Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(Novia @ 2011 06 29, 15:07)
eisiu kitur ieskot.. o gal cia pas mus kaime (Siauliuose) nera konkurencijos, todel tiek ir praso  lotuliukas.gif

tuoj rašau až kur man pasuknelę paprastą pasiuvo už 10lt, o jau "mandresnę", nes su saulės kliošu reikėjo-už 15lt smile.gif medžiaga aišku mano buvo. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Capri*: 29 birželio 2011 - 14:27
QUOTE(ilamka @ 2011 06 29, 14:33)
mano Melynoji Ledi

Super suknytė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 06 29, 13:47)
Suknyte mano grazuolei


labai daili thumbup.gif

QUOTE(ilamka @ 2011 06 29, 14:33)
mano Melynoji Ledi

nuostabi ir spalva ir modeliukas ir atlikimas wub.gif

QUOTE(kacumota @ 2011 06 29, 14:49)
Pazistamai nunere suknele is Alize bamboo.istyso beprotiskai(neskalbta apsirenge),bet paskui iskalbus jau niekas nesikeite-nei traukesi nei tyso dar labiau
Papildyta:
zydrunyte ,rekomenduoju nerimui Lily.Puikus susukimas,saikingas zvilgejimas ir jokiu šposu nekrecia

ačiū 4u.gif Bandysiu ieškot tokių, o gal kur internetinėse parduotuvėse užmatėt jų?
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2011 06 29, 15:33)
labai daili thumbup.gif
nuostabi ir spalva ir modeliukas ir atlikimas  wub.gif
ačiū  4u.gif  Bandysiu ieškot tokių, o gal kur internetinėse parduotuvėse užmatėt jų?

www.siulai.eu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Capri* @ 2011 06 29, 15:26)
tuoj rašau až kur man pasuknelę paprastą pasiuvo už 10lt, o jau "mandresnę", nes su saulės kliošu reikėjo-už 15lt smile.gif medžiaga aišku mano buvo. smile.gif



QUOTE(*Capri* @ 2011 06 29, 15:34)
www.siulai.eu smile.gif

dėkui labai 4u.gif
Atsakyti
Siulai.eu ju neturi uzsiveze kol kas,bet jeigu parasyt ir paprasyt konkrecios spalvos,tai manau sutartumet.
Dar ju yra va cia http://www.mezgyklel...rnart-lily.html ,tik kad dabar atostogauja.O spalvos va cia http://www.yarnart.i...tay.aspx?uid=79
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2011 06 29, 15:56)
Siulai.eu ju neturi uzsiveze kol kas,bet jeigu parasyt ir paprasyt konkrecios spalvos,tai manau sutartumet.
Dar  ju yra va cia http://www.mezgyklel...rnart-lily.html ,tik kad dabar atostogauja.O spalvos va cia http://www.yarnart.i...tay.aspx?uid=79

ačiū, pastebėjau, kad neturi, maniau, kad jau visai kvaila ir nerandu lotuliukas.gif

pasižvalgysiu ir čia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 06 26, 18:51)
Aciu smile.gif Cia margi MAXI. O juostos sitaip susideliojo savaime

o kiek tu Maxiuku susimezge? neiziuriu margume rastuko?
man labai grazi, paprasta, bet labai thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif ikvepta Lusasitos "patiuningavau" savo ilga mocherine suknute, t.y. paverciau trumpa, bet... as sau atrodau kaip nescia, manau kad dar reikia kazka daryti, labai lauksiu jusu nuomoniu ir patarimu smile.gif aciu smile.gif
user posted image

user posted image

o gal tiesiog reikia ja islyginti kad nebutu tokia puri ir lengviau sukristu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 06 30, 08:50)
labas rytas smile.gif ikvepta Lusasitos "patiuningavau" savo ilga mocherine suknute, t.y. paverciau trumpa, bet... as sau atrodau kaip nescia, manau kad dar reikia kazka daryti, labai lauksiu jusu nuomoniu ir patarimu smile.gif aciu  smile.gif

o gal tiesiog reikia ja islyginti kad nebutu tokia puri ir lengviau sukristu?  g.gif

Man labai gražu thumbup.gif taigi koks modeliukas dabar "ant bangos",- kai po krūtine platėja, kadangi vaizdo iš šono nėra,- pasakyt nelabai galiu anie atrodymą nestuke.gif o iš priekio liuks thumbup.gif spalvytė wub.gif

Pasakykit man kaip jūs sugebat taip greitaidirbti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2011 06 30, 08:08)
Man labai gražu thumbup.gif taigi koks modeliukas dabar "ant bangos",- kai po krūtine platėja, kadangi vaizdo iš šono nėra,- pasakyt nelabai galiu anie atrodymą  nestuke.gif o iš priekio liuks thumbup.gif spalvytė  wub.gif

Pasakykit man kaip jūs sugebat taip greitaidirbti  bigsmile.gif

aciu, o as vis dar mastau jei nusipirkus guminio siulo ir nuo pat krutines virsaus iki "po krutine" suraukti viska? g.gif

as tai ne greitai dirbu, siuo metu neriu krikstynoms suknute o sita persidariau is ilgos sukneles, nes nenesiojau, dar viena suknute pasidariau is kostiumelio (veliau pasirodysiu) ir dar sali "susirezgiau" toki idomesni lotuliukas.gif

ooo matau Viliuteee, greitai prasom man patarima lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 30 birželio 2011 - 08:33
La Perla,man Jusu suknele labai grazi wub.gif wub.gif ,ir visai neatrodot nestuke.gif biggrin.gif
Kiek pastebejau is ankstesniu darbu,Jus megstat aptemptas ir labai trumpas suknytes,o si visai kitokia,todel gal nelabai smagiai ir jauciates mirksiukas.gif .Bet man labai grazu wub.gif O del lyginimo,tai geriau to nedarykit,nes galit sugadinti suknele negriztamai,kaip kad man nutiko.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 30 birželio 2011 - 08:53