Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

oi, kaktusų laaaaaaaaaaabai daug, tai jau kiekvieno atskirai fotografuoti nesiryžau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2011 04 15, 22:02)
wub.gif  wub.gif  wub.gif sita ir man krito i aki blush2.gif , silainiu maksimoje yra panasi 4u.gif  4u.gif

mačiau tą iš maximos, tai nesulyginamai skiriasi (maximoje daug prastesnė)

QUOTE(Tina* @ 2011 04 15, 22:04)
Idomu kaip gi kvepia toji belina. Pasak knygu, stipriausiai is visu phalaenopsiu. As ja is vokiecio emiau, bet jauciu bus mazyte. O jau kaip nekantru ryt savuosius augalus atsiimt. Ar lengva rast jurgajurgita ir orchidejos.lt atstovus? nes ryt itariu zmoniu bus kose.
Beje, kaip siandien zmoniu? daug?

orchidėjos turi atskirą savo stalą tikrai rasit, o dėl jurgosjurgitos nežinau, šiandien ji buvo, bet lyg minėjo kad vakare namo važiuos. Jei turit jos tel. geriausiai pasiskambint jai.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 15, 22:01)
aš ir tik pas lark vienoj nuotraukoj pamačiau saviškę biggrin.gif nelabai įdomios mano gėlytės rolleyes.gif

o kokios buvo? mano fotikas pradėjo stipinėt,tai tik bendrą vaizdą griebiaus fotkint biggrin.gif

QUOTE(Tina* @ 2011 04 15, 22:04)
Idomu kaip gi kvepia toji belina. Pasak knygu, stipriausiai is visu phalaenopsiu. As ja is vokiecio emiau, bet jauciu bus mazyte. O jau kaip nekantru ryt savuosius augalus atsiimt. Ar lengva rast jurgajurgita ir orchidejos.lt atstovus? nes ryt itariu zmoniu bus kose.
Beje, kaip siandien zmoniu? daug?
Papildyta:

O mano kaktusus gerai uzmaskavo. Issiveze puse bagazines, o kolkas foto pamaciau tik viena  lotuliukas.gif turbut nekokius atrinko, neuzkabina paparacu  lotuliukas.gif
Lengvai viską radau,Jurga su Lerikyte beveik visą laiką šalia viena kitos buvo biggrin.gif prisistatė pati,o orchidėjininkai(iš pardavimo tinklapio ) abu kartu buvo "krautuvėlėj" tad irgi pakalbėjom,pajuokavom,žodžiu irgi nesunku.Aš buvau nuo 2 iki beveik 4,tai nepasakyčiau kad daug žmonių buvo...niekas nesigrūdo,niekas nelakstė kaip be galvos-ramuma biggrin.gif
O bellinos žiedai mane pakerėjo... ilgai rinkausi ko noriu(ir pasirinkimu džiaugiuosi,nes kai realiai pamačiau ko norėjau prieš tai,tai net išsigandau biggrin.gif ir dydžio ir smulkumo-suaugusio augalo biggrin.gif ) O dar + šią sake gavau pačią didžiausią ir dar su žiedkočiu,tai patenkinta iki negalėjimo....Tad dar kart dėkoju man padėjusiems 4u.gif
Kas liečia kaktusus,tai buvo labai daug,tikrai labai gražių,yspūdingų (buvo keletas kurių net mano vyro draugas užsimanė biggrin.gif ) bet visko apimti nėjo,+ dar mano fotikas užsimanė išsikrauti...
Pardavime tikrai visko buvo dauuuuuuuuuuuuug,ir deboru ir marku,ir raibuoliu,vandu,phaleonopsiu is tu elegant serijos,o jau rūšinių...irgi daug,tik kaip kurios man tokios mažos,kad net baisu ar sulauksi kada žydėjimo smile.gif miniuku buvo,cimbidžių,tilandsijų,kaktusų,sukulentų daug,ai dar zygų didelių krūmų buvo...žodžiu pasirinkimas thumbup.gif o jau nekalbu apie trąšas,substratus,kiminus ir net arklio š...kurio irgi ysigijau savo cimbui lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(tviga @ 2011 04 15, 22:05)
aš tai vakar į šias gražuoles žiūrėjau, žiūrėjau, jau būčiau šiandien pirkus, ale kad neliko man  doh.gif užtai mini marką parsinešiau biggrin.gif

tu tą maliūūūūtką MiniMarką rankose nešiojaisi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 04 15, 22:16)
ir net arklio š...kurio irgi ysigijau savo cimbui  lotuliukas.gif

aik, aik blink.gif bigsmile.gif ir man palikit to gėrio laugh.gif
o pas ką tu jį pirkai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 15 balandžio 2011 - 21:19
QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 04 15, 22:16)
o kokios buvo? mano fotikas pradėjo stipinėt,tai tik bendrą vaizdą griebiaus fotkint biggrin.gif


ai keli falenopsiai smile.gif nežydinti margalapė raibuolė turbūt išvis pasimėtė ekspozicijos žieduose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 04 15, 22:16)
tu tą maliūūūūtką MiniMarką rankose nešiojaisi? biggrin.gif

hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 04 15, 20:39)
atkeliu dar čia 4u.gif

niu prašom, nuotraukytės 4u.gif




Mergaites, kokia grazi DSC 0036 tamsi vanda. Labai tokios noreciau taciau nei karta nemaciau gyvenime. Kieno toks grozis ir kur isigyti butu galima?
Atsakyti
Laaaaabukas merginos, pagaliau aš namie, tiesiog svaigstu parodoje. wub.gif

Ačiū už malonų bendravimą thumbup.gif

Ir visoms nėra už ką, jūsų augalai visi verti ne tik dalyvavimo, bet ir didžiausių pagyrų thumbup.gif 4u.gif



Rimtesni reikalai - Dėl visų JurgosJurgitos augalų - vandų, miniukų - prašom drąsiai kreiptis į mane - jos pačios ryt nebus. Bus galima įsigyti per mane.


Arklio gėris kioskelyje wink.gif
4u.gif

Papildyta:
QUOTE(SVT @ 2011 04 15, 22:21)
Mergaites, kokia grazi DSC 0036 tamsi vanda. Labai tokios noreciau taciau nei karta nemaciau gyvenime. Kieno toks grozis ir kur isigyti butu galima?


ji laisva, prašom atvažiuot į parodą ir galėsit įsigyt, tikrai nerealaus grožio, dydžio, nuostabių šaknų ir žiedų augalas.
Atsakyti
tviga, užsisakius tu tą mažą mini Marką buvai? g.gif ar tik vienas buvo? norėjau ir aš tokio mažo blush2.gif

aha, ši pasakiško grožio wub.gif ir man užkrito, kieno ji....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 04 15, 22:25)
tviga, užsisakius tu tą mažą mini Marką buvai? g.gif ar tik vienas buvo? norėjau ir aš tokio mažo blush2.gif

aha, ši pasakiško grožio wub.gif ir man užkrito, kieno ji....
user posted image

jurgos jurgitos - laisva, galima pirkti. Pasiėmimas sekmadienį. Pirkimas per mane. Sorry, kad taip trumpai - nelabai gyva jaučiuos biggrin.gif
Atsakyti
Lerikyte, o zyga ji man atidejus?
Papildyta:
QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 04 15, 22:16)
nes kai realiai pamačiau ko norėjau prieš tai,tai net išsigandau biggrin.gif ir dydžio ir smulkumo-suaugusio augalo biggrin.gif )

Betgi tai normalaus dydzio phalaenopsis unsure.gif kodel sakai, kad mazas g.gif
Atsakyti
QUOTE(SVT @ 2011 04 15, 21:21)
Mergaites, kokia grazi DSC 0036 tamsi vanda. Labai tokios noreciau taciau nei karta nemaciau gyvenime. Kieno toks grozis ir kur isigyti butu galima?

aga ir aš jos norėjau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 15 balandžio 2011 - 21:58