schmoll.gif g.gif Bet aišku čia mano neprofesionali nuomonė... Galiu ir klysti... mirksiukas.gif


Beje kepiau kvietinę duonelę, sakykite o galima į kepimo indą kad dugnas nepriliptų dėti kepimo popierių ir jame kepti?Gal sakau lengviau nusiimtų? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 0rchideja: 09 gegužės 2011 - 12:03
QUOTE(Monstras @ 2011 05 09, 12:16)
a kam jas ten traukyti tas menteles? iškeps duona ir ištrauksi iš iškeptos, baisi jau bėda... dar geriau su joms ir padas iškeps, nes ir jos kaitina dugną  biggrin.gif


drinks_cheers.gif netraukiu ir as tu menteliu. schmoll.gif ta skyle netrukdo,o ir nelabai jau ji didele buna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alacka: 09 gegužės 2011 - 12:34
QUOTE(0rchideja @ 2011 05 09, 14:01)
Na nesu profė šioje srityje bet manau po 5dienų tikrai taip netūrėtų būti, jau tūrėtų iškilęs būti o ne nuvandenyti... schmoll.gif  g.gif Bet aišku čia mano neprofesionali nuomonė... Galiu ir klysti... mirksiukas.gif
Beje kepiau kvietinę duonelę, sakykite o galima į kepimo indą kad dugnas nepriliptų dėti kepimo popierių ir jame kepti?Gal sakau lengviau nusiimtų? g.gif

Jei kepat orkaiteje, tai popieriu i kepimo forma galima klot.
Atsakyti
kepiau rugine duona orkaitej, iklojau kep.popieriu istepiau alijum ir doh.gif degiau taip nedarysiu , nuo apacios dar nusilupo nuo nuo krastu tai boze boze, dvi dienas gramdziau tiek prikepe, nesilupa, tai teko suvalgut su popieriaus skiautemis
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 05 09, 15:41)
kepiau rugine duona orkaitej, iklojau kep.popieriu istepiau alijum ir  doh.gif degiau taip nedarysiu , nuo apacios dar nusilupo nuo nuo krastu tai boze boze, dvi dienas gramdziau tiek prikepe, nesilupa, tai teko suvalgut su popieriaus skiautemis


pirkit gerą kepimo popierių mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš dabar vietoj kepimo popieriaus įkloju tą "rankovę" kur vištai kepti. Labai gerai išsiima viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2011 05 09, 12:01)
Beje kepiau kvietinę duonelę, sakykite o galima į kepimo indą kad dugnas nepriliptų dėti kepimo popierių ir jame kepti?Gal sakau lengviau nusiimtų? g.gif


Kai kepu duona orkaiteje, visada i kepimo inda dedu kepimo popieriu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aseni77 @ 2011 05 08, 16:57)
sveikos kepejeles. Kepiau bociu duonyte pirma karta duonkepeje  mulinex. viskas gerai skani, bet isimti ja is duonkepes kepimo indo neisejo ji prikibo prie menteliu ir prie dugno ir isimant puse duonos isiplese o dugnas liko inde. nesakyciau kad duona pridegusi. Gal daznai kepancios duonkepese pasufleruosit kaip ja istraukti visa? aciu 4u.gif

Pas mane duonkepe is IKI ir pas ja du maisytuvai, as juos isimu kai duonkepe sustoja maisyt tesla ir pradeda kildintis, nes jei kepu su maisymo mentelem, tai puse duonos issidrasko 4u.gif
Atsakyti
O aš kepu keramikinėj blėtutėj, kur už Iki lipdukus galima buvo įsigyti indus. Niekuo netepu, tik miltais pabarstau, išsiima puikiai, faktiškai net plaut nereikia biggrin.gif
Atsakyti
merginos gal galite pasakyti,pasidariau kvietinio raugo. Lyg ir burbuliuoja, vis papildomai dadedu miltų ir vandens,bet gaminys neiškyla. Tik gaunasi kažkiek šlapokas.
Kodėl man taip atsitinka
Atsakyti