Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(močiuttė @ 2011 05 29, 18:20)
Aš kaip tik baiginėju šią suknytę, tik manoji vien iš šešiakampių ir be rankovyčių. Puošis dukrytė vestuvių antrą dieną. Nėriau iš Filleta siūlų, gavosi gana tanki. Bet mums rezultatas patinka. Ten kur osinkoj nertos , tai daugelis iš storesnių siūlų.


Vat vt, man irgi tos osinkoj nepatinka del tu storu siulu... O kiek siulu dukrytes suknelei sunaudosit (ir koks jos ugis)? Parodykit butinai, kai pabaigsit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 05 29, 23:19)
odeta123 ,man abi sukneles grazu ir be pamusalo smile.gif Nieko nereikalingo nesimato,moteris jauna ir grazios figuros,kam tas pamusalas cool.gif

aciuuuuu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Odeta - oranžinė suknutė wub.gif labai daili, idomi ir originali thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(odeta123 @ 2011 05 29, 18:04)
stai dar kelios foto,abi be pamusalo.As jas deviu be jo...Drasi ?!  sunglasses2.gif



Man irgi rodos, kad čia visai nereikalingas pamušalas. O dar kai tokia figūringa, tai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(močiuttė @ 2011 05 29, 17:20)
Aš kaip tik baiginėju šią suknytę, tik manoji vien iš šešiakampių ir be rankovyčių. Puošis dukrytė vestuvių antrą dieną. Nėriau iš Filleta siūlų, gavosi gana tanki. Bet mums rezultatas patinka. Ten kur osinkoj nertos , tai daugelis iš storesnių siūlų.



Laba diena,
gal galėtumėte duoti nuorodą į šios suknytės raštelį ? 4u.gif
Atsakyti
Ilamka-agurcikas- abieju grazios baltos sukneles... thumbup.gif
mano balta suknele su bolero ir papuosalai nerti...tik fotosesija nelabai ryski gavosi... ax.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2011 05 30, 10:46)
Ilamka-agurcikas- abieju grazios baltos sukneles... thumbup.gif
mano balta suknele su bolero ir papuosalai nerti...tik fotosesija nelabai ryski gavosi... ax.gif

[



Gržu wub.gif Bet jau kiek reikia kantrybės iš atskirų detalių nerti, aš tiek neturiu smile.gif
Atsakyti
ilamka,labai grazi suknyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2011 05 30, 08:38)
Man irgi rodos, kad čia visai nereikalingas pamušalas. O dar kai tokia figūringa, tai super  thumbup.gif

aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(chimera @ 2011 05 30, 08:13)
Odeta - oranžinė suknutė  wub.gif  labai daili, idomi ir originali  thumbup.gif

dekoju 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
na labai kruopstus ir grazus darbeliai musu auksarankiu...vis uzsuku ikvepimo ir motyvacijos i sita skyreli 4u.gif ...mano paskutinis darbelis blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

linine paprastute suknute....
Atsakyti
Kiek gražių suknelių wub.gif Parodysiu ir savo ką tik baigtą
user posted image
Atsakyti
naiste777, labai graži suknelė thumbup.gif wub.gif .
Labai sužavėjo suknelės apatinės dalies raštelis, gal galima jo schemutę (bent jau į az) mirksiukas.gif
Atsakyti