Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(aseni77 @ 2011 05 08, 15:57)
sveikos kepejeles. Kepiau bociu duonyte pirma karta duonkepeje  mulinex. viskas gerai skani, bet isimti ja is duonkepes kepimo indo neisejo ji prikibo prie menteliu ir prie dugno ir isimant puse duonos isiplese o dugnas liko inde. nesakyciau kad duona pridegusi. Gal daznai kepancios duonkepese pasufleruosit kaip ja istraukti visa? aciu 4u.gif



As tai menteles po paskutino maisymo isimu, tai maziau skyliu gaunasi. mirksiukas.gif O siaip palaikau iskepusiu duonyte kokia puse valandos inde, tai labai graziai issiima.
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 05 07, 18:30)
Ačiū. O kiek laiko reikia kepti?
Tie mišiniai IKI visą savaitę po 3.39 lt  4u.gif
O kuo suomiški miltai geresni už lietuviškus?  g.gif


tiksliai neprisimenu,bet atrodo apie val. ijungi duonod kepimo funkcija ir ji pati sustos kai jau bus gatava duonyte.
Papildyta:
QUOTE(aseni77 @ 2011 05 08, 20:04)
Reikes pabandyti gal prazioplinau neperskaiciau, tai jei teisingai supratau kieviena kart pries kepant sutepti aliejumi, reiks pabandyti aciu.


as tai netepiu aliejumi ta duonkepes kibireli. Jei kepu orkaitej,tai tada forma tepu.
Atsakyti
Sveikutės jungiuosi prie kepejėlių. Nusipirkau duonkepę, tai dabar mano mano svoriui tikrai bus amen doh.gif , nes kolkas kepam kasdien smile.gif
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2011 05 08, 21:42)
Sveikutės jungiuosi prie kepejėlių. Nusipirkau duonkepę, tai dabar mano mano svoriui tikrai bus amen doh.gif , nes kolkas kepam kasdien smile.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aseni77 @ 2011 05 08, 20:04)
Reikes pabandyti gal prazioplinau neperskaiciau, tai jei teisingai supratau kieviena kart pries kepant sutepti aliejumi, reiks pabandyti aciu.

Nemanau, kad kiekvieną kartą reikia tepti, gal užteks periodiškai, be to, priklausomai nuo to, ką kepat. Man paprastai išsiima gražiai, vakar keksas neišsiėmė ir išties atplyšo dalis apačios, bet kaip suprantu čia dėl to, kad primaklinau su savo variacijomis ir mano priedai sukibdė ten viską blush2.gif

QUOTE(Alacka @ 2011 05 08, 20:22)
tiksliai neprisimenu,bet atrodo apie val. ijungi duonod kepimo funkcija ir ji pati sustos kai jau bus gatava duonyte.

Ačiū, pamėginsiu, nes kaip tik šiandien dar tikslinausi- mano duonkepėje nustatinėti kepimą reikia , intervalai 10 min
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 05 08, 22:10)
Nemanau, kad kiekvieną kartą reikia tepti, gal užteks periodiškai, be to, priklausomai nuo to, ką kepat. Man paprastai išsiima gražiai, vakar keksas neišsiėmė ir išties atplyšo dalis apačios, bet kaip suprantu čia dėl to, kad primaklinau su savo variacijomis ir mano priedai sukibdė ten viską  blush2.gif
Ačiū, pamėginsiu, nes kaip tik šiandien dar tikslinausi- mano duonkepėje nustatinėti kepimą reikia , intervalai 10 min


jo,pas mane duonos kepimo programa 12. As tai kai paleidziau buvo parasyta val.,tai taip ir palikau. Tik vis ziurejau,kad nepridegtu,nes galima ta laika reguliuoti. tai 45-50min turetu uztekti. Na jus ziurekite,pamatysite pati.
Dar kepiau Velykine bobute duonkepej,tai man 1val. buvo mazai,daugiau kepiau,nes viduj zalia buvo. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alacka: 08 gegužės 2011 - 21:35
Čia kaip suprantu su šiuo raugu man taip ir nieko neišėjo... ???
user posted image
jau šiandien turbūt 5-ta diena, o jis kažkoks užsistovėjęs, nusistovi vanduo virš jo, jau dalį ir nupyliau. Maitinau antrą, trečia ir ketvirtą dieną, bet nieko turbūt čia man neišėjo...
Ką pasakys žinovės?
Atsakyti
Sveiki,
Mano raugas igavo acetono kvapa,cia jau viskas ismest beliko?ar dar taisomas sis variantas?
Atsakyti
aciu visoms atsakiusioms pirma kart kepiau su duonkepe uzstaciau ten programa rupiu miltu duona 6 programa, mulinex duonkepe. tai zalio supratimo neturiu, tai galima sustabdyti ir istraukti menteles, ar nieko nestabdant istraukti. ar nenutrenks ten manes. Atsiprasau uz zalius klausimus.
Atsakyti
QUOTE(aseni77 @ 2011 05 09, 09:26)
aciu visoms atsakiusioms pirma kart kepiau su duonkepe uzstaciau ten programa rupiu miltu duona 6 programa, mulinex duonkepe. tai zalio supratimo neturiu, tai galima sustabdyti ir istraukti menteles, ar nieko nestabdant istraukti. ar nenutrenks ten manes. Atsiprasau uz zalius klausimus.


kai baigia maišyt tada galima ištraukt. Pažiūrėkit pagal instrukciją, kiek trunka koks ciklas ir žinosit, kada jau traukt
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2011 05 08, 20:20)
As tai menteles po paskutino maisymo isimu, tai maziau skyliu gaunasi.

thumbup.gif
ir po to apvertus indą, pasukiokite mentelių sraigtelius, prie jų būna prikibus tešla, bet pasukijus labai lengvai atsiskyria.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 09 gegužės 2011 - 11:06
QUOTE(keistuole @ 2011 05 09, 09:38)
kai baigia maišyt tada galima ištraukt. Pažiūrėkit pagal instrukciją, kiek trunka koks ciklas ir žinosit, kada jau traukt


a kam jas ten traukyti tas menteles? iškeps duona ir ištrauksi iš iškeptos, baisi jau bėda... dar geriau su joms ir padas iškeps, nes ir jos kaitina dugną biggrin.gif
Atsakyti