Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Sveikos kepėjėlės

kodėl kepant suskyla duonos viršus? Pirmą kartą kepant buvo viskas gerai, o antrą kartą pagal tą patį receptą - suskilo. Ką ne taip padariau?
Atsakyti
Gal per trumpai minkyta buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 05 02, 21:16)

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Vėl bandau greitąją duonos kepimo programą (Nr. 5, 1:20val. Ten apie 400mml vandens, 640gr miltų, 2aš druskos, 1,5vš cukraus, 2vš aliejaus, 4aš sausų mielių ir pieno miltelių apie 1,5vš berods) Šį kartą pabandžiau vandenį+pieno milteliai pakeisti į kefyrą. Kiekius išlaikiau tokius pat (pieno miltelių, aišku, nedėjau).
Na kai pradėjo maišyti tai pasijuto, kad labai sunkiai maišo, net atrodo pasijautė toks kvapas kai variklis būna perkrautas, labai matyt sunki tešla pasidarė nuo kefyro. Todėl nusprendžiau įvarvinti dar šiek tiek vandens (na kokia 20ml ten gavosi).
Po to jau normaliau pradėjo maišyti
Na ką batono viršus perskilo, o vidus toks bišky jautėsi paklękęs (prapjoviau po pusvalandžio). Na matysiu šiandien, bus pastovėjęs, gal visai geras bus.
user posted image
user posted image

Matyt kepant su kefyru nelabai tinka ši programa, hm....
Kitakart bandysiu forta baltą duoną:
http://www.supermama...?...&p=28417455
tik apsiribosiu mažiau priedų (sėklų) dėti... ir manau kepsiu ne greitąja programa, o turbūt normalia programa...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monstras: 03 gegužės 2011 - 08:05
QUOTE(Pinta @ 2011 05 02, 20:59)
kodėl kepant suskyla duonos viršus?

as pastebejus pas save esu: jei ne iki galo iskildinuduona, tai ji man itruksta sonuose blush2.gif o kita karta specialiai kildinu taip kad ji virsuje itruktu, nes man tokia duona originali ir labai grazi thumbup.gif o valgoma gi akimis 4u.gif va taip va ...
atrodo specialiai itrukimui kildinta duona user posted image o va taip va kai ji pati truksta kur nereikia lotuliukas.gif user posted image
Atsakyti
Monstras, galima ir su kefyrų, tiesiog receptą reikia parinkt, nes paprastam pritrūkta laiko, pvzd. Greita duonele, čia tešla skystesne turi būt, lengviau ir greičiau iškils
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 03 gegužės 2011 - 09:41
QUOTE(nataliuncik @ 2011 05 03, 10:41)
Monstras, galima ir su kefyrų, tiesiog receptą reikia parinkt, nes paprastam pritrūkta laiko, pvzd. Greita duonele, čia tešla skystesne turi būt, lengviau ir greičiau iškils


Tai kaip suprantu pagal šį tavo receptą galiu naudoti ir kefyrą?
Ir galiu naudoti greitąją programą su šiuo receptu? Nes pas mane greitojoje programoje dedasi 4aš. mielių, o pas tave 2aš. Gal man tada irgi reikia padidinti mielių kiekį... arba gal tiesiog naudojant su greitąja programa kefyrą tiesiog pamažinti miltų naudoti ne 640gr, o 600g ?
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2011 05 03, 09:30)
as pastebejus pas save esu: jei ne iki galo iskildinuduona, tai ji man itruksta sonuose  blush2.gif  o kita karta specialiai kildinu taip kad ji virsuje itruktu, nes man tokia duona originali ir labai grazi  thumbup.gif  o valgoma gi akimis  4u.gif  va taip va ...
atrodo specialiai itrukimui kildinta duona o va taip va kai ji pati truksta kur nereikia  lotuliukas.gif 


Labai graži ta, kur specialiai įtrūkimui kildinta, o kaip tu ją kildinai? Kokį trumpesnį laiką ar kaip? Beje, duoną tu duonkepėje kepi? Mąstau, ar verta pirkti duonkepę, nes taip norisi duonos savos, bet orkaitėje man kažkaip jos nesigauna. Galvoju,gal duonkepė man padėtų smile.gif
Ir dar ne į temą klausimas, kokį fotoaparatą tu turi? Labai gražios nuotraukos smile.gif
Atsakyti
user posted image

užmačiau www.knyguklubas.lt
Atsakyti
QUOTE(Monstras @ 2011 05 03, 10:23)
Tai kaip suprantu pagal šį tavo receptą galiu naudoti ir kefyrą?
Ir galiu naudoti greitąją programą su šiuo receptu? Nes pas mane greitojoje programoje dedasi 4aš. mielių, o pas tave 2aš. Gal man tada irgi reikia padidinti mielių kiekį... arba gal tiesiog naudojant su greitąja programa kefyrą tiesiog pamažinti miltų naudoti ne 640gr, o 600g ?

gali dėt kefyrą, tik nešalta
man puikiai iškildavo ir su dviem š. mielių
Papildyta:
QUOTE(Monstras @ 2011 05 03, 13:17)

užmačiau www.knyguklubas.lt

doh.gif jei nėra kur pinigus dėt, visi receptai iš interneto ir čia
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 05 03, 13:27)
gali dėt kefyrą, tik nešalta
man puikiai iškildavo ir su dviem š. mielių
Papildyta:

doh.gif  jei nėra kur pinigus dėt, visi receptai iš interneto ir čia


O aš neatsidžiaugiu šia knyga. Joje tikrai gausa receptų su smulkiais paaiškinimais - man, neprityrusiai - tai labai svarbu. ir šiaip daug patarimų, dažniausiai pasitaikančių klaidų aptarimas ir t.t...
Nei kiek pinigų negaila schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 05 03, 14:27)

doh.gif  jei nėra kur pinigus dėt, visi receptai iš interneto ir čia


na žinai, čia knygoje viskas kultūringai aprašyta, viskas vienoje vietoje, ne tai kai dabar atskiri lapai virtuvėje mėtosi smile.gif
Atsakyti