Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

user posted image
user posted image
Atsakyti
Labadiena smile.gif
Nėriau sijonuką su vašeliu, tai man jį suskersavo. Nežinau gal tai raštas kaltas.... Dabar neriu suknutę ananasiniu raštu ir galvoju, ar nesuskersuos mezginio vėl? Gal neriant ratu reikia suktis ir nerti atgal? Patarkit, mergaitės, juk jūs turit patirties mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukstele @ 2011 05 04, 08:40)
Labadiena  smile.gif
Nėriau sijonuką su vašeliu, tai man jį suskersavo. Nežinau gal tai raštas kaltas.... Dabar neriu suknutę ananasiniu raštu ir galvoju, ar nesuskersuos mezginio vėl? Gal neriant ratu reikia suktis ir nerti atgal? Patarkit, mergaitės, juk jūs turit patirties  mirksiukas.gif


suknele neriant reiktu pirmyn atgal nert,nes virsutine dali ,nuo pazastu,nersit tik pirmyn atgal ir tuomet gali skirtis rastas siek tiek,o ir del skersavimosi tai daznai padeda
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 05 04, 08:53)
suknele neriant reiktu pirmyn atgal nert,nes virsutine dali ,nuo pazastu,nersit tik pirmyn atgal ir tuomet gali skirtis rastas siek tiek,o ir del skersavimosi tai daznai padeda

Taip pritariu, nes turiu nusinerus palidine ratu tai nesa i viena sona, dabar neriu suknele tai turbut reiks nerti pirmyn atgal
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinkag: 04 gegužės 2011 - 08:11
QUOTE(kristinkag @ 2011 05 04, 09:09)
Taip pritariu, nes turiu nusinerus palidine ratu tai nesa i viena sona, dabar neriu suknele tai turbut reiks nerti pirmyn atgal

ar visi siulai nesa i sona? zadu nerti tunika is Maxi siulu, kazin kaip jie?
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2011 05 04, 09:22)
ar visi siulai nesa i sona? zadu nerti tunika is Maxi siulu, kazin kaip jie?

Is maxi nemazai esu nerusi ir nei vienas mezginys nesisuko i sona
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 05 04, 09:43)
Is maxi nemazai esu nerusi ir nei vienas mezginys nesisuko i sona

aciu uz atsakyma. ar ne per kieti Maxi siulai tunikai? gal reiktu kokios medvilnes?
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2011 05 04, 10:05)
aciu uz atsakyma. ar ne per kieti Maxi siulai tunikai? gal reiktu kokios medvilnes?

As gana minkstai neriu, tai man jie neperkieti, nors yra zymiai minkstesniu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2011 05 04, 10:05)
aciu uz atsakyma. ar ne per kieti Maxi siulai tunikai? gal reiktu kokios medvilnes?


sitie panasus i Maxi tik minkstesni ir truputi storesni

http://www.mezginiup...roduktai/3/2039
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 04 gegužės 2011 - 09:40
QUOTE(Krirma @ 2011 05 04, 10:05)
aciu uz atsakyma. ar ne per kieti Maxi siulai tunikai? gal reiktu kokios medvilnes?

Kedainiuose jau yra Viliuteee rekomenduotu siulu thumbup.gif ir as labai rekomenduoju juos mirksiukas.gif
Atsakyti
Ilamka-Carnitaster-labai grazios abieju sukneles... thumbup.gif

Krirma-
ir maxi geri siulai,ir Viliutes rekomenduojami,
ziurint kokiu rastu nersi,pasirodyk modeliuka, ka zadi nerti,
patarsime konkreciau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 05 04, 09:43)
Is maxi nemazai esu nerusi ir nei vienas mezginys nesisuko i sona

Ir ratu be siuliu neriant nenesa i sona? Man paprastai neriant nenesa i sona tik neriant ratu
Atsakyti