Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(rytine rasa @ 2011 04 16, 10:59)
Sveiki matau diskusija vyksta del jurgitos augalu taip jurgitos augalai tikrai daugu ma kokybiški fantastiški ir sveiki bet yra ir nepavykusiu pirkiniu man su išsvajota vandute nepasiseke  verysad.gif puvinys toks dalykas kad ne iškart pasimato  verysad.gif labai gaila pinigu,labai svajojau apie tokia ir .. na bet tikiuosi svajone išsipildys veliau ar anksčiau  augalai loterija kartais labai brangi  blush2.gif

rytine, be tpripazonk, kad ta puvini bet kur nusipirkt gali, cia ne jurgitos kalte, ji pati n esupude nei vieno, o zmones melagiais vadinti viesai, ant viso forumo rekt tai laaabai negrazu schmoll.gif
Atsakyti
sveikos...vos spėju nuortaukas visu žiūrinėt... wub.gif

Pokahonta*-už temukę... 4u.gif o ir mažylė gražutė...

*coliukeee*-Picollo red-kerinti.... wub.gif wub.gif

Liepa B.- tikrai šauni... thumbup.gif

~Sandrita~- šaunios foto...o gėlytė super... thumbup.gif thumbup.gif egzotiška...

Kkunigunda- kiek gražuoliu daug... wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
taip ji NEKALTA
as ir sakau tiesiog nepasiseke nieko melage nevadinu surizikavau nepasiseke tai nepasiseke pati esu kalta verysad.gif ir nenoriu peikti kad jurgita kazkuo labai kalta NE as tiesiog pasakiau tai ka patyriau.
tiesiog sakau visur buna išimčiu
bet bendravimas viska sutvarko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytine rasa: 16 balandžio 2011 - 10:32
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Nastanka @ 2011 04 16, 00:26)
Be abejo, isnesiau ir as nemazai nauju gelyciu  doh.gif , turejau dar kitu musu mergynu uzsakymus..


nugis, nugis tai kiek išsinešei lotuliukas.gif
aciuks.gif aciuks.gif kai MB sužinojo iš kur gėliukas parvažiavo, tai sakė kad man SM užblokuos ir ypatingai šią temą hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2011 04 16, 12:16)
taip ji NEKALTA
as ir sakau tiesiog nepasiseke nieko melage nevadinu surizikavau nepasiseke tai nepasiseke pati esu kalta  verysad.gif  ir nenoriu peikti kad jurgita kazkuo labai kalta NE as tiesiog pasakiau tai ka patyriau.
tiesiog sakau visur buna išimčiu


net Gelažniko parduotuvėje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kristal* @ 2011 04 16, 11:16)
Sveikos  4u.gif
nugis, nugis tai kiek išsinešei  lotuliukas.gif
  aciuks.gif  aciuks.gif kai MB sužinojo iš kur gėliukas parvažiavo, tai sakė kad man SM užblokuos ir ypatingai šią temą  hihihi.gif

hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Gėlytės visų wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Ir aš su nekantrumu dabar laukiu savųjų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kristal* @ 2011 04 16, 11:16)
Sveikos  4u.gif
nugis, nugis tai kiek išsinešei  lotuliukas.gif
  aciuks.gif  aciuks.gif kai MB sužinojo iš kur gėliukas parvažiavo, tai sakė kad man SM užblokuos ir ypatingai šią temą  hihihi.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Viska parodysiu! Jei nepriestarausi ir taviske wub.gif parodysiu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(morozko @ 2011 04 16, 11:26)
Gėlytės visų  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Ir aš su nekantrumu dabar laukiu savųjų ax.gif

Ir tavo gelytes parodysiu, jei nieko pries wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastanka: 16 balandžio 2011 - 10:32
QUOTE(Nastanka @ 2011 04 16, 10:29)


Aišku, kad ne mirksiukas.gif
Atsakyti
prisipazinkit kuri vakar su vyrui taaaip gerai apsiprekino, su 3 maisais isejo, katleja maciau sviesia, dar kazkas, o geriausiai patiko vyras, zmona perka, deda i maisus, o vyras nei zodzio, kad gana thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raun'a @ 2011 04 16, 11:31)
prisipazinkit kuri vakar su vyrui taaaip gerai apsiprekino, su 3 maisais isejo, katleja maciau sviesia, dar kazkas, o geriausiai patiko vyras, zmona perka, deda i maisus, o vyras nei zodzio, kad gana  thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

blush2.gif greiciausiai tai buvau as.. Nors sviesios katlejos neturejau.. Bet ir geles ne visos mano buvo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastanka: 16 balandžio 2011 - 10:34
QUOTE(Raun'a @ 2011 04 16, 10:31)


hihihi.gif
Atsakyti