Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Buvo toks atvejis, kai dėl pašto kaltės gavau sergančią katlėją. Tai orchidejos.lt kompensavo nuostolius, nors taip pat jokių garantijų nedavė, o aš jiems jokių pretenzijų nekėliau.
Tai gal, Rytine rasa, ir Jums pardavėja atlygins patirtą žalą, juk puvinys per porą savaičių neatsiranda, o dar toks akivaizdus??
Kaip supratau, čia jokių garantijų, be to, su komerciniais pasiūlymais ne vieta skelbtis, skelbimai turi būti mokami. Parduodame tik savo išaugintus, padaugintus atliekamus augalus.
Jei dėl apmokėjimo, teisingai, tariausi palaukti porą dienų, iki antradienio. Nieko čia keisto, dažnai taip perku ir apmoku pavedimu. Jokių nesusipratimų nebuvo.
Ir vienu žodžiu, baigiam teršt eterį, rudenį skaičiuosim viščiukus, giriames pirkiniais toliau 4u.gif
Nastanka, ten aš buvau, gaila, kad nesusipažinom smile.gif
Lb laukiu rytojaus ir savo žalios vandutės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 16 balandžio 2011 - 10:37
Lark nereikia kistis ne i savo reikalus, mes su rytine rasa viska pacios ispresim kaip mums reikes be jusu pagalbos
idomu kaip pastas susargdino katleja? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgita.jurga: 16 balandžio 2011 - 10:42
QUOTE(lark @ 2011 04 16, 11:37)

QUOTE(jurgita.jurga @ 2011 04 16, 11:39)

Sakyciau, kad jau gana.. protest.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita.jurga @ 2011 04 16, 10:39)
Lark nereikia kistis ne i savo reikalus, mes su rytine rasa viska pacios ispresim kaip mums reikes be jusu pagalbos

būtų sąžininga mirksiukas.gif
Atsakyti
JOKIU PRETENZIJU neturiu jurgai jurgitai susikalbeta susitarta wub.gif thumbup.gif
AČIU ir sekmes jai 4u.gif
norejau paklausti ar par parodoje prekiaujantys orchidejos.lt turi substrato tik pusies žieviu smulku nusipirkau o va kito nepažiurejau blush2.gif jei kuri važiuotumet pažiurekit blush2.gif
Atsakyti
Mergaites,nebesipykit,negadinkit viena kitai nuotaikos verysad.gif

Pazvelkit pro langa,kokia grazi diena,prisiminkit matytus grozius ir svytekit kaip jusu ispuoseletos gelytes.... 4u.gif


Jetau kaip vel noriu i paroda wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai ačiū visoms merginoms už nuostabias parodos nuotraukas 4u.gif tai pati puošniausia forumo tema thumbup.gif organizatoriams - reveransas už įdėtas milžinaiškas pastangas surinkti, suvežti ir sudėlioti tokį žiedų grožį wub.gif wub.gif wub.gif

Merginos, jūs visos visuomet labai draugiškos... skaitau, skaitau.... ir iš kurios vietos sugebėjot iškasti tooookį "karo kirvį"... blink.gif verysad.gif
Vandų žiedai, jų spalvos įspūdingos, kerinčios, bet, atleiskit už išsireiškimą, kad ir kokia prabangi gėlė būtų, ji neverta tokių bendravimo pamazgų, kokias man čia teko perskaityt.... doh.gif

Pabaigai nuoširdžiai pagirsiu visų mergičkų pirkinius wub.gif linkiu gausaus žiedų lietaus 4u.gif
Atsakyti
Merginos,kaip jums faina,kad jau aplankete paroda,o kokiu groziu prisipirkote wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastanka @ 2011 04 16, 12:29)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Viska parodysiu! Jei nepriestarausi ir taviske  wub.gif  parodysiu  mirksiukas.gif


net gi labai prašom 4u.gif , nes pati negalėčiau nufotografuoti ir pasigirti, nes šiuo metu neturiu veikiančio fotoaprato verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2011 04 16, 11:44)

norejau paklausti ar par parodoje prekiaujantys orchidejos.lt turi substrato tik pusies žieviu smulku nusipirkau o va kito nepažiurejau  blush2.gif  jei kuri važiuotumet pažiurekit  blush2.gif

Buvo tikrai visko,ir kedro kevalų buvo,ir kiminų(tikrai pigu ,bet pirkta ne orchideja.lt kioskelį) ir arklio gėrio,žodžiu tikrai buvo ko nusipirkti smile.gif rasit ir jūs 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2011 04 16, 12:21)
bet, atleiskit už išsireiškimą, kad ir kokia prabangi gėlė būtų, ji neverta tokių bendravimo pamazgų, kokias man čia teko perskaityt.... doh.gif

aš sutinku su šiuo pasisakymu drinks_cheers.gif
tai loterija kaip sako rytinė_rasa,aišku brangiai kainuojanti...aš ir bijau pirkti augaliuką va taip sau...internetu,bet kaip sakoma"nerizikuosi-negersi šampano".O dėl augalu aišku...jug galima susitarti,išsiaiškinti až ir ne tik dėl to kad jis brangiai kainuoja,bet ir dėl to kad jurga tikrai nedarys "kliauzų" tyčia... Sėkmės mergaitės,nebūkit tokios piktos 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos labai Jūsų visų atsiprašau už visas negeras emocijas skaitant mūsų aiškinimusis blush2.gif
Atsakyti
Nu, tikrai nesamone tie gincai, atejau pasiziuret kas ka nusipirko, o cia, kad nori...

Tai tada girsiuos ka as nusipirkau:
1. paphiopedilum sukhakulii
2. aerangis rhodosticta
Si karta saikingai biggrin.gif
Atsakyti