Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Reikia žinot, kokie siūlai smile.gif Ką planuojat daryt- nert, megzt?
Margiems siūlams jokių pretenzingų raštų ar modelių nebūtina- jie iš savęs gražūs būna. Galima tiesiog lygiu raštu su paliemenavimais, ar bangelių raštu.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2011 05 08, 19:25)
sveikos, gal galit koki modeliuka pasiulyti spalvotiems siulams  biggrin.gif

Siūlas kur pereinamos skirtingos spalvos?
Atsakyti
gal kas nors kur nors internete užmatysit šiandien per "Labas rytas" rodytame reportaže apie Euroviziją Evelinos Sašenko (jei neteisingai užrašiau pavardę - atsiprašau. Nelabai domiuosi Eurovizija) vilkėtą suknelę. Nu, kaip patiko bigsmile.gif Tik raštuko neįžiūrėjau. Bet kad nertas viršus - faktas. Ale kaip užsimaniau doh.gif Nu, gal kur nors kas užmatysit... Gal eitų kaip iš arčiau prisitraukt? Plyyyyyyyyyyz blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 05 07, 21:54)
pradekit nuo mazdaug 55 cm pyneles,nes krutines apimtis apie 50 turi but

aciu Viliuteee 4u.gif
Atsakyti
Labadiena ax.gif


Pasirodysiu ir aš kuklią savo suknytę , nėra visai tobula, bet man miela blush2.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=Luana,2011 05 09, 12:10]
Labadiena ax.gif
Pasirodysiu ir aš kuklią savo suknytę , nėra visai tobula, bet man miela blush2.gif

Labai kruopsciai padirbeta thumbup.gif Ir rezultatas - tikrai stilinga suknute karstai vasarai. As seniai jau issisaugojus sia suknele, bet neneriu kiauriarasciu nieko vien del pasijonio, neuztenka nunerti, o dar ieskoti, kas pasijoni pasius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 05 09, 08:56)
gal kas nors kur nors internete užmatysit šiandien per "Labas rytas" rodytame reportaže apie Euroviziją Evelinos Sašenko (jei neteisingai užrašiau pavardę - atsiprašau. Nelabai domiuosi Eurovizija) vilkėtą suknelę. Nu, kaip patiko  bigsmile.gif  Tik raštuko neįžiūrėjau. Bet kad nertas viršus - faktas. Ale kaip užsimaniau  doh.gif  Nu, gal kur nors kas užmatysit... Gal eitų kaip iš arčiau prisitraukt? Plyyyyyyyyyyz  blush2.gif  4u.gif


niekas nematė? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 05 09, 16:41)
niekas nematė?  unsure.gif

maciau suknele ,jei apie juodas geles kalbat,siryt nemaciau laidoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 05 09, 16:41)
niekas nematė?  unsure.gif


http://www.lrytas.lt...aukos-video.htm
Atsakyti

Moherinė suknelė bigsmile.gif
user posted image
man tarnavo kaip vestuvinė biggrin.gif ax.gif


Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2011 05 08, 20:43)
Reikia žinot, kokie siūlai smile.gif Ką planuojat daryt- nert, megzt?
Margiems siūlams jokių pretenzingų raštų ar modelių nebūtina- jie iš savęs gražūs būna. Galima tiesiog lygiu raštu su paliemenavimais, ar bangelių raštu.
user posted image

kol kas su nerimu nesam geri draugai, man mieliau megzt, jau tiek modeliuku prisiziurejau, nu bet niekas man nekrinta i aki kas tiktu man padovanotiems siulams blush2.gif
as ta rastuko modeliuka jau seniai nusiziurejusi, bet man vienas galvosukis sukasi, kaip ta rasta butu galima siaurinti, kad nesimatytu, o ga reiktu nuo virsaus megzti, gal nesimatytu kaip pridedamos akys, kad suknele platetu g.gif
QUOTE(smalsi_ @ 2011 05 08, 21:04)
Siūlas kur pereinamos skirtingos spalvos?

jo su pereianciomis spalvomis maniskiai siulai
Atsakyti