Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Merginos, ar pirkot kuri parodoj phal. belina? ax.gif
Atsakyti
Sandrita pirko g.gif
Atsakyti
pas mane dar yra keturi miniukai: alyvinis , geltonas, violetinis ir bordo su violetiniu ir geltonu margintas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2011 04 22, 22:00)
pas mane dar yra keturi miniukai: alyvinis , geltonas, violetinis ir bordo su violetiniu ir geltonu margintas. smile.gif


Aš auginu 14 miniukų apsižiūrėjau dabar ax.gif
Viena nelabai gėlininkė draugė pamatė tuos mažylius ir sako: o kas čia per "fliancai"? tu juos ir veisi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2011 04 22, 23:48)
Aš auginu 14 miniukų apsižiūrėjau dabar  ax.gif
Viena nelabai gėlininkė draugė pamatė tuos mažylius ir sako: o kas čia per "fliancai"? tu juos ir veisi?  biggrin.gif

lotuliukas.gif man irgi panašiai buvo, pusseserė pamačiusi miniukus taip pasakė biggrin.gif
Atsakyti
kažkada ir aš maniau, kad miniukai tai dar neužaugusios normalios orchidėjos biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 04 22, 20:53)
Merginos, ar pirkot kuri parodoj phal. belina?  ax.gif



QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 22, 21:18)
Sandrita pirko  g.gif


Sandrita, su žiedstiebiu wink.gif
Atsakyti
Buvau Karmelitoje Aleksote, šviežiai privežta mėlynų lb didelių vandų. Mačiau dėžėse ir su 2 žiedstiebiais. Buvo ir balta su raudonu liežuvėliu, 2 žiedkočiais.
Kainos dar nebuvo, žmonių daug, tai neklausiau.
Taip pat yra šviesiai mėlyna vanda (Ancco) lb didelėje vazoje toje bazėje, kur toliau, link "Lanlitos" pavažiavus. Vos atsilaikiau, 140,- rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
pasiūlė tokią kainą, kad... blush2.gif wub.gif žiedas 11cm ax.gif
Atsakyti
nu labai graži vandutė wub.gif ir spalvelė pasakiška wub.gif
Atsakyti
Dėkui, Kkunigunda 4u.gif
Iš tikro ji fantastiška, su dvejais žiedkočiais, dar besiskleidžianti, šviežutė, žydėsim visą pavasarį ir vasarą biggrin.gif O per tą laiką, gal ir "naminukai" pasireikš smile.gif
Aišku, man ta šviesi liko atmintyje, bet biski kaina "kandžiojosi".
Merginos, dar ne viskas, užsakymas iš italų atvyko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 04 23, 13:47)
pasiūlė tokią kainą, kad...  blush2.gif  wub.gif žiedas 11cm  ax.gif


Nu joooooooo... fantastiška wub.gif wub.gif wub.gif
Čia Karmelita, kur neti Iki parduotuves aleksote? Jei nepaslaptis kokia kaina tokio grožio blush2.gif
Atsakyti