Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Viliteee, fantastika. As nezinau ar ryzciausi jau nerti smile.gif
Atsakyti
ilamka, suknele labai puosni, graziai atrodo
kribut, miela suknelyte, lengvute
Viliuteee, monetiska, visai kitokia, nei iprastos akiai jusu mezgamos moherinukes. Labai grazi, tokia elegantiska. man tai viskas gerai su tuo monetu dydziu mirksiukas.gif

O cia as katik baigiau suknelyte ax.gif

user posted image

is arciau

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Viliutee, villyte - nuostabu wub.gif
Atsakyti
villyte,taviske suknele labai labai labai grazi.ir as panasia ka tik baigiau,laukiu pasuknes,pasirodysiu.Bet mano tokia grazi nesigavo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 01 liepos 2011 - 08:12
cia taibent suknele 4u.gif
Atsakyti
dieve mano swoon.gif depresija užpuola čia įkišus nosį sad.gif
modeliukai,figūros,o fantazija .......huh.gif
jūs nuostabios,visos auksarankės 4u.gif
ir toliau mus stebinkit 4u.gif
pamačius naujus darbus ,bent jau man tai kaip geras spyris vienon vieton ,kad reik užbaigt pradėtus darbus....
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 07 01, 09:02)
mano monetine.Tik spalva netikra gavosi,nors ir tokia man patiktu.manekenui didoka,tikiuosi kazkada sulauksiu nuotrauku nuo tikrosios sukneles seimininkes,kur liko labai patenkinta suknele.man nepatinka per mazas monetu dydziu skirtumas.Mazosios turejo but mazesnes. g.gif



viskas kas cia gerai,priekaistu nematau,kruostu,dailu,svarbiausia tai,kad klientei patiko.As taip manau.Mano maneke irgi labai kudute,retai tokiu klienciu atsiranda smile.gif Bet is esmes Viliuteee,labai grazi suknute,su pamusalu atrodys dar graziau thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(villyte @ 2011 07 01, 09:06)
ilamka, suknele labai puosni, graziai atrodo
kribut, miela suknelyte, lengvute
Viliuteee, monetiska, visai kitokia, nei iprastos akiai jusu mezgamos moherinukes. Labai grazi, tokia elegantiska. man tai viskas gerai su tuo monetu dydziu  mirksiukas.gif

O cia as katik baigiau suknelyte  ax.gif




labai daili suknyte,nu kaip visada grazu,sunku kazka ir pakritikuoti,nes nera ka smile.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image
blush2.gif
Atsakyti
ir suknelė ir spalva nereali
Atsakyti
user posted image

is arciau


gal butu galima gauti sitos suknutes apacios rasteli...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karakum: 01 liepos 2011 - 13:23
villyte, labai labai graži suknutė. Viskas suderinta, ir dirželis nunertas, taip viskas išbaigta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 07 01, 09:44)
visi sitie siulai puikiausiai tinka nerimui.ir dazniausiai kuo nerinys is plonesniu siulu tuo graziau atrodo.

aciu 4u.gif
Atsakyti