Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

kelios nuotraukos is parodos mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labai gražios foto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 04 20, 21:14)
Perskaiciau nauja numeri zurnalo. Idomus buvo straipsnis apie cymbidium bei orchideju vazonelius. Uzkabino mintis jog krepselyje auginama augala galima istatyti i permatoma vazona, taip geriau vedinamos saknys, nei, kad iskart auga plastmasiniam vazonely.

Dabar mastau gal man ir 1 bei 2 nr. isigyti. Patiko man zurnaliukas.

Perkant du ar net tris žurnalus iš karto, susitaupo keli litukai. Kaune žurnalų turi Evaja, arba kreipkis www.orchids.lt forume mirksiukas.gif
Atsakyti
nuotraukos fantastiskos. Gaila as ta savaitgali negalejau parodoj sudalyvauti...
O kur galima tokiu groziu isigyti? Tu ypatingesniu spalvu?
nes siandien savaja grazuole tai pirkau kauno megos senukuose.
kazkaip galvojau, kad ten bus didelis pasirinkimas, kuo labai apsirikau.
Atsakyti
nuostabios foto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2011 04 21, 23:21)
kelios nuotraukos is parodos mirksiukas.gif

bigsmile.gif kaip visada egio foto fantastiško grožio wub.gif thumbup.gif
tik galėtumėt dažniau mus nudžiuginti tokiais grožiais 4u.gif
Atsakyti
Egi foto - fantastika!
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2011 04 21, 23:21)
kelios nuotraukos is parodos mirksiukas.gif

[

Fantastiškos foto, labai ačiū 4u.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 04 21, 21:54)
O as sakiau, kad man katlejos prastos geles  tongue.gif narcizus mat primena  biggrin.gif ir ka gi - dabar man jos netgi labai puikios!  bigsmile.gif

pastebėsit, kad su metais skonis keičiasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Nuotraukos thumbup.gif thumbup.gif , ir kaip poto gali nepavirst ligone? g.gif bigsmile.gif Cia visos tokios renkasi mirksiukas.gif , jei nebuvai ligoniu, liga laaaabai greit progresuoja mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 04 22, 07:52)
Nuotraukos  thumbup.gif  thumbup.gif , ir kaip poto gali nepavirst ligone? g.gif  bigsmile.gif Cia visos tokios renkasi mirksiukas.gif , jei nebuvai ligoniu, liga laaaabai greit progresuoja mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

ir labai ligai, padeda pavasaris, as visa ziema rami buvau thumbup.gif
Atsakyti
Tikra tiesa, pavasaris veikia doh.gif , isnesiau savas kvietkas visas i balkona, pas mus jame silta kaip kambary, langai visi i pietus doh.gif , gyvena jau savaite, tai zygutis itariu leidzia du ziedstiebius g.gif ,o dar viena pagasdinau, kad mesiu lauk, jei ir toliau metys pumpurus, matomai issigando doh.gif , zydi ir dar viena stieba leidzia lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti