Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Olaiva,labai grazi suknele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 06 17, 14:13)
Olaiva,labai grazi suknele 4u.gif

dekui wink.gif
liko tokiu siulu dar,man ta spalva labai patinka,galvoju ka cia dar surepetojus per savaite biggrin.gif po airisku neriniu cool.gif
Atsakyti
rasa32, bastinga, Olaiva, jūsų suknelės tiesiog iš kojų verčiančios. 4u.gif thumbup.gif Kaip norėčiau mokėti tokias megzti. ax.gif
Atsakyti
rasa 32, thumbup.gif thumbup.gif wub.gif pasakiskai grazi


Olaiva, labai grazi suknele wub.gif thumbup.gif wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 06 17, 14:04)
nesulaukiau,kada vyras mane perfotografuos su suknele,tai rodausi.8 dienu ir 7 pusiaunakciu darbas smile.gif nugis labai reikejo i teatra naujos sukneles biggrin.gif ir spejau biggrin.gif

Gražu, labai wub.gif
O aš susinervuojau ax.gif . Noriu nertos suknelės, bet niekaip, nu niekaip neišsirenku modelio doh.gif . Ir ta graži, ir ta, ir jau nebežinau, ko noriu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 06 17, 14:54)
Gražu, labai wub.gif
O aš susinervuojau ax.gif . Noriu nertos suknelės, bet niekaip, nu niekaip neišsirenku modelio doh.gif . Ir ta graži, ir ta, ir jau nebežinau, ko noriu... blush2.gif

kelk visas norimas,tuoj prabalsuosim,kuria tau pirma pradet biggrin.gif
o ju daug? gali gi ir ne viena sau susimeistrauti wink.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz komplimentus 4u.gif 4u.gif 4u.gif Atvirai pasakius,tikrai nesitikejau tokiu pagyru ax.gif

QUOTE(enigma3 @ 2011 06 17, 13:47)
o kaip dirzeli daret? gal apneret ka nors, nes toks storokas atrodo

Vargau ,kol sugalvojau ,kaip cia ji daryt rolleyes.gif Nuneriau paprastai zemu stulpeliu,perkisau per sagtele ir susiuvau ,gavosi dvigubas.Gal ir per grubus,bet nieko geriau nesugalvojau ax.gif

Olaiva ,puiki suknele wub.gif wub.gif Man ypac patinka tas nerimas nuo virsaus wub.gif thumbup.gif

O del modelio issirinkimo,tai cia ir man amzinas galvos skausmas doh.gif Turiu prisisaugojus galybe modeliu,schemu,noriu is kart kokiu 3-5,bet pradedu dazniausiai nerti-megzti visai is kitos ''operos'' modeli,kai pamatau koki grazu siula biggrin.gif
Atsakyti
Noriu paprasyti pagalbos. Nezinau kurios mezgejeles si suknyte megzta, bet gal butu galima rasteli gauti? blush2.gif kristakacinskaite@yahoo.com

user posted image
Atsakyti
tai mano darbelis ir butent del to paties rasto pries kelias dienas as sioje temoje prasiau pagalbos. ax.gif mezgiau pries kelis metus,ir nezinau is kur rasta buvau radusi
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 06 17, 20:42)
tai mano darbelis ir butent del  to paties rasto pries kelias dienas as sioje temoje prasiau pagalbos. ax.gif mezgiau pries kelis metus,ir nezinau is kur rasta buvau radusi


Aisku... As kazka panasaus radau zurnale, bet nevisai taip. Reikes bandyti kas gausis blush2.gif
Atsakyti
Jolitag, Viliutee, Bastinga, Olaiva, Rasa32 - auksarankes jus. Visu suknytes grazios, isskirtines thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos, atsiprasau uz poster_offtopic.gif
ieskau kas galetu pataisyti nerta suknute. Viduryje ties pilvu yra skylute, tikriausiai pasidarbavo kandys doh.gif . Gal galetumet ka patarti, o gal kuri is jusu galetu pataisyti?

P.S. geriau butu kas is Kauno, butu lengviau bendrauti.

Aciu, lauksiu ziniu 4u.gif
Atsakyti