Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(rasa32 @ 2011 06 16, 18:46)
Giriuosi naujaja savo suknele cool.gif

Siulai Filetta Online,suejo apie 500g.


Nuostabi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 06 16, 19:46)
Giriuosi naujaja savo suknele cool.gif
Siulai Filetta Online,suejo apie 500g.

Kokia graži suknelė wub.gif
QUOTE(bastinga @ 2011 06 16, 20:07)
o aš rodau naują vestuvinę suknelę, gėlytes nuotaka arba pasiliks, arba nusiims.

Gražiai žiūrisi 4u.gif Įdomu kaip ant modelio bus, turbūt dar gražiau biggrin.gif
Atsakyti
rasa 32 wub.gif thumbup.gif wub.gif thumbup.gif pasakiskai grazi bigsmile.gif
Atsakyti
rasa,bastinga,
Kartojuosi-labai labai grazu.Rasa, grazu ir be dirzelio,bet ir jis negadina thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 17 birželio 2011 - 07:40
rasa,apakau ir po stalu nuvirtau swoon.gif Labai gražu,labai,labai,labai.
Atsakyti
Rasa - labai gražis suknelė. pritarsiu Viliuteee - man ir taip, ir taip gražu. Keisdama apavą ir dirželį/be dirželio gali gauti du visai skirtingus variantus thumbup.gif
Bastinga- labai daili mocheriukė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angulyte: 17 birželio 2011 - 08:52
rasa32 nuostabu, nepakartojama, žandikaulis atvėpo wub.gif rolleyes.gif thumbup.gif
Riktelėjau net pamačius, kolega (vyriškis) atbėgo pažiūrėt, sakė laaabai gražu wub.gif
Atsakyti
rasa32, labai graziai ant jusu ziurisi sis modeliukas thumbup.gif
o kaip dirzeli daret? gal apneret ka nors, nes toks storokas atrodo
Atsakyti
vis dar groziuosi rasos suknele bigsmile.gif su dirzeliu man ji tokia romantiskesne wub.gif turiu tokia suknele,bet maniske daug siauresne,o dar siulas isskalbus pasitrauke doh.gif atimciau rasos graziaja kartu su figura biggrin.gif

nesulaukiau,kada vyras mane perfotografuos su suknele,tai rodausi.8 dienu ir 7 pusiaunakciu darbas smile.gif nugis labai reikejo i teatra naujos sukneles biggrin.gif ir spejau biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 17 birželio 2011 - 13:09
Na man rasos32 suknele visa dien pries akis stovi... Man tas dirzelis tokios prabangos tai suknelei priduoda... Na zodziu tikrai nerealiai grazi suknute wub.gif

Olaiva, irgi labai grazi suknele. O jau atlikimo terminas tai protu nesuvokiamas thumbup.gif
Atsakyti
Olaiva, thumbup.gif labai kruopstus darbelis, o ir tempai kokie. grazu wub.gif
Atsakyti
tempai tokie,nes jos labai labai prisireike.pirma pamaciau lapeliu rasteli,o paskui emiau nuo kaklo nerti apvaliai ir gime suknele biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 17 birželio 2011 - 13:27