Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(rausvakase @ 2011 05 05, 14:30)
Stai mano duona, plikyta, su ruginiu raugu, kepta IKI duonkepeje. Man ji tobula tiek skoniu, tiek isvaizda, neskaitant ten tu itrukimu thumbup.gif
Lengvai ir plonai pjaustosi, nesubyra ir nesutrupa biggrin.gif



oi kokia grazuoleduonyte, parasykit recepta ir su kuria programa kepet as irgi noriu kept bet galvoju kuria pritaikyt, tiesa jusu duonkepe iki pirkta anksciau ar jau dabar naujesne
Atsakyti
patarkit man protingieji kurmiai... ėėėė. kurmės smile.gif
užtaisiau savo pirmąjį ruginį raugą (kaip rašiau), šiandien antra diena eina.
Vakar jis buvo toks suputojęs, parūgęs, na kaip ir viskas tvarkoje buvo.
Šiandien ryte jau kažkoks pavendenijęs ir suslūgęs visas, neliko putos.
Pagal pirminį aprašymą kaip ir neturėčiau nieko daryti 3 paras - http://www.malsena.l...ybes/apie-rauga
Bet sakau gal jau reikia man čia kažką daryti? Tipo, gal miltų pridėti ir vandens, ar dar nieko nedaryti, laukti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Monstras @ 2011 05 06, 08:20)
patarkit man protingieji kurmiai... ėėėė. kurmės smile.gif
užtaisiau savo pirmąjį ruginį raugą (kaip rašiau), šiandien antra diena eina.
Vakar jis buvo toks suputojęs, parūgęs, na kaip ir viskas tvarkoje buvo.
Šiandien ryte jau kažkoks pavendenijęs ir suslūgęs visas, neliko putos.
Pagal pirminį aprašymą kaip ir neturėčiau nieko daryti 3 paras - http://www.malsena.l...ybes/apie-rauga
Bet sakau gal jau reikia man čia kažką daryti? Tipo, gal miltų pridėti ir vandens, ar dar nieko nedaryti, laukti? unsure.gif


man tai neužtrko kantrybės žiūrėt kaip raugas badauja pagal tą receptą, nors esu skaičius atsiliepimų, kad viskas pavyksta. Be to, tiek laikant man atrodo bus labai rūgštu, o aš rūgščios duonos nemėgstu.
Galit laikytis to recepto, turėtų pavykt, arba galit daryt paga Terrą, tada reiktų kasdien pridėt po 100 g miltų ir vandens (ar mažiau, bet po vienodai gramų).
Penktą dieną reiktų nebedėt ir galima jau būtų maišyt tešlą.
Atsakyti
Sveikos, atsiprasau, kad neskaiciusi temutes rasau, bet turiu minute laisva ir labai dideli rupesti blush2.gif uzmaisiau savo pirmaji rauga su 100g rugpienio ir 100g kvietiniu miltu,m pagal ji 2 paras rauginti ir po to pamaitinti, siandien eina 2 para ir ryte radau ji is po nakties su baltu pelesiu unsure.gif ir jokiu burbuliuku nekyla, na neputoja kaip pvz ruginis verysad.gif ka dabar daryti? gal kas galit patarti ar jis jau nebetinkamas naudojimui unsure.gif

is anksto aciu visoms uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka @ 2011 05 05, 15:36)
kaip darei?  blush2.gif


Ech... dariau pagal receptą, kur anksčiau įkėlus buvau. Bet niekas nesigavo - kai sumaišiau tešlą, buvo gan kietoka, minkėsi, palikau kilti - ne tik, kad neiškilo, bet baisiai suskystėjo, pavirto į blynų tešlą blink.gif blink.gif
Tada dar pridėjau miltų ir mielių... tada pakilo puikiai, bet batoniukas gavosi rūgštus schmoll.gif Nesuprantu, kas čia blogai buvo - kvietinis raugas atrodė gerai - buvo suputojęs, rūgštaus kvapo, akytas. g.gif
Gal aš jau nebeeksperimentuosiu su tuo kvietiniu raugu ir baltas duoneles kepsiu mielių pagalba.
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2011 05 06, 12:05)
Ech... dariau pagal receptą, kur anksčiau įkėlus buvau. Bet niekas nesigavo - kai sumaišiau tešlą, buvo gan kietoka, minkėsi, palikau kilti - ne tik, kad neiškilo, bet baisiai suskystėjo, pavirto į blynų tešlą  blink.gif  blink.gif
Tada dar pridėjau miltų ir mielių... tada pakilo puikiai, bet batoniukas gavosi rūgštus  schmoll.gif  Nesuprantu, kas čia blogai buvo - kvietinis raugas atrodė gerai - buvo suputojęs, rūgštaus kvapo, akytas.  g.gif
Gal aš jau nebeeksperimentuosiu su tuo kvietiniu raugu ir baltas duoneles kepsiu mielių pagalba.


aš ir pabandžiau kelis kart, nors ir iškilo man, nepalyginamai geresnis skonis ir išvaizda kepant su mielėm.

Tuo tarpu ruginė duona atvirkščiai, man su raugu daug skanesnė.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2011 05 06, 11:16)
aš ir pabandžiau kelis kart, nors ir iškilo man, nepalyginamai geresnis skonis ir išvaizda kepant su mielėm.

Tuo tarpu ruginė duona atvirkščiai, man su raugu daug skanesnė.


Taigi... aš irgi taip darysiu, juodą duoną - su raugu, kas puikiai pavyksta, baltą, batonus - mielėm. Nes tie eksperimentai tik produktų gadinimas ir per kišenę kerta schmoll.gif Na, valgėm šiandien tą rūgštų batoną... lotuliukas.gif gal orkaitėj likusią dalį sudžiovinsiu, džiūvėsėliai skaniau bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2011 05 06, 11:05)
Ech... dariau pagal receptą, kur anksčiau įkėlus buvau. Bet niekas nesigavo - kai sumaišiau tešlą, buvo gan kietoka, minkėsi, palikau kilti - ne tik, kad neiškilo, bet baisiai suskystėjo, pavirto į blynų tešlą  blink.gif  blink.gif
Tada dar pridėjau miltų ir mielių... tada pakilo puikiai, bet batoniukas gavosi rūgštus  schmoll.gif  Nesuprantu, kas čia blogai buvo - kvietinis raugas atrodė gerai - buvo suputojęs, rūgštaus kvapo, akytas.  g.gif
Gal aš jau nebeeksperimentuosiu su tuo kvietiniu raugu ir baltas duoneles kepsiu mielių pagalba.

g.gif o gal nepasiduokit mirksiukas.gif
šiaip kvietines duoneles kepu su ruginiu raugu ir gaunasi. Kyla tik spėk gaudyt biggrin.gif ir nerūgšti visai...
aišku, jei norisi akinamo baltumo, tai jau matyt netinka ruginis...
man tas baltumas neaktualu, nes ir į kvietinę pridedu belekokių priedų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maraboo @ 2011 05 06, 15:41)
g.gif  o gal nepasiduokit  mirksiukas.gif
šiaip kvietines duoneles kepu su ruginiu raugu ir gaunasi. Kyla tik spėk gaudyt biggrin.gif ir nerūgšti visai...
aišku, jei norisi akinamo baltumo, tai jau matyt netinka ruginis...
man tas baltumas neaktualu, nes ir į kvietinę pridedu belekokių priedų  smile.gif


kvietines tai ir aš kepu su ruginiu ir viskas liuks, bet mes apie batonus ir bandeles šnekėjom.
Atsakyti
O ar kepate duonkepej batonus ar pyragus?
Atsakyti
QUOTE(Boruze5 @ 2011 05 06, 21:01)
O ar kepate duonkepej batonus ar pyragus?


as kepu thumbup.gif ,va ir dabar jau kvepia,po 15 min. bus jau gatavas batonas. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alacka: 06 gegužės 2011 - 20:17
QUOTE(Boruze5 @ 2011 05 06, 21:01)
O ar kepate duonkepej batonus ar pyragus?

Taip thumbup.gif
Ir keksai patinka, orkaitėje jų niekad nekepdavau ax.gif
Atsakyti