Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Ilamka, super nuostabi suknyte 4u.gif wub.gif
Atsakyti
manojiuser posted imageuser posted image
Papildyta:
Ilamka,nuostabu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai grazios jusu sukneles smile.gif Darbstuoles. O as visaip mastau ka cia padarius. Turiu viena suknele juoda, ji pirkta megsta bet plona, ir man nepatinak kad ji visa juoda, tai man reiktu ja kazakip pagaivint. Tai vat reiktu jusu pagalbos ka cia sumastyt, nes jau visko mastau bet nesumastau. Per liemeni joje kaip ir numegstas usuiaurejimas tai galvoju ar man nert kokias geles baltas su vaseliu ir pirsiuti, ar kokiu kitu dekoru deti, nesumastau. Gal jus man kokiu minciu, gal uzmatet ka nors?
Atsakyti
QUOTE(odeta123 @ 2011 05 27, 17:59)
manojiuser posted imageuser posted image
Papildyta:
Ilamka,nuostabu wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif



Labai labai graži suknia, o ir spalva tokia miela thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

O dabar aš rodau pagaliau baigtą savo suknelę smile.gif Pirmas blynas smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Ačiū visoms už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnesyte @ 2011 05 27, 16:25)
o gėlyčių schemas galima?  4u.gif  blush2.gif


taip zinoma galima biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2011 05 28, 09:49)
O dabar aš rodau pagaliau baigtą savo suknelę smile.gif Pirmas blynas smile.gif


Kokia graži wub.gif Kokie siūlai? Labai ir aš panašios užsimaniau, tik ne baltos, o kokios tamsesnės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 05 28, 09:37)
Kokia graži wub.gif Kokie siūlai? Labai ir aš panašios užsimaniau, tik ne baltos, o kokios tamsesnės ax.gif



Nėriauiš šitų siūlų http://www.siuluoaze...t/polo/polo-599 Sunaudojau gal 12 matkelių po 50 g, 160 m, 3 numerio vašęliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agurčikas: 28 gegužės 2011 - 10:01
QUOTE(agurčikas @ 2011 05 28, 10:59)
Nėriauiš šitų siūlų http://www.siuluoaze...t/polo/polo-599 Sunaudojau gal 12 matkelių po 50 g, 160 m, 3 numerio vašęliu.

Ačiū... 4u.gif o gal schemas turi kažkokias? Žinau, kad kažkada populiari labai šita suknutė buvo, bet kažin ar rasiu taip lengvai schemas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 28 gegužės 2011 - 10:15
agurčikai, labai labai graži suknelė wub.gif , tik tie persišviečiantys apatiniai gadina visą vaizdą. Bet čia tik mano nuomonė, prašau nepykti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2011 05 28, 12:29)
agurčikai, labai labai graži suknelė wub.gif , tik tie persišviečiantys apatiniai gadina visą vaizdą. Bet čia tik mano nuomonė, prašau nepykti smile.gif


Nepykstu ax.gif O ką, be apatinių fotografuotis g.gif Dar neturiu pamušalo, o taip norėjosi greitai pasirodyti blush2.gif Nors gyvai taip nesišviečia, čia blicui suveikus taip matosi. Bet reikės pagalvoti apie pamušalą.
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2011 05 28, 10:14)
Ačiū... 4u.gif  o gal schemas turi kažkokias? Žinau, kad kažkada populiari labai šita suknutė buvo, bet kažin ar rasiu taip lengvai schemas g.gif



schema http://www.mypicot.c...?p=574#more-574
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
dar viena:user posted image
Atsakyti