Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

tikrai grazus miniukas smile.gif o mano vyras reke kad nepirks,bet kai uzmato kokia orchideja tinkancia,tai parnesa,poto vel pyksta kad maisosi jos jam visur,bet kita diena vel nieko vel ziuriu parnesa kokia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 04 22, 14:32)
Vakar vyras parnešė miniuką, o aš begėdė vietoj to kad padėkočiau, tai dar išbariau kad brangiai pirko, nes būčiau du tokius nusipirkus vietoj vieno  doh.gif  blush2.gif



Labai gražus jūsų miniukas wub.gif
aš norėčiau tokio visai sprindinio miniuko ax.gif , tik Kaune neužmatau nieku
Atsakyti
QUOTE(Valura @ 2011 04 22, 17:02)
Labai gražus jūsų miniukas wub.gif
aš norėčiau tokio visai sprindinio miniuko ax.gif , tik Kaune neužmatau nieku


labai gražus miniukas 4u.gif aš tokių prisipirkau super neto 4u.gif
mačiau kaune megoje rimi buvo tokių pat 4u.gif gal dar yra net nežinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 04 22, 15:10)
labai gražus miniukas 4u.gif aš tokių prisipirkau super neto 4u.gif
mačiau kaune megoje rimi buvo tokių pat 4u.gif gal dar yra net nežinau 4u.gif


Jums, matyt, pasiseke. Vakare ten buvau ir nieko gero neradau, tik kruva vazonu. lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi tviga tviga hihihi.gif
Jeigu vyras perka gėlių, džiaugtis reikėtu, o nė apšaukti. O dar, kad brangi, tai išvis reiktu patylėt, nes jis pigių gėlių neperka savo žmonai mirksiukas.gif
Miniukas labai gražus, greičiausiai kaip ir jo savininkė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 04 22, 16:10)
mačiau kaune megoje rimi buvo tokių pat 4u.gif gal dar yra net nežinau 4u.gif


Kadangi artėja gimtadienis tai reiks SB užsiminti, kur dairytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziuste @ 2011 04 22, 17:19)
Jums, matyt, pasiseke. Vakare ten buvau ir nieko gero neradau, tik kruva vazonu.  lotuliukas.gif


na kaunas visgi skiriasi nuo tauragės, daugiau gėlyčių mylėtojų ir pirkėjų yra 4u.gif pas mus tauragėj tai vat vakar turbūt paskutinį nupirko, turit paieškoti kokiuose užkampiuose super neto ar rimi, nes prekės vienodos g.gif pas mus tai čia nežinau retenybė 4u.gif
bobutės bumba, tai maksimoj tokia pat kaina didelės yra, tai kam čia mažą pirkti biggrin.gif
kas kaip tą grožį supranta thumbup.gif
Atsakyti
merginos ačiū visoms už gražius žodžius miniukui biggrin.gif jis pirktas megos rimi parduotuvėje
nila_ks net susigėdau, matyt reiks vyro atsiprašyt mastau.gif tegul neša kuo daugiau gėliukų ir nesvarbu kad jau du baltus tokius pačius miniukus turiu, dabar turėsiu trečią lotuliukas.gif , ir nesvarbu kad nebeturiu kur jų padėti, nes palangės ne guminės , bet kai gėlytės žydi visos vienu metu tai jaučiuosi kaip pasakoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 04 22, 15:29)
merginos ačiū visoms už gražius žodžius miniukui  biggrin.gif  jis pirktas megos rimi parduotuvėje
nila_ks net susigėdau, matyt reiks vyro atsiprašyt mastau.gif tegul neša kuo daugiau gėliukų ir nesvarbu kad jau du baltus tokius pačius miniukus turiu, dabar turėsiu trečią  lotuliukas.gif , ir nesvarbu kad nebeturiu kur jų padėti, nes palangės ne guminės , bet kai gėlytės žydi visos vienu metu tai jaučiuosi kaip pasakoj  biggrin.gif


tai gal tikrai viena vyrui i darba reikia issinest? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 04 22, 16:27)
super neto
bobutės bumba, tai maksimoj tokia pat kaina didelės yra, tai kam čia mažą pirkti biggrin.gif
kas kaip tą grožį supranta thumbup.gif


Tokioj parduotuvėj net neieškočiau, nurašius buvau doh.gif
Man kaip tik mažas subtilus grožis tie miniukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Valura @ 2011 04 22, 17:32)
Tokioj parduotuvėj net neieškočiau, nurašius buvau doh.gif
Man kaip tik mažas subtilus grožis tie miniukai  wub.gif


tai vat pirmą kartą ir pamačiau ten gėlyčių, už pirmas mokėjau po 20lt paskui po 15lt tai manau visai normalu ir lapukai gražūs ir šaknytės, o man tas jų dydis wub.gif tai vat kas kaip supranta, kam reikia didelio o kas tokiais žavisi wub.gif
man tos lapelių formos tokios gražios wub.gif ir tiek vietos nedaug užima 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(tviga @ 2011 04 22, 17:29)
merginos ačiū visoms už gražius žodžius miniukui  biggrin.gif  jis pirktas megos rimi parduotuvėje
nila_ks net susigėdau, matyt reiks vyro atsiprašyt mastau.gif tegul neša kuo daugiau gėliukų ir nesvarbu kad jau du baltus tokius pačius miniukus turiu, dabar turėsiu trečią  lotuliukas.gif , ir nesvarbu kad nebeturiu kur jų padėti, nes palangės ne guminės , bet kai gėlytės žydi visos vienu metu tai jaučiuosi kaip pasakoj  biggrin.gif



vat sakau, kad mačiau megos rimi 4u.gif tai vat vakar jei pirko, tai pasirodo tebebuvo 4u.gif
o aš mieliau miniukus keisčiau į tas didžiasias ir vietos susitaupo ir gražiai atrodo, tik kad tų miniukų sunku atrasti įvairių spalvų doh.gif aš irgi turiu 2 baltus smulkiais žiedeliais ir 2 stambiais nuo tie smulkiais tokie mieli žiedeliai wub.gif
Atsakyti
O aš šiandien ėjau "medūzos" pirkti. Nu gi žinokit geltona/orandžinė žymiai gražesnė už tą tamsią, ir dar tokia pavytus buvo, atsilaikiau ax.gif
Atsakyti