Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(indreT @ 2011 05 05, 11:00)
Sveikos smile.gif

Gal kas patars smile.gif

Galvoju kepti duona rugine su raugu. Ir testi ta procesa kol nusibos biggrin.gif

Galvoju ar verta isigyti duonkepe?
Nes as zadu duona sumaisyti su kombainu. ir supilt i skarda ir i orkaite. Procesas neatrodo skausmingas smile.gif

Ar duonkepe kanors geriau padarytu. Nes kaip ne kaip tai dar vienas prietaisas namie.

Aciuuuu


Jūsų atveju duonkepė absoliučiai nereikalinga, nes kombainas ruginę išmaišo geriau, o orkaitėj iškepa skaniau.
Visaip viską bandžiau ir mano subkektyvia nuomone duonkepė darbui su mielėm tikrai funkcionalus daiktas, kitais atvejais yra ne ką blogesnių alternatyvų.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2011 05 05, 12:13)
Jūsų atveju duonkepė absoliučiai nereikalinga, nes kombainas ruginę išmaišo geriau, o orkaitėj iškepa skaniau.
Visaip viską bandžiau ir mano subkektyvia nuomone duonkepė darbui su mielėm tikrai funkcionalus daiktas, kitais atvejais yra ne ką blogesnių alternatyvų.


Aciu uz atsakyma smile.gif

As mieline tesla taip pat kombaine ismaisau. o pati gumula idedu i bliuda ir i orkaite zema temperatura iskildinu. Viskas lb patogei.

Galvojau, kad su duonkepe kasnors geriau gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(indreT @ 2011 05 05, 11:19)


As mieline tesla taip pat kombaine ismaisau. o pati gumula idedu i bliuda ir i orkaite zema temperatura iskildinu. Viskas lb patogei.




su duonkepe tereiktų sudėt produktus ir paspaust mygtuką.
Ir po kokios 1,5 val ateit suformuot bandeles ar dar ką ten.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2011 05 05, 12:22)
su duonkepe tereiktų sudėt produktus ir paspaust mygtuką.
Ir po kokios 1,5 val ateit suformuot bandeles ar dar ką ten.


Na del to gal siek tiek patogiau. Bet tada kepciau ir kepciau. O tas ne i gera smile.gif
Atsakyti
Stai mano duona, plikyta, su ruginiu raugu, kepta IKI duonkepeje. Man ji tobula tiek skoniu, tiek isvaizda, neskaitant ten tu itrukimu thumbup.gif
Lengvai ir plonai pjaustosi, nesubyra ir nesutrupa biggrin.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Atsakyti
QUOTE(rausvakase @ 2011 05 05, 12:30)
Stai mano duona, plikyta, su ruginiu raugu, kepta IKI duonkepeje. Man ji tobula tiek skoniu, tiek isvaizda, neskaitant ten tu itrukimu thumbup.gif
Lengvai ir plonai pjaustosi, nesubyra ir nesutrupa biggrin.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Na, tikrai nuostabiai atrodo thumbup.gif ,pasakok isamiau ax.gif
Atsakyti
Kam tas nuotraukas cituot, matom ir taip kad graži duonytė.
Pagailėkit tų, pas ką lėtesnis kompas ir aplamai kam apkraut tuo, ko niekam nereikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2011 05 05, 13:09)
Kam tas nuotraukas cituot, matom ir taip kad graži duonytė.
Pagailėkit tų, pas ką lėtesnis kompas ir aplamai kam apkraut tuo, ko niekam nereikia  4u.gif

Atsiprsau,net nepagalvojau ax.gif
Atsakyti
Kas yra "Šrotas", minimas Anos bloge? Ar vietoj jo tiktu skaldytos kruopos (kviečiai, miežiai, grikiai - jei gaunat maisto paketus, žinota pie ką aš kalbu biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(fasstum @ 2011 05 05, 14:34)
Kas yra "Šrotas", minimas Anos bloge? Ar vietoj jo tiktu skaldytos kruopos (kviečiai, miežiai, grikiai - jei gaunat maisto paketus, žinota pie ką aš kalbu biggrin.gif )

tai ir yra skaldyti grūdai
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2011 05 05, 10:59)
Užminkiau batoniuką su raugu ir prieskoninėm žolelėm, žiūrėsim, kas gausis.... tikiuos iškils tešla  ax.gif


kaip darei? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 05 05, 14:38)
tai ir yra skaldyti grūdai

Aciu. Taip ir maniau, pasitikslinau del visa ko smile.gif
Atsakyti