Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(La Perla @ 2011 06 30, 09:50)
labas rytas smile.gif ikvepta Lusasitos "patiuningavau" savo ilga mocherine suknute, t.y. paverciau trumpa, bet... as sau atrodau kaip nescia, manau kad dar reikia kazka daryti, labai lauksiu jusu nuomoniu ir patarimu smile.gif aciu  smile.gif


as jusu vietoj tai ten kur po krutine uzdeciau juosta placia, ji gali susiristi nugaroj, tada suknele igaus grazesne forma ir taip atrodys isbaigtesne bei labiau iremins figura smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2011 06 30, 15:21)
as jusu vietoj tai ten kur po krutine uzdeciau juosta placia, ji gali susiristi nugaroj, tada suknele igaus grazesne forma ir taip atrodys isbaigtesne bei labiau iremins figura  smile.gif

gal ir gera ideja,aciu, o nebus labai "vaikiska" ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 06 30, 17:32)
gal ir gera ideja,aciu,  o nebus labai "vaikiska" ? g.gif

nu atrodytu tikrai gerai manau, panasiai kaip cia

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2011 06 30, 10:30)
TOBULA wub.gif Modelis labai gražus, spalva kerinti, o atlikimas NEPRIEKAIŠTINGAS wub.gif
Noriu tokis į savo spintą cool.gif


didelis didelis dekui
Rodausi dar viena suknute

user posted image
Atsakyti
Kaip grazu! Hal geliu schema galima, visur tokiu ieskojau neseniai, o paskui teko kitokias nerti...
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 06 30, 08:50)
labas rytas smile.gif ikvepta Lusasitos "patiuningavau" savo ilga mocherine suknute, t.y. paverciau trumpa, bet... as sau atrodau kaip nescia, manau kad dar reikia kazka daryti, labai lauksiu jusu nuomoniu ir patarimu smile.gif aciu  smile.gif
user posted image

user posted image

o gal tiesiog reikia ja islyginti kad nebutu tokia puri ir lengviau sukristu?  g.gif

su tavo figura nieko nekeisciau,jei butum stambesne tai gal ir nelabai ziuretusi,bet dabar vistiek visi i kojas ziures biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 06 30, 19:43)
su tavo figura nieko nekeisciau,jei butum stambesne tai gal ir nelabai ziuretusi,bet dabar vistiek visi i kojas ziures biggrin.gif

oi aciu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti

ilamka, labai grazu. pasidalinkit schema. kaip platinot i apacia?
Atsakyti
pasirodysiu ir cia smile.gif


user posted image
Atsakyti
Gal galit padet? Pasakyt kuom skiriasi Yarnart lily, violet ir Filleta siuliukai? g.gif Nusipirkau padandymui Fileta, labai smagiai neriasi, nu bet nepatinka man spalva schmoll.gif . O va violetas tiek atspalviu turi wub.gif , bet jie kaip suprantu siek tiek plonesni? Ar graziai krenta nerinys?
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdutee @ 2011 07 01, 08:24)
Gal galit padet? Pasakyt kuom skiriasi Yarnart lily, violet ir Filleta siuliukai? g.gif Nusipirkau padandymui Fileta, labai smagiai neriasi, nu bet nepatinka man spalva  schmoll.gif . O va violetas tiek atspalviu turi wub.gif , bet jie kaip suprantu siek tiek plonesni? Ar graziai krenta nerinys?


visi sitie siulai puikiausiai tinka nerimui.ir dazniausiai kuo nerinys is plonesniu siulu tuo graziau atrodo.
Atsakyti
mano monetine.Tik spalva netikra gavosi,nors ir tokia man patiktu.manekenui didoka,tikiuosi kazkada sulauksiu nuotrauku nuo tikrosios sukneles seimininkes,kur liko labai patenkinta suknele.man nepatinka per mazas monetu dydziu skirtumas.Mazosios turejo but mazesnes. g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 01 liepos 2011 - 08:02