Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

va ir mano "isvargta" margoji... smile.gif

user posted image

Pradejau praeita vasara per atostogas, per ziema pragulejo, nes tapo nebegrazi, paskui vel lyg pagrazejo ax.gif Po to dar merginos "mezgame, neriame kartu" skyrelyje link pabaigos pastumejo. Po kai kuriu pakeitimu esu pakankamai patenkinta rezultatu. Apsirengus kakliukas graziai priglunda. Cia tik nuotraukoje toks styrantis atrodo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 18 birželio 2011 - 16:06
rasa32, superine suknele, daug daug grazesne, nei kylie 4u.gif
Gal galit imesti schemute, jei nesunku, niekaip nerandu. O nerta cia kaip suprantu nuo virsaus?
Ir dar pasakykit ar labai fileta skiriasi nuo maxiu?
Atsakyti
Vikse, man taip super ir as tokios noreciau tik deja niekas nepadaro 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 06 18, 16:49)
va ir mano "isvargta" margoji... smile.gif



Man labai graži wub.gif
Atsakyti
rasa32,nuostabu,aš neseniai baigiau tokiu raštu bliuskutę,tai gerokai pavargau su pažasties linija,nėriau iš lininių siūlų,bet mano darbas neprilygsta tavo grožiui,aš sužavėta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdutee @ 2011 06 18, 17:22)

Gal galit imesti schemute, jei nesunku, niekaip nerandu. O nerta cia kaip suprantu nuo virsaus?
Ir dar pasakykit ar labai fileta skiriasi nuo maxiu?

Taip,nerta nuo virsaus.Schemos kaip tokios gatavos nera,galit pasiziuret osinkoje yra tema apie sia suknele.As dar ziurejau virsu pagal lietuviska ''Rankdarbiu'' zurnala.
O ties pazastimis jau reikia kurti,isejo ne is pirmo karto.

Filleta siulai yra per plauka storesni uz Maxi ir labai minksti,ju faktura tokia blizgi(ne blizganti).Kamuoliuke metru tiek pat ,kiek ir Maxi.

Vikse ,labai idomi suknele thumbup.gif Kokie cia siuliukai?Pasirodykit apsirengusi,labai idomu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdutee @ 2011 06 18, 17:22)
rasa32, superine suknele, daug daug grazesne, nei kylie 4u.gif


Ir gražesnė, ir šimtąsyk dailiau atlikta bigsmile.gif . Šiaip ta suknelė nebuvo mano norų sąraše, bet kai pamačiau rasos32 versiją, nu man ji tooookia "geidžiama" pasidarė blush2.gif
Atsakyti
rasa32, labai gražu, ir man su diržiuku gražiau ok.gif
bastinga, rimka daili suknytės:good:
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 06 18, 19:21)
Vikse ,labai idomi suknele thumbup.gif Kokie cia siuliukai?Pasirodykit apsirengusi,labai idomu bigsmile.gif


Cia margi Maxi. Pasirodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 06 18, 20:21)

Filleta siulai yra per plauka storesni uz Maxi ir labai minksti,ju faktura tokia blizgi(ne blizganti).Kamuoliuke metru tiek pat ,kiek ir Maxi.


O kur ju galima nusipirkti?Gal kaunietes zino??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdutee @ 2011 06 20, 08:19)
O kur ju galima nusipirkti?Gal kaunietes zino???  4u.gif

tikrai yra Casa Lanoj prie hyper maximos mirksiukas.gif . Kitur nemačiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 06 20, 09:23)
tikrai yra Casa Lanoj prie hyper maximos mirksiukas.gif . Kitur nemačiau ax.gif

Aciū 4u.gif
Atsakyti