Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

aciu uz toki pasitikejima,bet as siuo klausimu maza patareja.Be to net nemanau,kad patarimas cia reikalingas.Nieko keisti manau nereikia.Tas modeliukas siaip jau ir skirtas nesciosioms,bet ,kadangi dabar madinga ir ne nesciosioms tokios sukneles,nemanau kad reikia kazka keisti.viskas labai gerai.Man labai patinka tokios suknelkes,bet pati ,deja,nelabai galiu sau tokiu leist del negraziu storu koju,tuomet as visa stora pasidarau.O tau viskas gerai.
idomu,kaip atrodytu be tos gumytes o krutine,o ideja ju daugiau deti taip pat gali cia pasiteisinti.Tad eksperimentuok ir manau pati rasi sau geriausia atsakyma smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 30 birželio 2011 - 09:19
QUOTE(ilamka @ 2011 06 29, 14:33)
mano Melynoji Ledi

TOBULA wub.gif Modelis labai gražus, spalva kerinti, o atlikimas NEPRIEKAIŠTINGAS wub.gif
Noriu tokis į savo spintą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 06 30, 08:52)
La Perla,man Jusu suknele labai grazi  wub.gif  wub.gif ,ir visai neatrodot  nestuke.gif  biggrin.gif
Kiek pastebejau is ankstesniu darbu,Jus megstat aptemptas ir labai trumpas suknytes,o si visai kitokia,todel gal nelabai smagiai ir jauciates  mirksiukas.gif .Bet man labai grazu  wub.gif O del lyginimo,tai geriau to nedarykit,nes galit sugadinti suknele negriztamai,kaip kad man nutiko.....


tikra tiesa, kad gal nesmagiai jauciuosi g.gif
QUOTE(Viliuteee @ 2011 06 30, 09:17)
aciu uz toki pasitikejima,bet as siuo klausimu maza patareja.Be to net nemanau,kad patarimas cia reikalingas.Nieko keisti manau nereikia.Tas modeliukas siaip jau ir skirtas nesciosioms,bet ,kadangi dabar madinga ir ne nesciosioms tokios sukneles,nemanau kad reikia kazka keisti.viskas labai gerai.Man labai patinka tokios suknelkes,bet pati ,deja,nelabai galiu sau tokiu leist del negraziu storu koju,tuomet as visa stora pasidarau.O tau viskas gerai.
idomu,kaip atrodytu be tos gumytes o krutine,o ideja ju daugiau deti taip pat gali cia pasiteisinti.Tad eksperimentuok ir manau pati rasi sau geriausia atsakyma smile.gif

Vilija tu juk mano guru smile.gif bandysiu dar kazkaip eksperimentuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 06 30, 11:00)
tikra tiesa, kad gal nesmagiai jauciuosi  g.gif

Vilija tu juk mano guru  smile.gif  bandysiu dar kazkaip eksperimentuoti  ax.gif



negedink blush2.gif
Atsakyti
Merginos, gal turite sios serveteles schemas:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 06 30, 10:12)

yra kaip yra smile.gif

na va "nauja" mano suknute lotuliukas.gif
pradzioj buvo tokia:
user posted image

tada tapo kostiumeliu:
user posted image

o dabar vel suknute plius "pasigaminau" sali prie jos:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 06 30, 12:08)
yra kaip yra  smile.gif

na va "nauja" mano suknute  lotuliukas.gif
pradzioj buvo tokia:

tada tapo kostiumeliu:

o dabar vel suknute plius "pasigaminau" sali prie jos:


Atsiprašau už išsireiškimą, nu bet tikrai aš "apakus" bigsmile.gif Ardyti savo darbą ir tokia fantazija,- ir kita, vis nauja thumbup.gif
Turbūt jums kai atidarote spinta taip nėra-"ir vėl neturiu kuo apsirengt"- jei siūlai po ranka - ir vėl pasipuošus naujai thumbup.gif wub.gif
Nuostabu, gražu, subtilu ir nieko per daug, šalis- tobulas prie šios suknytės, kaip ir savininkės figūra wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrunyte: 30 birželio 2011 - 11:20
QUOTE(La Perla @ 2011 06 30, 12:08)
yra kaip yra  smile.gif


Suknutė puiki thumbup.gif Gal galite įmesti tų zigzagėlių chemutę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2011 06 30, 11:19)
Atsiprašau už išsireiškimą, nu bet tikrai aš "apakus"  bigsmile.gif Ardyti savo darbą ir tokia fantazija,- ir kita, vis nauja thumbup.gif
Turbūt jums kai atidarote spinta taip nėra-"ir vėl neturiu kuo apsirengt"- jei siūlai po ranka - ir vėl pasipuošus naujai  thumbup.gif  wub.gif
Nuostabu, gražu, subtilu ir nieko per daug, šalis- tobulas prie šios suknytės, kaip ir savininkės figūra  wub.gif  wub.gif  wub.gif


aciu smile.gif o apsirengti as amzinai neturiu kuo, kaip ir visos lotuliukas.gif
QUOTE(Puk @ 2011 06 30, 11:28)
Suknutė puiki thumbup.gif  Gal galite įmesti tų zigzagėlių chemutę ax.gif

aciu ir prasom:
user posted image
Atsakyti
beje, dar viena "patiuninguota" suknute: buvo juoda lygi ir ziauriai per trumpa, tad nuneriau pora gelyciu, suknutej iskirpau skyles atitinkamas ir "ikisau" ten gelytes, o apacioje prisiuvau silkini salikeli dabar ilgis bent jau siek tiek padorus lotuliukas.gif gal kam irgi kils noras atnaujinti senus drabuzius tada kai jau "nera ka apsirengti" mirksiukas.gif beje suknute pirkta second hande uz 3 Lt, nes labai jau medziagyte patiko blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 30 birželio 2011 - 14:20
Sveikos gal kas turite, kurios is siu suknuciu nerimo schemasuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 06 29, 14:33)
mano Melynoji Ledi

user posted image


LABAI GRAZI SUKNELE thumbup.gif
Atsakyti