Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

ilamka - labai grazu smile.gif o as schemutes ir nesulaukiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 05 31, 17:43)
ilamka - labai grazu smile.gif o as schemutes ir nesulaukiau  smile.gif



a rimtai smile.gif tai kad as tiek jos siunciau visiem,tai gal ir nepastebejom ax.gif
va visas forumas apie sita suknute http://club.osinka.ru/topic-56766 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 05 31, 17:21)
mano suknute su roziniais drugeliais  smile.gif

user posted image
user posted image

pasaka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 05 30, 23:12)
Ačiū už pagyras. Prašom  4u.gif

user posted image
user posted image



atsiprasau gal galetumete paaiskinti ka reiskia tie apversti kabliukai ir laselio formos kilputes ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 05 31, 13:31)
aciu visoms..

smile.gif tai- is dvigyslio lino biggrin.gif ..


Labai graži šita suknelė, paprasta, bet labai subtili wub.gif. O čia rankom megzta? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauadsa: 01 birželio 2011 - 08:11
QUOTE(sauadsa @ 2011 06 01, 09:11)
Labai graži šita suknelė, paprasta, bet labai subtili wub.gif. O čia rankom megzta? 4u.gif

blush2.gif aciu...

lygioji dalis megsta masina...o visa kita vasiuku biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 05 31, 00:12)
Ačiū už pagyras. Prašom  4u.gif



LABAI LABAI DAILU 4u.gif
o as paklaust noriu smile.gif Cia turbut nerete nuo kaklo? Kaip taip graziai reglano linija padaryta? O sijonelio kvarbatkytes is karto nertos, ar ant tinklelio pagrindo prinerta?
Po kiek ir kurioj vietoj platinot sijoneli?
As labai panasu modeliuka neriu dukrai krikstynom, todel cia taip klausineju blush2.gif

Dar noriu visu paklaust... Kai neriate kazuria sukneles dai, nu pvz. sijono, ir ji yra is stulpeliu su vienu uzmetimu. Tai platinat sijona (jei neriat is virsaus) arba siaurinat (jei neriat nuo apacios) tik soninese linijose? 4u.gif
Atsakyti
Šita žalia ne mano suknytė ax.gif O aš platinau keisdama vąšelį į storesnį. Kvarbatkos nertos tiksliai pagal schemą. Mur miaw klausė apie ženklus. Tai tas stulpelis su kabliu yra iškilusis stulpelis iš blogosios pusės. Turbūt, taip jis vadinasi. Pasiieškokit vaizdinės medžiagos, tikrai yra, nes paaiškint nelabai moku ax.gif O lašelis, tai pumpurėlis iš trijų akių.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 06 01, 11:10)
Šita žalia ne mano suknytė  ax.gif O aš platinau keisdama vąšelį į storesnį. Kvarbatkos nertos tiksliai pagal schemą. Mur miaw klausė apie ženklus. Tai tas stulpelis su kabliu yra iškilusis stulpelis iš blogosios pusės. Turbūt, taip jis vadinasi. Pasiieškokit vaizdinės medžiagos, tikrai yra, nes paaiškint nelabai moku  ax.gif O lašelis, tai pumpurėlis iš trijų akių.


ačiū labai smile.gif
Atsakyti
Kiek daug graziu sukneliu uzderejo wub.gif thumbup.gif Saunuoles visos auksarankes!

Naiste, labai smagu buvo pamatyti tavo suknyte, kaip tik neriu tokia dukrytei ir labai uzsinorejau sau, bet bijojau rizikuoti, nes tikejausi, kad rastas gali optiskai pastorinti.. labai grazu! wub.gif

Atnesu as parodyti savo naujausia kurinuka - balta, lengva, kukliai puosni sventine suknyte (cia man taip atrodo, bet jus zinoma galite manyti kitaip)
user posted image
user posted image
Atsakyti
IngridaGal, labai teisingai atrodo smile.gif Žavinga wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 06 01, 14:34)
Atnesu as parodyti savo naujausia kurinuka - balta, lengva, kukliai puosni sventine suknyte

Labai taikliai parašyta, kukli, bet kartu labai skoninga ir puošni suknutė wub.gif . Tokios man labiausiai ir patinka 4u.gif
Atsakyti