Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

sveikos merginos,esate saunuoles,veliau ir as pasigirsiu savo darbais biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(odeta123 @ 2011 05 27, 17:59)

QUOTE(agurčikas @ 2011 05 28, 08:49)

QUOTE(Ligvita @ 2011 05 28, 13:27)

QUOTE(odeta123 @ 2011 05 28, 13:35)

Super visos user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Labai graziu sukneliu prirodet wub.gif O jau Viliuteees vestuvines is albumo wub.gif Beziuredama is kart pagalvojau, kad jei teksiu dar karta kada gyvenime, tai su jusu suknele...

O as labai noreciau nusinerti va tokia suknele
user posted image

Gal galit parekomenduot siuliukus, is kuriu graziai atrodytu? Galvoju imti plonucius, kad rastas toks smulkus iseitu. Ar teisingai mastau?
Is anskto dekui uz patarimus.
Atsakyti
QUOTE(ramu @ 2011 05 28, 23:08)
O as labai noreciau nusinerti va tokia suknele
Gal galit parekomenduot siuliukus, is kuriu graziai atrodytu? Galvoju imti plonucius, kad rastas toks smulkus iseitu. Ar teisingai mastau?
Is anskto dekui uz patarimus.

Labai grazi. As nerciau is plonos medvilnes (Maxi, Filleta, Monika ir pan).
Papildyta:
QUOTE(agurčikas @ 2011 05 28, 09:49)
O dabar aš rodau pagaliau baigtą savo suknelę smile.gif Pirmas blynas smile.gif


Nieko sau pirmas blynas.. Nuostabi suknyte thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(odeta123 @ 2011 05 27, 18:59)
manoji

Vasariskai ryski. thumbup.gif Man patiko, tik iskart iskilo klausimas ar nebus jokio pamusalo? Ar nesisviecia tos tankiosios dalys? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ligvita @ 2011 05 28, 14:27)


Jau gyriau kitoje temoje, bet negaliu nepagirti dar karteli.. svelniai moteriska spalva, zavus paprastumas wub.gif
Atsakyti
Aciu
Atsakyti
Ačiū visoms už gražius žodžius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramu @ 2011 05 28, 23:08)

O as labai noreciau nusinerti va tokia suknele
user posted image

Gal galit parekomenduot siuliukus, is kuriu graziai atrodytu? Galvoju imti plonucius, kad rastas toks smulkus iseitu. Ar teisingai mastau?
Is anskto dekui uz patarimus.

Aš kaip tik baiginėju šią suknytę, tik manoji vien iš šešiakampių ir be rankovyčių. Puošis dukrytė vestuvių antrą dieną. Nėriau iš Filleta siūlų, gavosi gana tanki. Bet mums rezultatas patinka. Ten kur osinkoj nertos , tai daugelis iš storesnių siūlų.
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 05 29, 13:00)
Labai grazi. As nerciau is plonos medvilnes (Maxi, Filleta, Monika ir pan).
Papildyta:

Nieko sau pirmas blynas.. Nuostabi suknyte  thumbup.gif  wub.gif
Papildyta:

Vasariskai ryski.  thumbup.gif Man patiko, tik iskart iskilo klausimas ar nebus jokio pamusalo? Ar nesisviecia tos tankiosios dalys?  g.gif
Papildyta:
stai dar kelios foto,jos visos be pamusalo.As jas deviu be jo...Drasi ?!
Jau gyriau kitoje temoje, bet negaliu nepagirti dar karteli.. svelniai moteriska spalva, zavus paprastumas  wub.gif

stai dar kelios foto,abi be pamusalo.As jas deviu be jo...Drasi ?! sunglasses2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(odeta123 @ 2011 05 29, 19:04)
stai dar kelios foto,abi be pamusalo.As jas deviu be jo...Drasi ?!  sunglasses2.gif
user posted image

Nu šalia tokio vyruko nė kiek biggrin.gif thumbup.gif (juokiuks, nesupykit mirksiukas.gif )
Atsakyti
[quote=Danuška,2011 05 29, 19:26]
Nu šalia tokio vyruko nė kiek biggrin.gif thumbup.gif (juokiuks, nesupykit mirksiukas.gif )
[/quo clap_1.gif
Atsakyti
ilamka-koks grožis wub.gif
Atsakyti
odeta123 ,man abi sukneles grazu ir be pamusalo smile.gif Nieko nereikalingo nesimato,moteris jauna ir grazios figuros,kam tas pamusalas cool.gif
Atsakyti