Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Dziuste @ 2011 04 21, 19:13)
4u.gif del to sveikumo tai as nieko nenutuokiu. bet saknys lyg ir graziai atrodo, ziedeliai irgi grazus, ne taskuoti, vabaliuku jokiu nematyti, tikiuosi, kad augs. smile.gif

Mano "puveselis, kuri gavau lapkriti be jokiu mandrumu nauja ziedakoti sukrove ir naujas saknis leidzia, sakau, gal jai pas mane cia visai gerai. smile.gif) Tikiuosi ir sitai graziajai bus neblogai. ;D

Jau vel naujos noriu. Nors sita nespejau atsidziaugt. biggrin.gif

potenciali ,,ligonė'' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 21, 18:38)
potenciali ,,ligonė'' biggrin.gif


tikrai taip. jau pagavau save ant sito. o ypac kai pavasaris dabar tai taip ir tegalvoju, kaip kiekviena kampa gelem apstatyt. labiausiai tai orchideju noriu. ;DD bet kad tokiu ypatingai grazui pas mus pardese nera. o tas, kur jau labai mandros, kaip vorai atrodo, man nepatinka, nes as voru bijau. ;DDD
Atsakyti
QUOTE(Dziuste @ 2011 04 21, 19:42)
tikrai taip. jau pagavau save ant sito. o ypac kai pavasaris dabar tai taip ir tegalvoju, kaip kiekviena kampa gelem apstatyt. labiausiai tai orchideju noriu. ;DD bet kad tokiu ypatingai grazui pas mus pardese nera. o tas, kur jau labai mandros, kaip vorai atrodo, man nepatinka, nes as voru bijau. ;DDD

oij, pamatysit, ateis diena auginsit tokią ir dar kitokios ieškosit biggrin.gif po pusmečio - metų pakalbėkim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 21, 18:45)
oij, pamatysit, ateis diena auginsit tokią ir dar kitokios ieškosit biggrin.gif po pusmečio - metų pakalbėkim biggrin.gif


gerai. ;D butinai savo naujomis augintemis cia apsiskelbsiu. ;D
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 21, 20:38)
potenciali ,,ligonė'' biggrin.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif aš seniai sakiau, kad šitą temą turi stebėti griežtas daktaras doctor.gif
Atsakyti
Na ir grožybių vėl pridėjote wub.gif jau net nevardinsiu, nes nebepamenu visų

QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 21, 19:45)
oij, pamatysit, ateis diena auginsit tokią ir dar kitokios ieškosit biggrin.gif po pusmečio - metų pakalbėkim biggrin.gif

drinks_cheers.gif aš taip apie vandas galvojau, sakiau kad nepirksiu, nes man jų šaknys nepatinka... ir ką.. jau vieną turiu biggrin.gif
Atsakyti
sakiau raibuolių neauginsiu biggrin.gif laba diena, per pusę metų jau penkta blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 21, 19:22)
sakiau raibuolių neauginsiu biggrin.gif laba diena, per pusę metų jau penkta  blink.gif  lotuliukas.gif


na, nezinau... man jos i vorus kazkuo panasios, o as turiu klaikia voru baime... geriau jau 5 falenopsius nusipirksiu. biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 04 21, 10:55)
kimalaugno gražūs žiedeliai wub.gif man irgi naminis žydėjimas ryškesnis, gražesnis 4u.gif


QUOTE(mergaite56 @ 2011 04 21, 11:40)
naminiai daug graziau prazydo wub.gif

drinks_cheers.gif naminiai žiedai daug gražesni wub.gif


Daug čia tokių "potencialių" ligonių lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kristal* @ 2011 04 21, 20:08)
thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  aš seniai sakiau, kad šitą temą turi stebėti griežtas daktaras doctor.gif

tokie čia nepraeina facecontrol biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kristal* @ 2011 04 21, 21:08)
thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  aš seniai sakiau, kad šitą temą turi stebėti griežtas daktaras doctor.gif



pritariu thumbup.gif
Atsakyti
O as sakiau, kad man katlejos prastos geles tongue.gif narcizus mat primena biggrin.gif ir ka gi - dabar man jos netgi labai puikios! bigsmile.gif
Atsakyti