Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Su šventėmis bigsmile.gif thumbup.gif

Jau kiek gražių žiedelių pridėjot, aš Ukmergėje maxima užmačiau smulkiažiedę, apsikabinau ir vis tiek pirkau lotuliukas.gif Vyras bumbėjo.. sakau taigi bus tavo mamai su mamos diena, vis tiek negrįšim.. ax.gif O anyta kokia patenkinta.. biggrin.gif thumbup.gif su trim žiebstiebiais blink.gif o jau žiedų žiedelių, kai grįšiu namo parodysiu foto (nepasiėmiau laido, kad į stacionarų pc perkleti foto) wub.gif

Ir MB gimtadienio proga nuo tėvų gavo phalaenopsį, visa laimė, kad pas mane dar tokio nėra lotuliukas.gif Tik neatsilaikius skėliau pamokslą, kad čia ne vandens gėlės, kiek grįštam, tiek tos vargšės pas ją vandenyje stovi doh.gif
Įtariu kitą kartą grįžus parsivešiu žemių ir pravesiu pamoką apie phalaenopsių auginimą.. doh.gif
Kadangi esu "nepati mylimiausia" marti, tai ir labai nesikišu. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2011 04 25, 12:11)
Su šv. velykom merginos 4u.gif

Keli naminiai žiedukai
Katlėja pernai pirkta iš orchidėjos.lt Padalinau kerą didesnį mamai atidavaiu, o man mažiukas liko, tai augam, o pas mamą jau žydi
user posted image
Ir mano phaleonopsiukas, ir leidžia antrą žiedsteibį bigsmile.gif
user posted image
user posted image

kokios grazios wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 04 22, 17:47)
Na va,pražydo visiškai smile.gif

user posted image

6666,geltona marga labai graži  wub.gif



Super super thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lark @ 2011 04 23, 13:47)
[url=http://www.part.lt/perziura/bf23750d30c8b67fe52f0dc73325a9d7424.JPG]user posted image

Nuostabi thumbup.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Evaja @ 2011 04 23, 19:29)



labai gražu, nuostabu thumbup.gif wub.gif

QUOTE(Evaja @ 2011 04 23, 23:00)
tai tau lerika už katlėją dėkui smile.gif

ir dar... (žinau kur tokią gauti smile.gif )

user posted image
user posted image


Vajei koooks grožis thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vedmyte @ 2011 04 25, 00:39)
velyku bobute buvo gan nebloga siais metais  biggrin.gif


abi simpatiškos... wub.gif


QUOTE(sokejuke86 @ 2011 04 25, 12:11)
Keli naminiai žiedukai


kokios gražios... wub.gif

kimalaugno- lauksim foto... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 04 24, 23:17)
Aš  ax.gif  matei kažkada gyriausi  ax.gif  laukiu ,tikiuosi pražįs ir pamatysiu tą pasakišką grožį,kuris mane ir sužavėjo wub.gif

neuzsifiksavo blush2.gif
Atsakyti
Tina, o kada su olandais draugausim? biggrin.gif

Aš šiandien deborą nusipirkau doh.gif nu pagailo man tame salone- jaučiu būtų žuvus- nu ir kam man reikėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
Gražūs visų žiedeliai 4u.gif
Atsakyti
labas vakaras merginos :4u:visai su sv Velykom 4u.gif ir visu ziedai labai nuostabus wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif norejau jusu paklaust 4u.gif o kiek kainuoja mazdaug mini mark? wub.gif labai noreciau ji isigit 4u.gif
Atsakyti
Kuo nuosirdziausi sveikinimai su Sv. Velykom 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O visu gelyciu grazumas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2011 04 25, 22:09)
labas vakaras merginos :4u:visai su sv Velykom 4u.gif ir visu ziedai labai nuostabus wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif norejau jusu paklaust 4u.gif o kiek kainuoja mazdaug mini mark? wub.gif labai noreciau ji isigit 4u.gif

dar istikruju nusipirkau pora miniuku,bet taip atkeliavo negerai verysad.gif pas viena ziedai visi nukrito ir antra ziedstiebi nulauze,tai net neturiu kuom ir pasigyrti verysad.gif o pas antra ziedeliai labai jau silpni ir nuvyte,o foto buvo labai grazios verysad.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
kadangi cia daugiau skelbimu ideti negaliu tai visos naujoves ir naujienos kam idomu bus galima paziureti facebook'e vardu jurgita.jurga
Visoms merginoms aciu uz bendravima ir grazius atsiliepimus
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2011 04 25, 22:09)
labas vakaras merginos :4u:visai su sv Velykom 4u.gif ir visu ziedai labai nuostabus wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif norejau jusu paklaust 4u.gif o kiek kainuoja mazdaug mini mark? wub.gif labai noreciau ji isigit 4u.gif

priklausomai kur perkamas paprastai nuo 25 ( jei kokioj maximoj pasiseka rast ) ir iki 45 ( jei iš puslapių kokių, parodų ir pan. )
Papildyta:
QUOTE(jele25 @ 2011 04 25, 22:16)
dar istikruju nusipirkau pora miniuku,bet taip atkeliavo negerai verysad.gif pas viena ziedai visi nukrito ir antra ziedstiebi nulauze,tai net neturiu kuom ir pasigyrti verysad.gif o pas antra ziedeliai labai jau silpni ir nuvyte,o foto buvo labai grazios verysad.gif

per paštą siunteis? Aš pvz visada bijau per paštą siųstis - niekas nesicackina ten su tais krovinukais
Atsakyti