Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(keistuole @ 2011 04 28, 21:00)

kai pamaitinat turi gautis grietinės tirštumo.
Taip gaunas maždaug pilant vienodą gramų kiekį vandens ir miltų  4u.gif


Reskia, ziureti svorio, o ne turio? Tai stiklinei (250 ml) vandans reikia mazdaug 1,5 stiklines miltu?
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2011 04 29, 09:01)
O kiek už TW dėžes sumokėjai? Aš irgi mąstau dėl hermetinių dėžių...  g.gif
Duonytė gardžiai atrodo  bigsmile.gif


Aš pirkau 3vnt. mokėjau 80Lt
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monstras: 29 balandžio 2011 - 08:12
QUOTE(fasstum @ 2011 04 29, 09:03)
Reskia, ziureti svorio, o ne turio? Tai stiklinei (250 ml) vandans reikia mazdaug 1,5 stiklines miltu?


taip svorį reik žiūrėt. Kiek atitinka nežinau, aš viską sveriu, stiklinėm nematuoju, nes tų senų standartinių nebeturiu, o dabartinės visos skirtingos.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2011 04 29, 08:19)
taip svorį reik žiūrėt. Kiek atitinka nežinau, aš viską sveriu, stiklinėm nematuoju, nes tų senų standartinių nebeturiu, o dabartinės visos skirtingos.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monstras @ 2011 04 29, 08:57)
Na lyg nieko, bet man kažkaip visos duonos gaunasi tokios "birios", ta prasme, ne tankios, sunkoka atpjauti plonesnę riekę, mėgsta jos subyrėti.
Nežinau ką čia kitaip daryti, ar čia taip ir turi būti?

Balta ir man trupa... Praėjusį savaitgalį pradėjau kepti juodą duoną, tai ji netrupa visiškai thumbup.gif Dabar bandau malsenos mišinius, tai viskas gerai, labai jau norėjosi juodos duonos wub.gif Baltos duonos mišinio nebandžiau, nežinau ar ji trupėtų g.gif
Atsakyti
Sakykit, o kaip laikyti duoną, jog pluta išliktų traški? Patepu pienu, pradžioj ji būna traški, bet ilgainiui suminkštėja g.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2011 04 29, 17:17)
Sakykit, o kaip laikyti duoną, jog pluta išliktų traški? Patepu pienu, pradžioj ji būna traški, bet ilgainiui suminkštėja  g.gif

neišlaikysit, jei tik hermetinime inde g.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 04 29, 17:20)
neišlaikysit, jei tik hermetinime inde  g.gif


dėkui 4u.gif Dar dėl speltos noriu paklausti... blush2.gif Nelabai suprantu, kaip juos naudoti? Kaip supratau - tai kvietiniai miltai, bet ar vien tik iš jų galima kepti bandeles, batonus, pyragus? Ar reikia juos perpus, ar kitom dalim maišyti su paprastais kvietiniais, ruginiais.?
Atsakyti
Pasakykit man mielosios, ar galima duoną kepti stikliniame inde? Bijau, kad jis netrūktų, įkišus į karštą orkaitę g.gif
Atsakyti
QUOTE(fasstum @ 2011 04 30, 11:39)
Pasakykit man mielosios, ar galima duoną kepti stikliniame inde? Bijau, kad jis netrūktų, įkišus į karštą orkaitę g.gif

neturėtų, as visalaik kugeli kepu stikliniame inde
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2011 04 29, 18:17)
Sakykit, o kaip laikyti duoną, jog pluta išliktų traški? Patepu pienu, pradžioj ji būna traški, bet ilgainiui suminkštėja  g.gif




drugelis, 4u.gif


aš,duona kurią kepu namuose suvynioju į maistinę plėvelę ir ji man būna minkštutė.

Viršų tepu pienu.
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2011 04 29, 21:48)
dėkui  4u.gif  Dar dėl speltos noriu paklausti...  blush2.gif  Nelabai suprantu, kaip juos naudoti? Kaip supratau - tai kvietiniai miltai, bet ar vien tik iš jų galima kepti bandeles, batonus, pyragus? Ar reikia juos perpus, ar kitom dalim maišyti su paprastais kvietiniais, ruginiais.?

galima kept, bet geriau pamaišyt, jei duonai-tada galima su ruginiais, batonus-su kvietiniais

QUOTE(fasstum @ 2011 04 30, 09:39)
Pasakykit man mielosios, ar galima duoną kepti stikliniame inde? Bijau, kad jis netrūktų, įkišus į karštą orkaitę g.gif

aš kepu stikliniame inde, svarbu kad tas indas butu skirtas kepimui orkaitei mirksiukas.gif
Atsakyti