Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

As tai orchidejos.lt i prieki pinigus sumokejau - tikiuos nesigailesiu, neatides man liekanu. Nes pasirodysiu tik ryt po pietu. Lerikyte, uztark ten biski mane blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 04 15, 23:11)
As tai orchidejos.lt i prieki pinigus sumokejau - tikiuos nesigailesiu, neatides man liekanu. Nes pasirodysiu tik ryt po pietu. Lerikyte, uztark ten biski mane  blush2.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif gerai, būtinai
Atsakyti
aciu mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
As atrodo jau miegot ejau smile.gif))))))
na dabar jau tikrai einu, nes mazge anksti zadins, tai ryt parodoj apsimiegojus puse grozio nematysiu smile.gif
Atsakyti
Aš ne jūs aš visad iki šiol buvau ir esu ir būsiu tu.

Todėl, kad nuo dabar kauninių vandų vairą periimu aš - visos pretenzijos, pirkimo, pardavimo,rezervavimo klausimais - man.
Papildyta:

nu o mano vanda va nereali, nei gelsta, nei meta, nei pūsta g.gif


Labanakt visoms, iki rytojaus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 15 balandžio 2011 - 22:23
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 15, 22:17)
nu o mano vanda va nereali, nei gelsta, nei meta, nei pūsta  g.gif

pagyvensim, pamatysim hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 04 15, 23:23)
pagyvensim, pamatysim  hihihi.gif

šaipykis šaipykis, o kas man rolleyes.gif

ir be to, jei ir pradės dabar po kurio laiko kas darytis - tai jau bus mano priežiūros kaltė, o jei būtų kas buvę iš anksčiau jau būtų pasirodę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 15 balandžio 2011 - 22:25
Visoms linkejimai is Klaipedos! 4u.gif
Buvome ir mes parodoj, grizom 22 val. namo, nors pacioj parodoj buvau nuo 10 iki 14 val. Kokie ten groziai! wub.gif Stengiausi daug fotkinti. Ryt imesiu nuoroda, kai sukelsiu visas. Pabendravau su Olivija. Ji uzrode man tave, Lerikyte, bet tai Tu buvai uzimta, tai As "paparacinau" hihihi.gif - taip ir nepriejau ax.gif
Lark, kelinta buvai? Nes kazkaip 5 fotkeje labai panasus objektyvas i kadra papule hihihi.gif - fotkinau Retrepia. Gaila, kad neina priartinti, nagucius paziureciau biggrin.gif
Be abejo, isnesiau ir as nemazai nauju gelyciu doh.gif , turejau dar kitu musu mergynu uzsakymus..

Labos nakties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 15, 22:24)
šaipykis šaipykis, o kas man  rolleyes.gif

Gerai jau nepyk, imk 4u.gif Gaila, kad nesupratau kas toji už parankės įsikibusi Jurgitai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastanka @ 2011 04 15, 23:26)

ot blmb bigsmile.gif ar ryt būsi? O Nila kur?
Papildyta:
QUOTE(lark @ 2011 04 15, 23:27)
Gerai jau nepyk, imk  4u.gif  Gaila, kad nesupratau kas toji už parankės įsikibusi Jurgitai  mirksiukas.gif

nereikia čia man tokių ironybių blink.gif ir jei čia apie mane, tai apie parankes kalbos būt negali, į parankę kimbu tik savo draugui blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 15 balandžio 2011 - 22:29
tai gal jau baikit blink.gif visai neįdomu schmoll.gif
taip smagiai apie parodą skaičiau ir va.........fui....
per až prašom santykius aiškintis 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 15, 23:29)
ot blmb  bigsmile.gif ar ryt būsi? O Nila kur?

Nila pasiliko Kaune biggrin.gif Mes buvom atskirai atvaziavus. As buvau su vyru, turejom toliau iki Jonavos isvaziuot, o Nila su drauge pasiliko iki rytojaus. Manes rytoj, deja, jau nebebus. Bet tikiuos, nepaskutine paroda hihihi.gif

Tiesa, jei kam idomu, kuria cia is visu buvau as blush2.gif , vilkejau pilka striuke, violetini megztuka, aisku, su fotiku! Isejau su dezem ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastanka: 15 balandžio 2011 - 22:35
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 04 15, 23:32)
tai gal jau baikit blink.gif visai neįdomu schmoll.gif
taip smagiai apie parodą skaičiau ir va.........fui....
per až prašom santykius aiškintis 4u.gif  biggrin.gif

protingiausia pastarojo pusvalandžio žinutė drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti