Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Štai mano vakarykščiai pirkinukai 4u.gif
Mano gražuolė wub.gif

user posted image

user posted image

Šita taip pat nuostabi wub.gif ir kvepia wub.gif
user posted image

o šita (mini orchidėja kryžminta su kažkuo) išrasta LT tad galvoju į kolekciją bus šaunu ax.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(rrine @ 2011 04 16, 10:04)
dar ne vėlu, jų tiek daug buvo 4u.gif

Deja,man jau vėlu,ne tas miestas pertoli unsure.gif :)Lauksiu tik saviškių,parodinių grįžtant wub.gif
Kkunigunda šaunūs pirkinukai,tą pirmąją ir aš pirkt galvojau,bet pasikeitė planai,truputį,ateičiai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anika1: 16 balandžio 2011 - 08:38
QUOTE(anika1 @ 2011 04 16, 09:33)
Deja,man jau vėlu,ne tas miestas pertoli unsure.gif  smile.gif
Kkunigunda šaunūs pirkinukai,tą pirmąją ir aš pirkt galvojau,bet pasikeitė planai,truputį,ateičiai biggrin.gif

taigi galima tartis su merginom, kurios šiandien vyks mirksiukas.gif

Rytine, kur foto- negalima taip , užsimint ir pabėgt smile.gif 4u.gif

KKunigunda, na ir apsipirkai , super wub.gif wub.gif wub.gif
o mano augalai be žiedų negaliu girtis doh.gif na gal gilioj senatvėj biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrine: 16 balandžio 2011 - 08:38
QUOTE(rrine @ 2011 04 16, 10:37)
taigi galima tartis su merginom, kurios šiandien vyks mirksiukas.gif

Rytine, kur foto- negalima taip , užsimint ir pabėgt smile.gif  4u.gif

KKunigunda, na ir apsipirkai , super wub.gif  wub.gif  wub.gif
o mano augalai be žiedų negaliu girtis doh.gif  na gal gilioj senatvėj biggrin.gif


dėkoju 4u.gif
ar su žiedais ar ne vistiek girtis reikia thumbup.gif
o dar norėjosi kelių doh.gif bet jau nedrįsau bepirkti unsure.gif
jau ir nuo vyro gėdą pasidrė blush2.gif pasižiūrėjo į mane kaip į ligonę biggrin.gif
Atsakyti
[quote=rrine,2011 04 16, 10:37]
taigi galima tartis su merginom, kurios šiandien vyks mirksiukas.gif
Viltis yra,Lerikytė iš netolimo krašto,paskutinė viltis,bet turbūt ne ji parodinius parveš, tai nežinau kaip pinigus perduot reiktų,ai gal dar praeis g.gif smile.gif

Atsakyti
rrine mano vanda geltonoji liko parodoje blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2011 04 16, 09:59)
rrine mano vanda geltonoji liko parodoje  blush2.gif  wub.gif

na gal ryt dar nulėksiu, jei svečiai kartu važiuos biggrin.gif
Atsakyti
Senai turiu kelias orchidėjas, bet radus šitą temą, visiškai "susirgau" 4u.gif Mezginiai manęs turbūt jau pasiilgo rolleyes.gif
Tiesiog sėdžiu ir žiūriu apie pačią industriją orchidėjų Kaip įdomu viskas...

O čia dirbt tai negalėčiau doh.gif lotuliukas.gif
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *coliukeee*: 16 balandžio 2011 - 09:07
Norėčiau tokią fermą turėt biggrin.gif Ogal kas nors parodą nufilmavo ir tokį filmuką sukūrė,beja tas muzikinis fonas parodoj nuostabus ,viskas bendrai ir vaizdas ir muzika net už širdies griebia wub.gif
Atsakyti
sveikos sveikos 4u.gif kokie ispudziai is parodos wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 15, 23:03)
Gaila, aišku, kad pas jus gavosi tokia situacija.


pritariu 100 proc. drinks_cheers.gif
na , Lark, is tavo puses labai negrazu sitais kaltinti Jurga, galima ir az parasyti, as linkus uzstoti Jurgita, man irgi buvo rezervuotas augalas, ir viskas puikiai sekesi, jokiu problemu, buciau nenorejus, buciau nepirkus, prievartos nebuvo, bet kai pamaciau augaliuka, zyguti issvajota tai wub.gif wub.gif wub.gif 4 ziedstiebiai wub.gif wub.gif o ir kaina labai padori, todel manau kad ir ateity bendradarbiausim su jurga, jos geles sveikos, stiprios ir tikrai padoriom kainom 4u.gif
Atsakyti
Sveiki matau diskusija vyksta del jurgitos augalu taip jurgitos augalai tikrai daugu ma kokybiški fantastiški ir sveiki bet yra ir nepavykusiu pirkiniu man su išsvajota vandute nepasiseke verysad.gif puvinys toks dalykas kad ne iškart pasimato verysad.gif labai gaila pinigu,labai svajojau apie tokia ir .. na bet tikiuosi svajone išsipildys veliau ar anksčiau augalai loterija kartais labai brangi blush2.gif
Atsakyti
Aš tai sakyčiau Jurgitai nekreipti dėmesio, vistiek visiems neįtiksi mirksiukas.gif
Niekas apart Lark neturi nusiskundimų, visi patenkinti. O ten apie tuos puvinius manau biški perdėta, nes jei jau taip yra, tai ko domėtis tokia produkcija g.gif

Aš džiaugiuosi ir esu patenkinta Dream Diamond
Atsakyti