Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(IngridaGal @ 2011 06 01, 14:34)

Atnesu as parodyti savo naujausia kurinuka - balta, lengva, kukliai puosni sventine suknyte (cia man taip atrodo, bet jus zinoma galite manyti kitaip)


IngriGal tikrai labai lengvai ir puosniai atrodo suknute thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 06 01, 13:34)
Kiek daug graziu sukneliu uzderejo  wub.gif thumbup.gif  Saunuoles visos auksarankes!

Naiste, labai smagu buvo pamatyti tavo suknyte, kaip tik neriu tokia dukrytei ir labai uzsinorejau sau, bet bijojau rizikuoti, nes tikejausi, kad rastas gali optiskai pastorinti.. labai grazu!  wub.gif

Atnesu as parodyti savo naujausia kurinuka - balta, lengva, kukliai puosni sventine suknyte (cia man taip atrodo, bet jus zinoma galite manyti kitaip)
[


O kaip padaryti tokias rankovėles?
Atsakyti
IngridaGal,puiki suknele thumbup.gif Kaip tik ieskojau idejos kazko,kad labai nesisviestu,butu tankesnis rastukas thumbup.gif
Atsakyti
Atnšu ir čia savo klausimą, gal pagelbės kas nors unsure.gif
QUOTE
QUOTE(Niktė @ 2011 04 30, 08:27)
radau paaiškinimą čia kaip pradėti nerti. nes realiai net neįsivaizduoju kaip tai daroma. Kaip suprantu nuo liemes reikėtų kilti į viršų, o kai nersiu sijoną tai reikės žemyn leistis  g.gif  ax.gif

Pagaliau prisėdau nerti, bet... nemoku doh.gif blink.gif nelabai gaudausi ką ir nuo ko pradėti unsure.gif Kaip suprantu reikėtų nerti suknytės viršų pagal I schemą. bet nesigauna. Norisi praleisti ne po dvi, bet po tris pyneles. Žodžiu čia tai maža bėda, neriant išlaviruosiu kaip geriau. Bet kaip tą liemenį apskaičiuoti mastau.gif Jos krūtinytė yra 46 cm, tai man reikėtų tokią pynelę nerti ar mažesnę unsure.gif O gale daryti kokias nors sagutes?
Atsakyti
Naiste, Sauadsa, Ilamka, Rasa - aciu uz grazius zodzius
Papildyta:
QUOTE(agurčikas @ 2011 06 02, 08:36)
O kaip padaryti tokias rankovėles?

Rankovytes labai primityviai nunertos. As nusineriau pynute is 25 akuciu, pirma eile nuneriau paprastai is kiekvienos akutes isnerdama viena stulpeli su uzmetimi, o po to kiekvienoje kitoje eileje, is pirmos ir is paskutines akutes isneriau ne 1, bet 3, arciau pazasties 4 stulpelius ir neriau norimo ilgio. Kol neprisiutas gaunasi toks kaip pusapskritimis.
Papildyta:
QUOTE(Niktė @ 2011 06 02, 09:32)
Atnšu ir čia savo klausimą, gal pagelbės kas nors  unsure.gif

Teisingai suprantate, pirmiausia reikia nusinerti virsutine suknytes dali, o tada prinerti sijonuka (nuo liemens zemyn).
As daryciau taip: Pasimatuociau mergytes liemeni jei nera galimybes ir turite tik krutines apimti, pridekite 2 cm, nes daznai vaikai pilviukus atsikisusius turi). Tada nusinerciau liemens apimciai lygia (cm) pynute, tada nerciau lygiai i virsu iki pazastu, isimciau siek tiek rankytem ir nerciau prieki iki apykakles, tada nugaros dalis. Nugara rekomenduoju daryti minimum iki krutines susagstoma, bet dar lengviau aprengti bus, jei bus ir daugiau saguciu. Prieki ir 2 nugaros dalis galite nerti atskirai ir po to jas susiuti. Kai turite sukneles virsu, susiukite ir jei turite salia manekene, pamatuokite kaip atrodo, o tada apverskite mezgini ir prie virsutines dalies pradekite nerti sijonuka (siulyciau tai daryti ratu, lyg neriant servetele). Na jei kuri nors aprasyta dalis neaiski, rasykite, pasistengsiu dar detaliau aprasyti, nes nerti visai paprasta, o viska pateikti zodziais kazkaip sunkokai sekasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaGal: 02 birželio 2011 - 09:20
QUOTE(IngridaGal @ 2011 06 02, 10:19)

Teisingai suprantate, pirmiausia reikia nusinerti virsutine suknytes dali, o tada prinerti sijonuka (nuo liemens zemyn).
As daryciau taip: Pasimatuociau mergytes liemeni jei nera galimybes ir turite tik krutines apimti, pridekite 2 cm, nes daznai vaikai pilviukus atsikisusius turi). Tada nusinerciau liemens apimciai lygia (cm) pynute, tada nerciau lygiai i virsu iki pazastu, isimciau siek tiek rankytem ir nerciau prieki iki apykakles, tada nugaros dalis. Nugara rekomenduoju daryti minimum iki krutines susagstoma, bet dar lengviau aprengti bus, jei bus ir daugiau saguciu. Prieki ir 2 nugaros dalis galite nerti atskirai ir po to jas susiuti. Kai turite sukneles virsu, susiukite ir jei turite salia manekene, pamatuokite kaip atrodo, o tada apverskite mezgini ir prie virsutines dalies pradekite nerti sijonuka (siulyciau tai daryti ratu, lyg neriant servetele). Na jei kuri nors aprasyta dalis neaiski, rasykite, pasistengsiu dar detaliau aprasyti, nes nerti visai paprasta, o viska pateikti zodziais kazkaip sunkokai sekasi.


Ačiū labai labai. Mergaičiukė visada po ranka bus, nes noriu savo pupai su krikštynomis nunerti ax.gif va iškart matau kur mano klaida, kad aš nunėrusi pynutę, ją iškart sujuniau į apskritimą doh.gif Ir iš čia dėl to gavosi nesąmonės. doh.gif Žodžiu vakare vėl bus bandymas aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2011 06 02, 10:27)
Ačiū labai labai. Mergaičiukė visada po ranka bus, nes noriu savo pupai su krikštynomis nunerti  ax.gif va iškart matau kur mano klaida, kad aš nunėrusi pynutę, ją iškart sujuniau  į apskritimą  doh.gif Ir iš čia dėl to gavosi nesąmonės.  doh.gif Žodžiu vakare vėl bus bandymas aciuks.gif

Nera klaida sujungti iskart i apskritima ir nerti virsu ratu, bet reikia nepamirsti, kad tam tikroje vietoje, ta apskritima reikia atskirti ir nerti pimyn-atgal, kad butu kur sagutes daryti. Kadangi neriant pirmyn-atgal rastas siek tiek skiriasi nei neriant ratu, kad dailiau atrodytu as visada prieki neriu pirmyn/atgal, o jei sagoms per ilga atkarpa gaunasi, ja graziai susiunu. Jei pagelbes, galiu pasakyti, kad as nugara susagstoma paprastai darau apie 15cm, tada nera sunku vaika aprengti.
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 06 02, 09:32)
Jei pagelbes, galiu pasakyti, kad as nugara susagstoma paprastai darau apie 15cm, tada nera sunku vaika aprengti.

dar vienas budas nenorint daryti susegimo: palikti nesusiutus petukus abu o tada prie ju prisiuti tokias plastikines permatomas sponkytes susegimui. Nemazai suknuciu taip darau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 06 02, 10:36)
dar vienas budas nenorint daryti susegimo: palikti nesusiutus petukus abu o tada prie ju prisiuti tokias plastikines permatomas sponkytes susegimui. Nemazai suknuciu taip darau smile.gif

O sis budas pasiteisina suknutem, kuriu virsus toks gana aptemptas ir dar su rankovemis ? g.gif As taip tik mezginiams darau, nes neriniai man tokie kietesni, ne tokie tamprus atrodo, tai baisu, kad leliukas bus nukankintas kol apsirengs.. blush2.gif
Atsakyti
o aš niekad jokio užsagstymo nedarau net didelėm mergaitėm. ir apsirengia normaliai juk ir krūtinė yra, o čia mergaičiukė unsure.gif
tik jei pradedu nerti tai ne nuo pynutės o bent nuo minimalios juostelės (na pas mane pynutė kažko gaunasi įtempta labai) pvz kaip čia
http://a.foto.radika...2e37e830c67.jpg
ji gaunasi skersa ir tampri, tuo labiau kad mačiau juostelė veriasi tai išvis patogu
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2011 06 02, 11:02)
o aš niekad jokio užsagstymo nedarau net didelėm mergaitėm. ir apsirengia normaliai juk ir krūtinė yra, o čia mergaičiukė unsure.gif

Bet krikstynoms butinai reikia susagstomo, kad krutine butu galima atidengti ceremonijos metu wink.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
naujas nerinys 4u.gif
Atsakyti