Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(Viksė @ 2011 05 17, 18:41)
As is tokios sudeties siulu mezgiau platejancia suknele. Kritimas grazus. Tik megzti nera labai smagu, nes siulas slidokas, reikia prilaikyti, kad rastas vienodas gautusi. Ir patyso smarkokai-reikia gerai apsiskaiciuoti


aciu uz info 4u.gif
QUOTE(sauadsa @ 2011 05 17, 18:51)
Aš nusipirkus ko gero tokius pat siūlus, man jie tokie mieli, švelnūs, ir tvirti. Pasimezgiau pavyzduką, išskalbiau, neištyso visiškai. Didelio mezginio iš jų dar nenusimezgiau blush2.gif

aciu uz info 4u.gif o siulai tokie siulai
Atsakyti
Sveikos

Norėčiau trupučio jūsų nuomonės ax.gif . Rinkaus rinkaus sau suknelę ir labai labai labai giliai įkrito į akį ši, bet dabar galvoju ar nepabrėš jin dar labiau ir taip atsikišusio pilvo g.gif daryčiau juodą wub.gif


Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2011 05 18, 14:16)
Sveikos

Norėčiau trupučio jūsų nuomonės ax.gif . Rinkaus rinkaus sau suknelę ir labai labai labai giliai įkrito į akį ši, bet dabar galvoju ar nepabrėš jin dar labiau ir taip atsikišusio pilvo g.gif  daryčiau juodą wub.gif

Tiesus siluetas ,zinoma,kad isryskina pilva ir kitus netobulumus,deja.O cia dar apvalus motyvas ant pilvo rolleyes.gif Nors juoda gal ir ne tokia isdavike g.gif Bet gal jus to pilvo visai ir neturit? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 05 18, 14:37)
Tiesus siluetas ,zinoma,kad isryskina pilva ir kitus netobulumus,deja.O cia dar apvalus motyvas ant pilvo rolleyes.gif Nors juoda gal ir ne tokia isdavike g.gif Bet gal jus to pilvo visai ir neturit? biggrin.gif

Aišku, taip ir maniau verysad.gif O pilvą turiu, ir dar kokį doh.gif
O šita, kažin kaip? Niekaip neišsireku modelio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2011 05 18, 13:16)
Sveikos

Norėčiau trupučio jūsų nuomonės ax.gif . Rinkaus rinkaus sau suknelę ir labai labai labai giliai įkrito į akį ši, bet dabar galvoju ar nepabrėš jin dar labiau ir taip atsikišusio pilvo g.gif  daryčiau juodą wub.gif



o gal schemute galetumet pasidalinti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kribut @ 2011 05 18, 15:32)
o gal schemute galetumet pasidalinti? smile.gif

prašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2011 05 18, 15:22)
Aišku, taip ir maniau verysad.gif O pilvą turiu, ir dar kokį doh.gif
O šita, kažin kaip? Niekaip neišsireku modelio doh.gif

Pirmas parodytas man grazesnis. Pas mane irgi yra pilvukas,bet mielai tokia apsivilkciau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2011 05 18, 14:50)


aciu 4u.gif
Atsakyti
Prisispoksojau Viliutes sukneliu ir užpavydėjau,kad aš taip nemoku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Almita @ 2011 05 19, 01:07)
Prisispoksojau Viliutes sukneliu ir užpavydėjau,kad aš taip nemoku  wub.gif


tai kad nera ko pavydet,tai visai paprasta.kas nori,sito tikrai gali ismokti.
o,kad patiko mano sukneles,labai dziaugiuosiu.
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2011 05 18, 16:22)
Aišku, taip ir maniau verysad.gif O pilvą turiu, ir dar kokį doh.gif
O šita, kažin kaip? Niekaip neišsireku modelio doh.gif


Balsuoju už antrą variantą-vertikali lapelių juosta optimaliai pamažintų pilvukąsmile.gif
Atsakyti
Užsimaniau suknelės su gražia iškirpte... Gal kas turite schemą, kaip galima dailiai nunerti kaušelius krūtinei, kad atrodytų maždaug taip? Būčiau labai dėkinga už pagalbą 4u.gif
user posted image
Atsakyti