Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(pašnekutė @ 2011 05 11, 11:19)
Ačiū labai 4u.gif
Bet raštuko visvien nesimato  unsure.gif
Kagi, teks improvizuoti  rolleyes.gif

o tu issisaugok nuotrauka kompiutery ir pasididink mirksiukas.gif
user posted image

user posted image
user posted image
ziuriu jai labai patinka ta neriniuota medzegele uzsisiuti thumbup.gif vis daugiau ir daugiau, matyt nespejo visos is karto...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 11 gegužės 2011 - 11:24
QUOTE(sannda @ 2011 05 10, 23:59)
ir iškilo šie klausymai:
1.  kokiu būdu sujungiami kvadratai?
2. ar tinkami šiai suknutei tokie siūlai  http://www.mezgyklel...rnart-lily.html  ?  jei taip kiek jų reiktų S dydžio suknelei?

Labai lauksiu jūsų patarimų  rolleyes.gif

as savo S dydzio suknutei is kvadrateliu, tik retesnis rastelis, suneriau 5,5 kamuoliuko (kamuoliukas-50 gx210 m)
Kvadratai suneriami, neriant paskutine eile
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 05 11, 18:53)
as savo S dydzio suknutei is kvadrateliu, tik retesnis rastelis, suneriau 5,5 kamuoliuko (kamuoliukas-50 gx210 m)
Kvadratai suneriami, neriant paskutine eile


Gal galima smulkiau apie tą paskutinę eilutę?
iš mano rašto

user posted image

būtų 4 eilutė ar reikia kokios papildomos?
gal kas turit kokių pvz tokio nerimo jungimo būdo?
Atsakyti
QUOTE(sannda @ 2011 05 11, 21:33)
Gal galima smulkiau apie tą paskutinę eilutę?
iš mano rašto

user posted image

būtų  4 eilutė  ar reikia kokios papildomos?
gal kas turit kokių pvz tokio nerimo jungimo būdo?


as daryciau taip: paskutinej eilutej, kur yra pynutes taskiukais pazymetos - padaryciau viena kilpute ir zemu stulpiuku jungciau prie jau numegzto kvadrato pynuciu. Ir taip toliau. Kabini ir kabini viena prie kito paskutine eilute. Pabandyk mirksiukas.gif
kazin, ar suprantamai parasiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryke: 11 gegužės 2011 - 20:49
sannda-kas tau neaisku?cia mano suknele-man viskas labai paprasta buvo,neri pagal schema ir viskas,tik as pask,eile pakeiciau,retesne neriau... drinks_cheers.gif
user posted image
nerta suknele is gelyciu -reikia jusu patarimo.. doh.gif
- ar daryti rankovytes tik is gelyciu ,ar is drugeliu ir gelyciu,ar tik petneseles siauras? g.gif biggrin.gif aciu 4u.gif
user posted image

ar daryti-kaip cia-is gelyciu?
user posted image
Atsakyti
as daryciau virsuj kuo maziau visko,nes suknele ir taip jau labai turtinga viskuom
Atsakyti
MMM...Visu auksarankiu tokios grazios ir vieninteles suknytes...O jau grožių prisižiūrėjus, ir aš bandžiau įgyvendint siūlių subaigimo, suknelės mixą pagaminti...Rezultatas-štai toks blush2.gif

user posted image
user posted image
negaliu daugiau foto ideti-nekrauna fotki doh.gif Veliau idesiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo torturo: 12 gegužės 2011 - 12:22
Jollyk, meniški darbai thumbup.gif o kokie siūliukai juodos suknelės?

Atsakyti
Viliute-Romap-aciu uz patarimus,ieskosim minimalesnio rankoviu varianto... smile.gif
Romap-juoda suknele neriau is medvilnes,sakyciau ''marabu'' vadinasi,jos dabar atrodo jau neveza,is ''verpalu'' parduotuves... smile.gif '

torturo-grazus derinys medziaga ir neriniai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2011 05 10, 11:29)
dar klausimėlis, gal turit šito rašto originalios servetėlės foto, nes pradėjau megzti, ir man gaunasi truputį kitoks raštelis, nei suknelė numegzta, labai įdomu, kokia ji turėtų būti iš tikrųjų, ačiū 4u.gif



Laba,

cia as pernai mezgiau sita suknute. Servetėlę ir schemą reikia žiūrėti čia: http://club.osinka.r...294?&start=3960 žinutėje rašytoje laiku 15:41. Šitos suknelės servetėlė antroji (ant žurnalo viršelio). Reikia spausdinti abu schemu lapus, juos sutapatinti ir megzti tą kurioje daugiau eilių.
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 05 11, 18:53)
Kvadratai suneriami, neriant paskutine eile


QUOTE(Jollyk @ 2011 05 12, 11:28)
sannda-kas tau neaisku?cia mano suknele-man viskas labai paprasta buvo,neri pagal schema ir viskas,tik as pask,eile pakeiciau,retesne neriau... drinks_cheers.gif
user posted image


schema aiški, tik nesu jungusi niekada motyvų ax.gif
kaip suprantu pagal Viksę, reikia pradžioje jau turėti nusinėrus keletą kvadratų ir paskuj neriant kitus prijungti jau nunertus? g.gif
O kaip kampus sujungti? mano pasirinktame pvz, gaunasi toks grazus X rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 05 11, 12:05)
o tu issisaugok nuotrauka kompiutery ir pasididink mirksiukas.gif
ziuriu jai labai patinka ta neriniuota medzegele uzsisiuti thumbup.gif  vis daugiau ir daugiau, matyt nespejo visos is karto...


Tai ir didinau, ir tampiau - kas iš to. Išdidinus vaizdas liejasi verysad.gif Kad būtų taip paprasta - čia nebūčiau kreipusis. Nuotraukos, matyt, keliant pamažintos g.gif Gal sakau kas užmatė kokybiškesnių g.gif blush2.gif
Atsakyti