Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Will @ 2011 05 06, 22:12)
Taip  thumbup.gif
Ir keksai patinka, orkaitėje jų niekad nekepdavau  ax.gif


o kokius keksus kepei? As tai daugiau batonus kepu,kelis kartus vyniotini kepiau.
Atsakyti
QUOTE(Alacka @ 2011 05 06, 22:23)
o kokius keksus kepei? As tai daugiau batonus kepu,kelis kartus vyniotini kepiau.

Iš knygelės, kur prie IKI duonkepės buvo. Jei norėsit, ryt galėsiu parašyti receptą 4u.gif
O kaip vyniotinį kepti? bigsmile.gif

Šiandien dar kepiau paprastas bagetes, tai tik vienas minusas- jų labai nedaug (4) ten gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 05 06, 22:03)
Iš knygelės, kur prie IKI duonkepės buvo. Jei norėsit, ryt galėsiu parašyti receptą  4u.gif
O kaip vyniotinį kepti?  bigsmile.gif

Šiandien dar kepiau paprastas bagetes, tai tik vienas minusas- jų labai nedaug (4) ten gaunasi  biggrin.gif


Bagečių dar nebandžiau, bet maga išbandyti bigsmile.gif bigsmile.gif spėju, kad jas reik suvalgyti tą pačią dieną, taip? turbūt antrąją dieną jau nebebus tokios skanios g.gif
Atsakyti
Aisku as kaskaip galvojau ,kad duonkepe tik duonai skirta.O sakot skirtumas didelis tarp orkaites.Tikiuosi batonui uztenka viska sumesti ir palikti ar reikia terliotis.Norisi konvekcines ,norisi duonkepes ,blynine,vafline ,kombainas jau yra.Kazin vat ar visko reikia ar daugiau kaip zaisliuku norisi.
Atsakyti
kepu pirmą duoną duonkepėje ax.gif tongue.gif nežinau kas gausis, nes visada kepdavau orkaitėje, o dabar vyras iš IKI partempė duonkepę blush2.gif nežinau ar man jos reikėjo, bet faktas, kad jau turiu smile.gif
Papildyta:
Dar, mergytės, turiu klausimą....Kai baigsiu kepti duoną, norėsiu pabandyti iškepti bagetes - bet turbūt reikės laukti kol atvės duona? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2011 05 07, 09:54)

Dar, mergytės, turiu klausimą....Kai baigsiu kepti duoną, norėsiu pabandyti iškepti bagetes - bet turbūt reikės laukti kol atvės duona?  g.gif


pažiūrėkit pagal instrukciją, kažkiek turi praeit laiko po kepimo.
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2011 05 07, 09:54)
Dar, mergytės, turiu klausimą....Kai baigsiu kepti duoną, norėsiu pabandyti iškepti bagetes - bet turbūt reikės laukti kol atvės duona?  g.gif

Taip, reikia palaukti apie valandą, kad duonkepė atvėstų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruze5 @ 2011 05 07, 08:46)
Aisku as kaskaip galvojau ,kad duonkepe tik duonai skirta.O sakot skirtumas didelis tarp orkaites.Tikiuosi batonui uztenka viska sumesti ir palikti ar reikia terliotis.Norisi konvekcines ,norisi duonkepes ,blynine,vafline ,kombainas jau yra.Kazin vat ar visko reikia ar daugiau kaip zaisliuku norisi.


visus produktus sudeti,ijungti programa ir viskas. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Will @ 2011 05 06, 23:03)
Iš knygelės, kur prie IKI duonkepės buvo. Jei norėsit, ryt galėsiu parašyti receptą  4u.gif
O kaip vyniotinį kepti?  bigsmile.gif

Šiandien dar kepiau paprastas bagetes, tai tik vienas minusas- jų labai nedaug (4) ten gaunasi  biggrin.gif


noresiu. 4u.gif

o as toki vyniotini kepiau; va toks isejo
user posted image

1,5 a.s. sausu mieliu (10g svieziu)
450g. miltu
0,5 a.s. druskos
2 v.s. cukraus
2 v.s. aliejaus arba sviesto
250ml. pieno

Idarui:
100g aguonu
150g. cukraus
100ml. pieno
galima dar riesutus,razinas deti

Kol duonkepe daro savo darba,mes darome idara. I puoda dedam aguonas,cukru ir piena,ir verdam kol sutirstes. (reikia nemazai ja pavirti)
Kai tesla bus gatava,dalinam ja i 4 dalis. Kiekviena iskociojam,graziai aptepam idaru ir suvyniojam kaip vyniotini. Iseis 4 tokie vyniotiniai. 2 dedam i kibiriuko dugna,o likusius 2 ant virsaus,vienas ant kito. Uzdengiam ranksluosciu ir pakildinam,paskui dedam i duonkepe,ijungiam kepimo funkcija. Pries kepant aptepiau kiausiniu plakiniu. Skanaus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alacka: 07 gegužės 2011 - 10:09
QUOTE(Alacka @ 2011 05 07, 11:09)
...Uzdengiam ranksluosciu ir pakildinam,paskui dedam i duonkepe,ijungiam kepimo funkcija. Pries kepant aptepiau kiausiniu plakiniu. Skanaus  4u.gif

oho, būtinai pamėginsiu bigsmile.gif Aš panašiai kepu bandeles, bet tik tešlą išminkau, o kepimą jau orkaitėje atlieku, čia įdomus variantas labai bigsmile.gif
Dar klausimėliai- kiek laiko kildinti? Ir kaip su kepimo funkcija? Ką ten reikia nustatyti? svorį, laiką..

(Citrininis ) Keksas iš IKI duonkepės receptų knygelės:
1 kg iškepti reikės:
- 4 kiaušinių
- 300 g cukraus
- žiupsnelio druskos
- 120 g sviesto (arba 180 g aliejaus)
- 450 miltų
- 3,5 a.š. kepimo miltelių
- 1 citrinos ( aš jos nenaudojau, keičiau džiovintomis vyšniomis)

Aš tiesiog sudėjau visus produktus ir kepiau. Kadangi vyšnios saldžios, norėtųsi sumažinti cukraus kiekį, nes keksas tikrai saldokas gaunasi, tik man tas nelabai sėkmingai gavosi biggrin.gif Dar radau ir patobulintą receptą, kur rašo, kad pirmiausia reiktų gerai išplakti kiaušinius, druską ir cukrų, tada viską supilti į duonkepę ir po to jau dėti kitus produktus (jei kepsite su citrina, pagal receptą siūlo pilti jos sultis ir dėti nutarkuotą žievelę)
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 05 07, 14:48)
oho, būtinai pamėginsiu  bigsmile.gif  Aš panašiai kepu bandeles, bet tik tešlą išminkau, o kepimą jau orkaitėje atlieku, čia įdomus variantas labai  bigsmile.gif
Dar klausimėliai- kiek laiko kildinti? Ir kaip su kepimo funkcija? Ką ten reikia nustatyti? svorį, laiką..

(Citrininis ) Keksas iš IKI duonkepės receptų knygelės:
1 kg iškepti reikės:
- 4 kiaušinių
- 300 g cukraus
- žiupsnelio druskos
- 120 g sviesto (arba 180 g aliejaus)
- 450 miltų
- 3,5 a.š. kepimo miltelių
- 1 citrinos ( aš jos nenaudojau, keičiau džiovintomis vyšniomis)

Aš tiesiog sudėjau visus produktus ir kepiau. Kadangi vyšnios saldžios, norėtųsi sumažinti cukraus kiekį, nes keksas tikrai saldokas gaunasi, tik man tas nelabai sėkmingai gavosi  biggrin.gif  Dar radau ir patobulintą receptą, kur rašo, kad pirmiausia reiktų gerai išplakti kiaušinius, druską ir cukrų, tada viską supilti į duonkepę ir po to jau dėti kitus produktus (jei kepsite su citrina, pagal receptą siūlo pilti jos sultis ir dėti nutarkuotą žievelę)


as kildinau kazkur 30min.,tada jau dejau i duonkepe ir kepiau ta vyniotini. Kepimo funkcijai nereikia nustatineti nieko,tik ijungi ta funkcija ir viskas.
Atsakyti
Nu chebra, jei kam reikia tarkim miltų varykit į Prismą (Kaunas, Vilnius), tik šiandien 20% maisto prekėm. Pirkau ten tų suomiškų miltų tai gavosi 2,87 už 2kg, t.y. 1, 435Lt/kg. Pigiau negausit. Dar mišinio juodai duonai paėmiau tai 3,59Lt pokelis, kai kainuoja apie 4,5Lt. Tik bet kokių gėrimų nepirkit, ten reikia jau rytoj jų važiuoti, tada jiems bus 20% smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monstras: 07 gegužės 2011 - 16:02
Sveiki!
Apsilankau jusu temoje pirma karta 4u.gif Duonyte esu kepusi jau ne viena, bet tik balta. O si karta nusprendziau, kad noriu tikros, senovines juodos Bociu duonos. Ir issirinkau recepta pagal nataliunchik, tiesa radau ji bloge, bet gal ir cia SM ji yra ikelusi.
Turiu kelis klausimelius:
1. raugiant rauga pirmas dvi dienas, ji reikia laikyti stiklainyje uzdengus plevele. Per sekancias dienas ji reikia maitinti. Tai sekanciom dienom stiklaini taip pat reikia uzdengti plevele, ar reikia ji laikyti atvira?
2. duonyte noreciau kepti orkaiteje, bet ar pacia tesla galiu uzminkyti duonkepeje?
3. kadangi pirma karta bandysiu kepti juoda duona, tai neisivaizduoju kokios konsistencijos turi gautis galutine tesla. Kepant orkaiteje tesla reikia deti i sviestu patepta forma, ar uztenka tiesiog suformuoti kepaliuka ir ji perdeti i sviestiniu popieriumi isklota skarda?

Dekoju labai uz pagalba! mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti