Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Ristina, dailiai raštai matosi, Nuostabi suknutė wub.gif

rogue, bangelių raštas turbūt pats dėkingiausias platinimams- siaurinimams. Platinant tam kampe, kur reikėtų sumegzt 3 į 1 akį- nesiaurint, bet išmegzt visas tris akis (vienoj eilėj gaunam papildomų akių dvigubai daugiau, nei yra kampų.
O kuomet reikia siaurint - aplink kiekvieną kampą sumezgamos po 2 akis kartu. Pvz: 2 akys sumezgamos į kairę, 3 akys kartu (kampas, vidurinę iškeliant į viršų) ir kitos dvi akys į dešinę.
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 05 08, 16:41)
po tokiu nuostabiu Indros  darbu,dar viena  mano mocherinuke.Kol yra uzsakymu,nelieka laiko naujiems eksperimentams blush2.gif
user posted image              user posted image

kaip visad, nuostabu! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2011 05 09, 20:09)
rogue, bangelių raštas turbūt pats dėkingiausias platinimams- siaurinimams. Platinant tam kampe, kur reikėtų sumegzt 3 į 1 akį- nesiaurint, bet išmegzt visas tris akis (vienoj eilėj gaunam papildomų akių dvigubai daugiau, nei yra kampų.
O kuomet reikia siaurint - aplink kiekvieną kampą sumezgamos po 2 akis kartu.  Pvz: 2 akys sumezgamos į kairę, 3 akys kartu (kampas, vidurinę iškeliant į viršų) ir kitos dvi akys į dešinę.

as esu susiradusi stai sita rasteli, ir nezinau ar ji man pavyks siaurinti g.gif kas kuria vieta man reikia atimti akis?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rogue: 10 gegužės 2011 - 06:19
QUOTE(rogue @ 2011 05 10, 08:18)
as esu susiradusi stai sita rasteli, ir nezinau ar ji man pavyks siaurinti  g.gif kas kuria vieta man reikia atimti akis?
user posted image

tiesiog nebedarai uzmetimu ir rastas siaures, paziurek kur mezga margas sukneles ir kita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(son @ 2011 05 10, 07:35)
tiesiog nebedarai uzmetimu ir rastas siaures, paziurek kur mezga margas sukneles ir kita  smile.gif

bet jei uzmetima nedarysiu, musiau nepasidarys tos skyltes
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2011 05 10, 08:31)
bet jei uzmetima nedarysiu, musiau nepasidarys tos skyltes

Taip.
Puikiai matau, kad tik samprotauji, bet nesi bandziusi issimegzti...gal geriau pabandyki pamegzti mirksiukas.gif
Jei megsi nuo virsaus i apacia, platinki ne per uzmetimus, ten kur sumezgama. Tada skyles liks vietoje. As tai jas blogojoje puseje ismezgiau persukus aki, kad skyles nebutu.
http://picasaweb.goo...638090682245282
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smalsi_: 10 gegužės 2011 - 08:38
SUKNELE KETURMETEI

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2011 05 09, 21:09)
Ristina, dailiai raštai matosi, Nuostabi suknutė  wub.gif

Spec. bandžiau nusifotografuoti, kad nors kur raštas geriau matytųsi blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2011 05 09, 18:44)
Moherinė suknelė

Nereali wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2011 05 03, 15:13)
gal kuri  turit išsisaugujos šios suknelės schemą, nu neberandu, suknelę turiu, o schemos ne... doh.gif  AČIŪ  4u.gif
user posted image

dar klausimėlis, gal turit šito rašto originalios servetėlės foto, nes pradėjau megzti, ir man gaunasi truputį kitoks raštelis, nei suknelė numegzta, labai įdomu, kokia ji turėtų būti iš tikrųjų, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Besižavėdamasi jūsų darbeliais, nusprendžiau ir aš kažką nusinarplioti smile.gif Tikiuosi jūsų pagalbos ax.gif
Taigi, išsirinkau šį modelį

user posted image

user posted image

ir iškilo šie klausymai:
1. kokiu būdu sujungiami kvadratai?
2. ar tinkami šiai suknutei tokie siūlai http://www.mezgyklel...rnart-lily.html ? jei taip kiek jų reiktų S dydžio suknelei?

Labai lauksiu jūsų patarimų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(just4you @ 2011 05 09, 18:11)


Ačiū labai 4u.gif
Bet raštuko visvien nesimato unsure.gif
Kagi, teks improvizuoti rolleyes.gif
Atsakyti