Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

enigma3,nuostabi suknele wub.gif wub.gif wub.gif Viskas labai grazu wub.gif

Vikse,labai graziai atrodote thumbup.gif Visai kitas vaizdas,negu anoj foto bigsmile.gif thumbup.gif

coliukeeee,puiki kukli suknele thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 06 21, 11:12)
Smagu, kad patinka  blush2.gif Tikrai nestorina. Čia tik blogai nufotkinta, nes aš daug aukštesnė už suknelės šeimininkę ir gavosi nufotkint iš viršaus taip suspaustai. Čia dydis XS, nelabai ką ir pastorinsi. Siūlai tokie pat kaip Maxi, tik ne Maxi  smile.gif Lanoso Gelincik. Suėjo 2 su puse kamuoliuko. Schemą galiu email'u atsiųsti. Šiaip tai buvo vaikiškų rūbelių temoj


Dėkui už atsakymą smile.gif suknelės schema buvo pirmas dalykas, ką susiradau forume smile.gif

lieknai merginai tikrai labai gražiai atrodo suknelė, bet vis dar dvejoju kaip su stambesnėm, nes toks raštas, kad tie galiukai yra kažkiek atsipūtę.... g.gif na, reikės gal bandyt žiūrėt vaizdą gyvai smile.gif
Atsakyti
Naiste777 as dar su klausimu tai suknytei blush2.gif ar ji nors kiek persiviecia, ta prasme ar reikia jau pasukneles ar ne g.gif
Atsakyti
O taip, ji gerokai kiaura. Pasuknelės būtinai reikia. Aš dabar prisipirkau per ebay apatinukų, laukiu, kol atsiųs. Bus liuks po visom suknelėm. O tai turėdavau galvos skausmą, ką po apačia pasivilkti. Pati siūt nemoku, pas siuvėja truputį brangu. O čia man su siuntimu bus išėję apie 40 litų už juodą ir baltą. Va, tokie
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 06 21, 12:56)
O taip, ji gerokai kiaura. Pasuknelės būtinai reikia. Aš dabar prisipirkau per ebay apatinukų, laukiu, kol atsiųs. Bus liuks po visom suknelėm. O tai turėdavau galvos skausmą, ką po apačia pasivilkti. Pati siūt nemoku, pas siuvėja truputį brangu. O čia man su siuntimu bus išėję apie 40 litų už juodą ir baltą. Va, tokie

aciu smile.gif ko gero ir tai zefyrinei reiktu pasukneles tada g.gif renkuosi tokia kuriai atrodo nereikia bet va kaip atrodo vienaip foto, o kitaip visai realybei doh.gif
Atsakyti
Gal kuri turite šitos suknelės raštuką ir kokie siūliukai čia tiktų g.gif
user posted image
Atsakyti
rasa32-grazi suknyte,man gal be dirziuko graziau,nors dirziukas l.grazus... 4u.gif
bastinga-sauni sventiska suknele... 4u.gif

nertu mano sukneliu grazi fotosesija...man patiko proderintos skrybelaites ,priduoda kazkoki stiliuka... ax.gif

user posted image
Atsakyti
jollyk ,labai grazu ir visa svente, matyt, buvo labai isradinga thumbup.gif
Atsakyti
mano isvargta ir su pertraukomis numegzta suknele biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
rasa320-aciukas 4u.gif
man labai patiko si foto todel idejau ir jums pasiziureti,kaip isradingai su skrybelem suorganizuota,matyt organizatore gera,stiliukas fainas... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 06 21, 12:30)
Vikse,labai graziai atrodote thumbup.gif Visai kitas vaizdas,negu anoj foto bigsmile.gif  thumbup.gif



Aciu labai smile.gif Namuose "palaikymo" savo mezginiams nelabai sulaukiu, tai smagu juos skaityti cia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 22 birželio 2011 - 11:38
QUOTE(Viksė @ 2011 06 22, 11:38)
Aciu labai smile.gif Namuose "palaikymo" savo mezginiams nelabai sulaukiu, tai smagu juos skaityti cia  4u.gif

tai čia jau taip... savam kieme pranašu nebūsi... biggrin.gif
Atsakyti