Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Monstras @ 2011 05 03, 14:24)
na žinai, čia knygoje viskas kultūringai aprašyta, viskas vienoje vietoje, ne tai kai dabar atskiri lapai virtuvėje mėtosi smile.gif

kiekvieno teisė rinktis 4u.gif
Atsakyti
Noriu kepti duonelę. P smile.gif atarkit, ar būtinai reikia duonkepės?
Atsakyti
QUOTE(vvjuka @ 2011 05 03, 21:18)
Noriu kepti duonelę. P smile.gif atarkit, ar būtinai reikia duonkepės?

ne, uztenka orkaites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monstras @ 2011 05 03, 14:17)
user posted image

užmačiau www.knyguklubas.lt



QUOTE(nataliuncik @ 2011 05 03, 14:27)
gali dėt kefyrą, tik nešalta
man puikiai iškildavo ir su dviem š. mielių
Papildyta:

doh.gif  jei nėra kur pinigus dėt, visi receptai iš interneto ir čia


O aš nusipirkau, čia mūsų Mrs. R knyga, ji ir sudėjo tuos receptus į internetą, kaip aš suprantu smile.gif
Man patogiau turėti knygą, kur viskas susisteminta ir viskas vienoje vietoje.
Atsakyti
QUOTE(ad libitum @ 2011 05 03, 20:51)
O aš nusipirkau, čia mūsų Mrs. R knyga, ji ir sudėjo tuos receptus į internetą, kaip aš suprantu smile.gif


lotuliukas.gif sudėjo į knygą iš interneto receptus ir užrašė kad autorė doh.gif kitaip sakant, nuplagijavo

šia tema jau net neverta kalbėt, viskam yra vieta ir ji ne čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 03 gegužės 2011 - 21:46
QUOTE(aguonele @ 2011 05 03, 09:30)
as pastebejus pas save esu: jei ne iki galo iskildinuduona, tai ji man itruksta sonuose  blush2.gif  o kita karta specialiai kildinu taip kad ji virsuje itruktu, nes man tokia duona originali ir labai grazi  thumbup.gif  o valgoma gi akimis  4u.gif  va taip va ...


niu gal tikrai per trumpai pakildinau g.gif
o tavoji su įtrūkimais graži wub.gif
Atsakyti
Pabandžiau vakar duoną kepti iš Malsenos siūlomų pirkti gatavų mišinių "Mišinys juodai duonai". Na supyliau 0,5kg miltų, 0,41l vandens ir mielių 6gr. pagal receptą jų. Kepiau pagrindine programa. Kepaliukas toks plonas gavosi. Nors turbūt skaitosi normaliai iškepė. Duona skani, taip visai neblogai turbūt gavosi...
user posted image
user posted image
user posted image
pardon už prastas nuotraukas - fotografavau su telefonu...
Atsakyti
QUOTE(Monstras @ 2011 05 04, 08:54)
Pabandžiau vakar duoną kepti iš Malsenos siūlomų pirkti gatavų mišinių "Mišinys juodai duonai". Na supyliau 0,5kg miltų, 0,41l vandens ir mielių 6gr. pagal receptą jų. Kepiau pagrindine programa. Kepaliukas toks plonas gavosi. Nors turbūt skaitosi normaliai iškepė. Duona skani, taip visai neblogai turbūt gavosi...

Panašu, kad duona šlapia viduje 4u.gif Kiek suprantu, ant tos pakuotės yra klaida, nes kitur rašo, kad reikia 0,35 L vandens. Esu taip bandžiusi, rezultatas tikrai geresnis bigsmile.gif

O knyga įdomi net ir tuo atveju, jei viskas yra internete biggrin.gif Jei autorė turėtų savo svetainę, kur talpintų visus receptus, tikrai nevertėtų pirkti, bet kai reikia rankiotis, tai tikrai užima labai daug laiko doh.gif Kiek mačiau, toje knygoje didelis pliusas tame, kad pateikiamas receptas ir orkaitei, ir duonkepei. Forume to labai pasigedau, nes dauguma receptų orkaitei, ką ir kaip keisti, kad tiktų duonkepei, dar nevisai aišku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 05 04, 09:18)

O knyga įdomi net ir tuo atveju, jei viskas yra internete  biggrin.gif  Jei autorė turėtų savo svetainę, kur talpintų visus receptus, tikrai nevertėtų pirkti, bet kai reikia rankiotis, tai tikrai užima labai daug laiko  doh.gif  Kiek mačiau, toje knygoje didelis pliusas tame, kad pateikiamas receptas ir orkaitei, ir duonkepei. Forume to labai pasigedau, nes dauguma receptų orkaitei, ką ir kaip keisti, kad tiktų duonkepei, dar nevisai aišku  unsure.gif


dėl tos knygoms, tiesiog merginoms pikta ir skaudu, kad jos čia temose visos dėjo savo receptus, o viena gudresnė visa tai išleido kaip savo knygą.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2011 05 04, 09:26)
dėl tos knygoms, tiesiog merginoms pikta ir skaudu, kad jos čia temose visos dėjo savo receptus, o viena gudresnė visa tai išleido kaip savo knygą.

Taip ir supratau, kad nuoskaudų yra, bet... internetas- labai viešas dalykas, o ir receptai neretai kažkur rasti, adaptuoti, o ne mūsų pačių kurti...
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 05 04, 09:18)
Panašu, kad duona šlapia viduje  4u.gif  Kiek suprantu, ant tos pakuotės yra klaida, nes kitur rašo, kad reikia 0,35 L vandens. Esu taip bandžiusi, rezultatas tikrai geresnis  bigsmile.gif

O knyga įdomi net ir tuo atveju, jei viskas yra internete  biggrin.gif  Jei autorė turėtų savo svetainę, kur talpintų visus receptus, tikrai nevertėtų pirkti, bet kai reikia rankiotis, tai tikrai užima labai daug laiko  doh.gif  Kiek mačiau, toje knygoje didelis pliusas tame, kad pateikiamas receptas ir orkaitei, ir duonkepei. Forume to labai pasigedau, nes dauguma receptų orkaitei, ką ir kaip keisti, kad tiktų duonkepei, dar nevisai aišku  unsure.gif


na duona tai tikrai nebloga gavosi, kitą dieną aš ją tik prapjoviau, tai konsistencija tokia gera jos, minkšta, viskas lyg ir gerai. Kol kas tai užskaitau... va jei pjauti nelaukiant kol atvės tai gal ir šlapia tada jaučiasi... nežinau..

o dėl knygos tai kaip suprantu maximoj dabar 30% nuolaida knygom, tai jei kainuoja 25lt ji, tai kainuos 17,5Lt po nuolaidos... jei ji ten išvis bus joje, nes būna kad geresnes knygas išima iš lentynų kai ta jų akcija būna...
Atsakyti
Monstras, iš smalsumo klausiu - pas jus taip greit duona susivalgo, kad kepat vos ne kasdien? blush2.gif Aš iškepu ir laukiu nesulaukiu, kada kitą galėsiu kepti, bet kepaliuko mums užtenka visai savaitei... doh.gif
Atsakyti