Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(vikosiuks @ 2011 05 05, 11:42)
bet is kur tiek kantrybes doh.gif
kiek dienu uztrunkat toki darbeli padaryti? ax.gif
nes as kai per diena tik 4 eilutes tepadarau, nors knisuos visa diena, tai man net baisu daros pagalvoti... unsure.gif speju, kad taip letai tik as nerti moku lotuliukas.gif


neturiu galimybes,suknelei skirti daugiau nei savaite smile.gif
Bet mano situacija kitokia.As nebeturiu mazu vaiku,o ir valdiska darba del sito pomegio meciau smile.gif tad mezgimas dabar ir mano darbas, ir laisvalaikis.Budama mokytoja tokia laiminga tikrai nebuvau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 05 gegužės 2011 - 11:17
Viliutee - suknele neispasakojamo grozio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 05 05, 12:14)
neturiu galimybes,suknelei skirti daugiau nei savaite smile.gif
Bet mano situacija kitokia.As nebeturiu mazu vaiku,o ir valdiska darba del sito pomegio meciau smile.gif tad mezgimas dabar ir mano darbas, ir laisvalaikis.Budama mokytoja tokia laiminga tikrai nebuvau

labai dziaugiuosi uz jus, kad hobi suderinat su darbu thumbup.gif
labai grazus darbeliai, ziurejau visa fotoalbuma wub.gif thumbup.gif fantastika..
p.s. jei ne paslaptis ka destete?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 05 gegužės 2011 - 11:30
QUOTE(Viliuteee @ 2011 05 05, 12:14)
neturiu galimybes,suknelei skirti daugiau nei savaite smile.gif
Bet mano situacija kitokia.As nebeturiu mazu vaiku,o ir valdiska darba del sito pomegio meciau smile.gif tad mezgimas dabar ir mano darbas, ir laisvalaikis.Budama mokytoja tokia laiminga tikrai nebuvau

ot gerbiu tokius ryztingus zmones 4u.gif Isivaizduoju nera lengva zengt toki zingsni, bet thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zaniatja @ 2011 05 05, 12:42)
ot gerbiu tokius ryztingus zmones  4u.gif  Isivaizduoju nera lengva zengt toki zingsni, bet  thumbup.gif



lengva tikrai nebuvo,o ir dabar nera schmoll.gif .Bet as esu laiminga,kad galiu daryti tai,ka geriausiai sugebu ir tai,kas man labiausiai patinka.[COLOR=yellow]Viena tik beda,pasiilgstu savo mokiniu verysad.gif Ypac sunku po susitikimu su jais.

Papildyta:
QUOTE(vikosiuks @ 2011 05 05, 12:29)
labai dziaugiuosi uz jus, kad hobi suderinat su darbu thumbup.gif
labai grazus darbeliai, ziurejau visa fotoalbuma wub.gif  thumbup.gif  fantastika..
p.s. jei ne paslaptis ka destete?


aciu 4u.gif
buvau pradiniu klasiu mokytoja,dar uzsienio kalbos ir technologiju(menu ir dizaino)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 05 gegužės 2011 - 12:12
[quote=Viliuteee,2011 05 04, 22:42]
spalvos deja vel iskreiptos.Sukneles spalva ryskaus persiko,o ne oranzine ax.gif

NU labai jau vasariska,be priekaistu Viliuteee thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 05 05, 11:14)
neturiu galimybes,suknelei skirti daugiau nei savaite smile.gif
Bet mano situacija kitokia.As nebeturiu mazu vaiku,o ir valdiska darba del sito pomegio meciau smile.gif tad mezgimas dabar ir mano darbas, ir laisvalaikis.Budama mokytoja tokia laiminga tikrai nebuvau

Viliuteee, stipri moteris esate 4u.gif ir žinoma labai talentinga 4u.gif

pati mezgu ir neriu nuo 13 metų ax.gif bet per savaitę tokia suknelė tikrai būtų didelis iššūkis smile.gif

Viliuteee, gal galėtumėt patarti, nes jau pasimečiau visai blush2.gif noriu nusinert sūnaus krikštynoms suknelę, bet niekaip neišsirenku siūlų doh.gif suknelė būtų panašaus tipo kaip tas Jūsų grožis paskutinis, bet balta smile.gif dėl maxi nesu visai tikra, nes gal norėtūsi kokių kiek puošniau atrodančių, na nežinau.... gal galit patarti į kokius siūlus (panašaus storio kaip maxi) pasižiūrėt?
Atsakyti
QUOTE(lacosta @ 2011 05 05, 13:29)
Viliuteee, stipri moteris esate  4u.gif  ir žinoma labai talentinga 4u.gif

pati mezgu ir neriu nuo 13 metų  ax.gif  bet per savaitę tokia suknelė tikrai būtų didelis iššūkis  smile.gif

Viliuteee, gal galėtumėt patarti, nes jau pasimečiau visai  blush2.gif  noriu nusinert sūnaus krikštynoms suknelę, bet niekaip neišsirenku siūlų  doh.gif  suknelė būtų panašaus tipo kaip tas Jūsų grožis paskutinis, bet balta  smile.gif  dėl maxi nesu visai tikra, nes gal norėtūsi kokių kiek puošniau atrodančių, na nežinau.... gal galit patarti į kokius siūlus (panašaus storio kaip maxi) pasižiūrėt?

]
kaip jau ankstesnej zinutej rasiau,man dar sitie patinka
http://www.mezginiup.../1126/filetta_2

panasia suknele i paskutine neriau is tokiu siulu .tik jie raso 100 proc medvilne,is tiesu cia medvilne su viskoze.
http://www.mezginiup.../1126/filetta_2

va tokia suknele ,tik spalva jos turetu buti graziai zydra.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 05 05, 12:42)
]
kaip jau ankstesnej zinutej rasiau,man dar sitie patinka

ačiū, Viliuteee 4u.gif būtinai pasižiūrėsiu ir šituos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lacosta @ 2011 05 05, 13:47)
ačiū, Viliuteee  4u.gif būtinai  pasižiūrėsiu ir šituos  smile.gif


taisau klaida,tuos pacius du kartus ikeliau,su viskoze turejo buti sitie,kur suknele zydra nerta
http://www.siuluoaze.lt/lt/vittoria
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 05 05, 12:53)
taisau klaida,tuos pacius du kartus ikeliau,su viskoze turejo buti sitie,kur suknele zydra nerta
http://www.siuluoaze.lt/lt/vittoria


Bet šitie tokie ploni doh.gif Žiūrėjau aš juos. Noriu vasarai lengvą sijoną nusinerti, bet nekyla ranka pirkti dėl jų plonumo. Jei nuspręsčiau, kažin kokio storumo vašęlio reikia? Ir nerti viengubu, ar dvigubu siūlu?
Atsakyti
Sveikos, norėjau paklaust, kaip paskaičiuojat kiek medžiagos reikia pasuknėlei ir kokią geriausiai rinktis? Reikia vaikiškai suknutei.
Atsakyti