Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Prieš Jurgitą aš irgi nieko blogo neturiu, prašiau rezervuoti rezervavo ir gavau gražią, nuostabę gėlytę wub.gif Ryt įdėsiu foto blush2.gif
Ir pritariu Lerikytei, kad kaip jau ji augs priklausys nuo manes arba nuo bet kurios kitos augintojos.

O pardavėjas suinteresuotas labiau rimtu pirkėju, nei tuo kuris svaidosi 4u.gif
Atsakyti
Na mergaites geles fantastiskos thumbup.gif ,dekui visoms uz nuotraukas 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 04 15, 21:45)
O mane ta Jurgita išdūrė, tokį kelią myniau raudonos vandos  doh.gif , o pasirodo visai ne raudona, tai po to prašiau parduoti tamsią, tai tipo užsakyta, o dabar paaiškėjo, kad ką tik pardavė visai kitai  blink.gif , nors aš pirmesnė buvau.
Nu negaliu pakęst melagių. Geriau būčiau neprasidėjus ir nedėjus vilčių.
Nepykit, išsiliejau  blush2.gif

Manau po šių kaltinimų galiu ir aš pasisakyti, tikrai nesmagu man dėl šitokių pasisakymų, bet... nesijaučiu Jūsų nei išdūrus nei apgavus. Kaip ir prašėt aš Jums pirmai į El. paštą atsiunčiau vandų foto (dirbau iki ketvirtos nakties, kad tik sudėti foto) Jūs matėte foto (tikrai neatsiunčiau kito augalo foto, Jūs tai puikiai žinot), todėl matėt ką rezervuojat, aš sutikau su Jūsų rezervavimo ir apmokėjimo sąlygomis, kurių viešai neskalbsiu. Kai atsisakėte pirkti iš mano pusės nebuvo nė menkiausio pasipiktinimo ar nepasitenkinimo. Jūs išsakėt, kad norit raudonesnės, viskas atrodė aišku ieškosim raudonesnės. Mėlyną Jūs apžiūrėjot, man pasakius, kad ji rezervuota kalba kaip ir baigėsi, tikrai nebuvo tokio pasakymo, kad jei rezerevuotoja nepirks tai Jūs 100 proc. ją pirksite, sakykim reikėjo laiko apsispręsti, bet paroda baigėsi 20 val, o Jūs man paskambinot 22.30. Atsiprašau, bet minčių skaityti dar neišmokau blush2.gif blush2.gif Ir labai keista, kad taip norėjot pirkti iš manęs vanda, o dabar teigiat, kad jos nekokybiškos ir šaipotės iš įsigijusių, juk aš per prievartą nei vienai neįbrukau.
Supratau tik viena, kad visiems gera nebūsi (ačiū Lark už šią pamoką)
Visą kritiką ir nepasitenkinimą tikrai išklausau ir priimu, bet ji turi būti pagrįsta.

O visoms merginoms ačiū už draugiškumą už gerai praleistą laiką ir už gerus atsiliepimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas, tylu 4u.gif Miegat ilsitės 4u.gif
Ar į parodą ruošetės mirksiukas.gif
Atsakyti
viskas, važiuoju, iki visoms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 16, 08:44)
viskas, važiuoju, iki visoms  biggrin.gif

iki sokiai.gif
ir palikit to arklio gėrio blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 16 balandžio 2011 - 07:56
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 15, 23:17)

nu o mano vanda va nereali, nei gelsta, nei meta, nei pūsta  g.gif
Labanakt visoms, iki rytojaus  4u.gif


na taviškė- karalienė- žado netekau wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
O man vis labiau širdį skauda dėl zygopetelumo,pilnas pumpurų,svarsčiau pirkt,nepirk,o dabar jau negerai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(anika1 @ 2011 04 16, 09:03)
O man vis labiau širdį skauda dėl zygopetelumo,pilnas pumpurų,svarsčiau pirkt,nepirk,o dabar jau negerai doh.gif

dar ne vėlu, jų tiek daug buvo 4u.gif
Atsakyti
rytine rasa, jūs tą geltoną vandutę įsigijot? vakar užmačiau viena akimi, bet suabejojau ar jūs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 04 16, 09:08)
rytine rasa, jūs tą geltoną vandutę įsigijot? vakar užmačiau viena akimi, bet suabejojau ar jūs 4u.gif

vendigo iš kito forumo pirko vieną iš jų biggrin.gif taip užsižiopsojau į tą grožį, kad žmogaus nė nėpamenu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 04 16, 09:08)
rytine rasa, jūs tą geltoną vandutę įsigijot? vakar užmačiau viena akimi, bet suabejojau ar jūs 4u.gif

taip as blush2.gif wub.gif
Atsakyti