Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(zydrunyte @ 2011 06 29, 07:18)
Labai dailios  wub.gif

Aš noriu nusinerti sau suknytę sūnelio krikštynom, nu bet bijau net pradėt. Vis mažytes nuneriu ir gana greit, o didelė- man atrodo misija neįmanoma  doh.gif Kol raštelį įsirinkau, dabar siūlai liko, žinau kokios spalvytės noriu, įdomu ar tų bambukinių rasčiau  g.gif Ar labiau su trupučiu žvilgesio tiktų ?


Sveikutės-žvėriškai užsimaniau tokios suknelės ax.gif tik norėčiau, kad krūtinė nepersimatytų ir iki kelių suknelė tęstųsi-et užsisvajojau blush2.gif kažin kiek tokia kainuotų ir kas apsiimtų ax.gif
user posted image
Atsakyti
aciu dar vienai mamytei uz nuotraukas

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2011 06 29, 06:18)
Labai dailios  wub.gif

Aš noriu nusinerti sau suknytę sūnelio krikštynom, nu bet bijau net pradėt. Vis mažytes nuneriu ir gana greit, o didelė- man atrodo misija neįmanoma  doh.gif Kol raštelį įsirinkau, dabar siūlai liko, žinau kokios spalvytės noriu, įdomu ar tų bambukinių rasčiau  g.gif Ar labiau su trupučiu žvilgesio tiktų ?


Aciu biggrin.gif Su bambukiniais siulais labai fainai tiek mezgasi, tiek neriasi. Isbandziau thumbup.gif Net nepajusi, o suknele jau baigta mirksiukas.gif Ir pats mezginys gaunasi labai minkstas ir malonus ant kuno! Tik reikia paciai nuspresti kokios sukneles labiau nori, nes jei desi zvilganti siula, tai jau gausis puosnesne nei is bambukiniu siulu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ediba @ 2011 06 29, 10:12)
Aciu biggrin.gif  Su bambukiniais siulais labai fainai tiek mezgasi, tiek neriasi.  Isbandziau  thumbup.gif  Net nepajusi, o suknele jau baigta  mirksiukas.gif  Ir pats mezginys gaunasi labai minkstas ir malonus ant kuno!  Tik reikia paciai nuspresti kokios sukneles labiau nori, nes jei desi zvilganti siula, tai jau gausis puosnesne nei is bambukiniu siulu  g.gif

Tai čia jums profėm rast ir baigta, o man tai uiii ilga daina ...
kaip sunku apsispręsti doh.gif noriu, kad būtų gražu ir derėtume visi kažkaip g.gif
panelei nunėriau baltą suknytę iš "Begonijos", mažiukui.t.p. iš tų pačių. Sau norėčiau tokių švelniai rusvo atpalvio (gal kiek auksinio) ir siūliuko plonesnio tai gal bambukinis tada tiktų g.gif
Prašau patarimo, ką manot. Labai gaila darbo bus, jei nepataikysiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ediba @ 2011 06 29, 10:12)
Aciu biggrin.gif  Su bambukiniais siulais labai fainai tiek mezgasi, tiek neriasi.  Isbandziau  thumbup.gif  Net nepajusi, o suknele jau baigta  mirksiukas.gif 

Aš mezgu dabar iš bambukinių siūlų , mergaitei suknytę. Tikrai labai mielas siūlas, smagiai mezgasi. Išskalbiau pavyzduką, tai dar pašvelnėjo.
Atsakyti
O kuri nors jau skalbet suknele is bambukiniu siulu?Labai butu idomu,ar issilaiko buvusi forma g.gif Tiek prisiskaiciau apie nutisusius bambukinius megztinius,kad man labai baisu is bambuko ka nors ir pradeti rolleyes.gif
Atsakyti
Suknyte mano grazuolei
user posted image
Atsakyti
mano Melynoji Ledi

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 06 29, 12:53)
O kuri nors jau skalbet suknele is bambukiniu siulu?Labai butu idomu,ar issilaiko buvusi forma g.gif Tiek prisiskaiciau apie nutisusius bambukinius megztinius,kad man labai baisu is bambuko ka nors ir pradeti rolleyes.gif

Pazistamai nunere suknele is Alize bamboo.istyso beprotiskai(neskalbta apsirenge),bet paskui iskalbus jau niekas nesikeite-nei traukesi nei tyso dar labiau
Papildyta:
zydrunyte ,rekomenduoju nerimui Lily.Puikus susukimas,saikingas zvilgejimas ir jokiu šposu nekrecia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kacumota: 29 birželio 2011 - 13:46
mergaites padekit susigaudyti..

nusineriau suknele kiaurarasciu ir noriu pasisiuti pasuknele... nuejus pas siuveja manes paprase 100 lt.. ar cia normalu? gal as jau visai kainose nebesigaudau.. nes siuo atveju sudejus siulus, medziaga, pasukneles pasiuvima man gausis tikriausiai virs 200 lt. Cia jau auksine suknele gaunasi blink.gif

o gal kas galetu man pasiuti pasuknele? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2011 06 29, 15:00)
mergaites padekit susigaudyti..

nusineriau suknele kiaurarasciu ir noriu pasisiuti pasuknele... nuejus pas siuveja manes paprase 100 lt.. ar cia normalu? gal as jau visai kainose nebesigaudau.. nes siuo atveju sudejus siulus, medziaga, pasukneles pasiuvima man gausis tikriausiai virs 200 lt. Cia jau auksine suknele gaunasi  blink.gif

o gal kas galetu man pasiuti pasuknele?  ax.gif



oi Novia nerealios kainos ,man brangiausiai siuveja yra pasiuvusi pasukne uz 45 lt.bet cia jau su uztrauktuku,pamusalas dar papildomai kainavo apie 10 lt.
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 06 29, 15:05)
oi Novia nerealios kainos ,man brangiausiai siuveja yra pasiuvusi pasukne uz 45 lt.bet cia jau su uztrauktuku,pamusalas dar papildomai kainavo apie 10 lt.

eisiu kitur ieskot.. o gal cia pas mus kaime (Siauliuose) nera konkurencijos, todel tiek ir praso lotuliukas.gif
Atsakyti