Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Tie mažuliukai mini markai lygtais tik trys buvo pardavime, tai viena spėjau pasičiupti. Bet buvo ir didesnių netgi gražesnių su 2-3 žiedstiebiais wub.gif
o mėlynoji vanda atrodo jurgosjurgitos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 15, 22:26)
jurgos jurgitos - laisva, galima pirkti.

ar galima šitaip prieš miegą? doh.gif
ačiū tau dar kartą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 04 15, 22:29)
ar galima šitaip prieš miegą? doh.gif
ačiū tau dar kartą 4u.gif

hihihi.gif prieš miegą ir reikia tokius dalykus tarti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 15 balandžio 2011 - 21:37
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 04 15, 22:25)
tviga, užsisakius tu tą mažą mini Marką buvai? g.gif ar tik vienas buvo? norėjau ir aš tokio mažo blush2.gif

aha, ši pasakiško grožio wub.gif ir man užkrito, kieno ji....
user posted image

as ir varvinau seile i ja, siandien, man ji pati paciausia, is vandu buvo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Lerikyte, tai ar paliko Jurgita man zyga (kur rezeravus buvau)? ar perdave tau info?
Atsakyti
O mane ta Jurgita išdūrė, tokį kelią myniau raudonos vandos doh.gif , o pasirodo visai ne raudona, tai po to prašiau parduoti tamsią, tai tipo užsakyta, o dabar paaiškėjo, kad ką tik pardavė visai kitai blink.gif , nors aš pirmesnė buvau.
Nu negaliu pakęst melagių. Geriau būčiau neprasidėjus ir nedėjus vilčių.
Nepykit, išsiliejau blush2.gif
Atsakyti
Ji mano zyguti namo issiveze, juk buciau nupirkus ryt... ech, bet pati kalta, kad i AZ jai nepranesiau jog busiu sestadieni.
Atsakyti
Štai ir aš neperseniausiai su šeimyna parvykom iš parodos 4u.gif

Ačiū Jurgitai ir Olivijai už gėlytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Pagaliau ir aš turiu savo gražuolę Dream Diamond
assa.gif assa.gif assa.gif assa.gif assa.gif assa.gif
Bet vat black jack ir nebebuvo verysad.gif
Nuostabu, tiek grožybių tiek įvairiausių spalvų karsta.gif karsta.gif karsta.gif karsta.gif

Papildyta:
Ir labai gražūs visų pirkinukai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nu vsio - einu miegot. Tikiuos ryt dauguma susitikt drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 04 15, 22:18)
aik, aik blink.gif  bigsmile.gif ir man palikit to gėrio laugh.gif
o pas ką tu jį pirkai?

lotuliukas.gif buvo pas Olivija kioskeli biggrin.gif jamiau,nes gaut galiu tik šviežio lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(zuzla @ 2011 04 15, 22:18)
ai keli falenopsiai smile.gif nežydinti margalapė raibuolė turbūt išvis pasimėtė ekspozicijos žieduose biggrin.gif

nepergyvenk,visas margalapes apžiūrėjau,o ypač raibuoles biggrin.gif nesvarbu yra žiedas ar ne biggrin.gif

QUOTE(tviga @ 2011 04 15, 22:20)

lotuliukas.gif o aš jau spėjau ir kitą tavim palaikyt biggrin.gif by tik marką kas mini pirko lotuliukas.gif

QUOTE(Tina* @ 2011 04 15, 22:28)

Betgi tai normalaus dydzio phalaenopsis  unsure.gif kodel sakai, kad mazas  g.gif

ne ne....bellina viskas gerai,bet aš norėjau dar kitokių gėlyčių,bet vis dvejojau,tai kai pamačiau jų kioskelį,ir kad suaugusio augalo lapukas apie 4cm...jazau,aš nepratus prie tokių "nykštukų" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 04 15, 22:45)
O mane ta Jurgita išdūrė, tokį kelią myniau raudonos vandos  doh.gif , o pasirodo visai ne raudona, tai po to prašiau parduoti tamsią, tai tipo užsakyta, o dabar paaiškėjo, kad ką tik pardavė visai kitai  blink.gif , nors aš pirmesnė buvau.
Nu negaliu pakęst melagių. Geriau būčiau neprasidėjus ir nedėjus vilčių.
Nepykit, išsiliejau  blush2.gif

Gaila, aišku, kad pas jus gavosi tokia situacija.

Tikrai nežinau jūsų pokalbio smulkmių,bet....

Taip riebiai drėbt, kad išdūrė, hmmmm rimtas kaltinimas sakyčiau. blink.gif Juk pinigai į priekį už ,,raudoną'' nebuvo mokėti, niekas ir nevertė atėjus būtinai pirkti ir niekas neįkalbinėjo to daryt. Tai koks čia išdūrimas??? Kažkam ta spalva raudona gal. Kitas dalykas Lark, juk kai atsisakei ją pirkti, Jurgita nė lašelio nusivylimo arba pykčio neparodė. Pati ir sakė, kad tai ne tai ko TU norėjai. Aš pati tai girdėjau.

Va taip ir būna su tom rezervacijom, kai neperkama konkrečiai augalo. Mokant pinigus iš karto tokių problemų nebūtų. O juk yra toks dalykas ir rankpinigiai, augalai nepigūs, kodėl ne?

Ružava dideliais žiedais ir tą mėlyna vandos buvo rezervuotos rytinei rasai, bet jei neatėjus ir nieko nepasakius dėl augalo, rezervacija buvo atšaukta. Ir kiek žinau, Lark, jūs abi konkrečiai taip ir nesusitarėt, kad jai rytinė rasa neims mėlynos tu ją 100 proc imi, buvo tik kalba, kad GAL imčiau. Atėjo 20:00 val vakaro rezervacija buvo atšaukta, gi reikėjo tada skambint, o ne p. 11...

Merginos, jūs supraskit, augalai toks dalykas - kuris vysta, kenčia transportavimą ir t.t. ir prirezervuoti belekokiam laikui - neįmanoma, jūs supraskit jurgitą - ji atsivežė 7 vandas, t.y. apie 800 litų ir dalint rezervacijas į kairę į dešinę keliom dienom neišeina.... Būkim supratingos.

Daugiau nenoriu veltis į šią diskusiją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 15 balandžio 2011 - 22:05
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 15, 22:03)
Daugiau nenoriu veltis į šią diskusiją.

Ir nesivelkite, prie ko čia Jūs unsure.gif
Pasakiau, kad melagė ir savo žodžio neatsiimu. Ai irnesakyk.gif
Tarp kitko, vienai SM iš jos pirkta vanda jau meta lapus ir gelsta, gavo su puviniu per vairuotoją. Rašau ką žinau, nes teko konsultuoti. Na tai tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 15 balandžio 2011 - 22:14