Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

[quote=Ligvita,2011 05 23, 21:37]
Dar viena suknute. Leidau sau vakar atsipalaiduoti - sutvarkiau nuotraukas smile.gif


Ligvita abi suknutes labai zavios thumbup.gif paskutiniu metu man labai pradejo patikti melyna spalvyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2011 05 24, 05:37)
Ligvita, labai gražios suknelės thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


4u.gif
QUOTE(Agnesyte @ 2011 05 24, 08:03)
Labai gražios suknelės  4u.gif
Pirmoji man labiau į tuniką panaši, na bent aš kažko panašaus norėčiau  wub.gif


Na, originalas istiesu tunika smile.gif, bet kliente truputi ilgesnes norejo, tai jau mini sukniukas gavosi smile.gif
QUOTE(ilamka @ 2011 05 24, 08:13)

Ligvita abi suknutes labai zavios  thumbup.gif paskutiniu metu man  labai pradejo patikti melyna spalvyte  smile.gif

Aciu, man melyna grazu, bet pati tai neapsirengciau, nes mano spalva raudona smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 24 gegužės 2011 - 07:37
QUOTE(4mamyte @ 2011 05 21, 08:12)
Viliuteee,o kaip manai jei serveteline suknele megzti is maxi siulu?ar nebus labai nutysus?as cia dar tik svarstau,matai,nerimstu kaip i tas krikstynas pasipuost,kad nebutu karsta blush2.gif



Labukas, pernai mezgiau serveteline suknyte Nr. 2 virbalais ir MAXI siulu dukrytei, tai tikrai mezginys gavosi pakankamai lygiom akim, tik reikia truputi tvirciau megzti, gaunasi toks lyg masina megztas rastas. Dar vienas pastebejimas, suknyte gaunasi pakankamai sunki. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
pasigirsiu naujienele ax.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
gazuuuu smile.gif
Atsakyti
atnesu parodyt suknele ir as

user posted image
Atsakyti
kokia graži , Lusasita wub.gif labai tikrai, ir nematyta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 05 23, 20:37)
Dar viena suknute. Leidau sau vakar atsipalaiduoti - sutvarkiau nuotraukas smile.gif

Kokie čia siūliukai? 4u.gif
Atsakyti
aciu, 4u.gif

bet nematytu turbut nebuna lotuliukas.gif

nuziureta sita mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia irgi Catolin, tik 1 partija. Pirma Catolino partija buvo storesnis siulas ir spalvos ryskesnes.
Atsakyti
dar viena, si karta jau rodyta, o dabar ant manekenes

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 05 24, 12:58)
atnesu parodyt  suknele ir as

user posted image

super wub.gif
Atsakyti