Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

dar vienas derinukas.tai ne kriksto rubeliai.
user posted image
Atsakyti
turiu kvaila klausima.ar nekarsta vasara su tokia suknele,juk mohera silta,as pati noreciau liepos menesiui nusimegzt moherinuke,ale pergyvenu,kad bus per karsta g.gif
Atsakyti
tos sukneles labai plonos,tik nuotraukoj ne visada iseina tai parodyt
Atsakyti
QUOTE(4mamyte @ 2011 05 16, 21:50)
turiu kvaila klausima.ar nekarsta vasara su tokia suknele,juk mohera silta,as pati noreciau liepos menesiui nusimegzt moherinuke,ale pergyvenu,kad bus per karsta g.gif

Man asmeniskai vasara su tokia butu per karsta, bet siluma mes kiekvienas kitaip jauciam, tai kitoms gal ir nekarsta su moherinuke.. Nors ir labai plonyte, bet mohera vis del to siltas siulas, nebent koki silkiuko pamusala issiuvus gal ir imanoma ne tokia karsta vasaros diena pasipuosti. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 05 16, 22:20)
Man asmeniskai vasara su tokia butu per karsta, bet siluma mes kiekvienas kitaip jauciam, tai kitoms gal ir nekarsta su moherinuke.. Nors ir labai plonyte, bet mohera vis del to siltas siulas, nebent koki silkiuko pamusala issiuvus gal ir imanoma ne tokia karsta vasaros diena pasipuosti. blush2.gif


kiek as is klienciu zinau,suknelem tom jos dazniausiai puosiasi vakare patalpoj,kur nebuna labai karsta.pati su savo suknele esu tai ne karta isbandziusi
va del visai mazyciu leliuku ir as abejoju ar tai geriausias pasirinkimas
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2011 05 16, 11:36)
sannda-neriant paskutine eile ir jungiant ir gaunasi tas grazus sujungimas... smile.gif
jblmami-aciu uz patarimus 4u.gif as taip ir padariau-rankovytes su drugeliais,ne siauras, ne petneseles... smile.gif

Jollyk- vat čia tai rankų darbelisssssss. Su airiškais nesiryžtu prasidėt, bet dėl tokio rezultato verta. Bravo

QUOTE(Viliuteee @ 2011 05 16, 20:11)
dar vienas derinukas.tai ne kriksto rubeliai.

Mazylės suknelė man labai patiko. Tokia lengvutė princesės suknelė

Atsakyti
sveikos mezgejeles 4u.gif
prasau patarimo. noriu uzsisakyti tokius siulus 45%silko ir 55% merino vilnos. 50gr. 145m. daniski. Kas is ju graziai iseitu megzti: suknele, megztinis, salis ar koks paltukas ar kas??? neisivaziduoju kaip jie turetu rankoj atrodyt, g.gif kai foto tai graziai. Gal pasakysit savo nuomone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2011 05 16, 10:36)
sannda-neriant paskutine eile ir jungiant ir gaunasi tas grazus sujungimas... smile.gif
jblmami-aciu uz patarimus 4u.gif as taip ir padariau-rankovytes su drugeliais,ne siauras, ne petneseles... smile.gif

user posted image


Gavosi tikrai fantastiska suknele bigsmile.gif thumbup.gif .
Ir as noriu ant manekeno ja pamatyti bigsmile.gif .
Patyliu kiek darbo ideta. Ale ir tempai doh.gif .
Atsakyti
aciu visoms.. 4u.gif wub.gif
Viliuutte-man labai patinka sios plonos mocherines sukneles,visada pas tave labai grazus rastai ir deriniai... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(natab @ 2011 05 17, 14:51)
sveikos mezgejeles  4u.gif
prasau patarimo. noriu uzsisakyti tokius siulus 45%silko ir 55% merino vilnos. 50gr. 145m. daniski. Kas is ju graziai iseitu megzti: suknele, megztinis, salis ar koks paltukas ar kas??? neisivaziduoju kaip jie turetu rankoj atrodyt, g.gif  kai foto tai graziai. Gal pasakysit savo nuomone  ax.gif

As is tokios sudeties siulu mezgiau platejancia suknele. Kritimas grazus. Tik megzti nera labai smagu, nes siulas slidokas, reikia prilaikyti, kad rastas vienodas gautusi. Ir patyso smarkokai-reikia gerai apsiskaiciuoti
Atsakyti
QUOTE(natab @ 2011 05 17, 14:51)
sveikos mezgejeles  4u.gif
prasau patarimo. noriu uzsisakyti tokius siulus 45%silko ir 55% merino vilnos. 50gr. 145m. daniski.

Aš nusipirkus ko gero tokius pat siūlus, man jie tokie mieli, švelnūs, ir tvirti. Pasimezgiau pavyzduką, išskalbiau, neištyso visiškai. Didelio mezginio iš jų dar nenusimezgiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauadsa: 17 gegužės 2011 - 18:52
Jollyk ir Viliuteee thumbup.gif
Atsakyti