Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Vėl nuostabių darbelių pridėjot wub.gif

Januse - labai spalvytė man šita patinka thumbup.gif mamai nėriau pavasariui-vasarai tokį švarkiuka spalvytė ta pati wub.gif
Atsakyti
Jau rodyta suknute ant modelio. Kol kas tik tokia foto, gal bus ir kitokiu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 07 01, 20:38)
Jau rodyta suknute ant modelio. Kol kas tik tokia foto, gal bus ir kitokiu



Man taip grazu ziureti i grazias nuotraukas:) Labai Ligvita grazu wub.gif
Atsakyti
sveikos, darbstuoles, beziurint i jusu kurinius man iskilo toks klausimas. kaip jus i tas prigludusias vaseliu nertas suknias isispraudziat? as kai neriu vaseliu, man nerinys nei trupucio nesitempia, o kadangi noriu gerokai aptemptos (ne braskancios, bet ir nekabancios), paskui neilendu. matyt kad per liemeni labai siaura, o per krutine ir pecius platoka...negi nededat uztrauktuko?
kitas klausimas, jei abi su dukryte norim pasipuost per jos krikstynas su nertom suknelem, kaip manot, ar turetu kazkoks motyvas atsikartot jose, na kad butu derme. ar nebutinai?... nes kokias esu issirinkusi, jos visiskai skirtingos, nezinau ar neatrodysim nei i tvora nei i mieta...
Atsakyti
QUOTE(Paulina26 @ 2011 07 01, 21:29)
sveikos, darbstuoles, beziurint i jusu kurinius man iskilo toks klausimas. kaip jus i tas prigludusias vaseliu nertas suknias isispraudziat? as kai neriu vaseliu, man nerinys nei trupucio nesitempia, o kadangi noriu gerokai aptemptos (ne braskancios, bet ir nekabancios), paskui neilendu. matyt kad per liemeni labai siaura, o per krutine ir pecius platoka...negi nededat uztrauktuko?
kitas klausimas, jei abi su dukryte norim pasipuost per jos krikstynas su nertom suknelem, kaip manot, ar turetu kazkoks motyvas atsikartot jose, na kad butu derme. ar nebutinai?... nes kokias esu issirinkusi, jos visiskai skirtingos, nezinau ar neatrodysim nei i tvora nei i mieta...

Manau,kad galit ir visai skirtingas sukneles nertis,ir motyvus derinti,jei iseina(butu jau idealu).Ir taip,ir taip bus grazu,nes tai bus tinkantis Jums ranku darbas mirksiukas.gif

O del ''ilindimo'' i suknele,tai viskas priklauso nuo kuno proporciju.Jei Jusu krutines apimtis 100cm,o liemuo 60cm,tai dekit uztrauktuka,bet jei telpat i standartinius drabuzius,problemu neturetu kilti g.gif Mano apimtys 88-70-98cm,tai i i nertas sukneles ilendu be jokiu uztrauktuku.

O siaip nertas daiktas maziau tempiasi negu megztas,bet tikrai pasitempia.Gal Jus neriat labai standziai,kad net ''braska''?Pasirinkit tada kiek storesni vaseli ir gausis laisviau.
Atsakyti
gal turit kuri šios suknutės tų pynelių schemą? turėjau bet neberandu...... osinkoj buvau radus....

user posted image
Atsakyti
Ligvita,
ir sukneles ir manekenes nuostabios.Kokia grazi zydruma 4u.gif

mano suknele nuotakai,tik didele.tai ant mano manekeno kaip ant pakabos smile.gif
sukneles modelis klientes nuziuretas internete msu mano kai kuriais pakeitimais. smile.gif
user posted image

tikrajai savininkei,juostele ne ant liemens,o po krutine butu

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 07 03, 17:24)
gal turit kuri šios suknutės tų pynelių schemą? turėjau bet neberandu...... osinkoj buvau radus....

user posted image

schemutes neturiu, bet si suknele eina tiesiai i mano busimu projektu sarasa. grozis neispasakytas.
Atsakyti
Viliuteee, ačiū, tavo suknutė labai idomi. Šįkat labai lauksiu nuotraukos ant modelio, labai idomu koks tikrasis vaizdas.
Beje, aš puošiau tik mamytę. Mažąją damą puošė kita mezgėja.
na o čia dar viena nuotraukėlė
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 04 liepos 2011 - 08:40
QUOTE(Ligvita @ 2011 07 01, 20:38)
Jau rodyta suknute ant modelio. Kol kas tik tokia foto, gal bus ir kitokiu

Jau kaip gražu wub.gif visas genialumas ir grožis paprastume wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Januse @ 2011 07 01, 14:06)

LABAI LABAI gražu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 04 liepos 2011 - 10:46
Viliuteee,koks ''maxi''darbas bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif

Ligvita,labai grazu wub.gif Is kokiu siuliuku neret?
Atsakyti
Sitas abi suknutes neriau is Catolin. Antrajai gal noretusi vos vos plonesnio siulo, bet pasirinkimas buvo tarp catolin arba Maxi, tai maxi man cia smarkiai per ploni pasirode...
Atsakyti