Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(SVT @ 2011 04 18, 18:32)
Labas vakaras,
pristatau savo pačią pačiausią orchytę Vanda. Atkeliavo iš Kauno parodos. Iš to džiaugsmo nepaklausiau atvežusios merginos vardo/nick'o. Tačiau dar kartą norėjau jai padėkoti už atgabenimą ir Lerikyte'i už tarpininkavimą. user posted image
user posted image

Tai yra mano pirmoji vanda. Šiuo metu ji yra pakabinta, tačiau kiek suprantu pradedantiesiems geriau laikyti vazoje?
wub.gif  wub.gif  wub.gif

vajej vajej vajej kokia grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 18, 21:13)
ar paleidai jį į laisvę? ar į klozetą? biggrin.gif kai susikryžmins su lietuviškais hihihi.gif

I laisve - pagailo blush2.gif nors garantuotai kokia sakni mano retenybiu grauze.

QUOTE(sokejuke86 @ 2011 04 18, 21:28)
O aš ryt gal parodysiu savo prasiskleidusį manii black irgi iš orchidėjų.lt pirkau šiek tiek skiriasi nuo Tinos bigsmile.gif o kvapo irgi nesulaukiau bent kol kas g.gif

Tai gal tu iprasta forma mannii pirkai? ar siaip kazkuom kitu skiriasi?
Papildyta:
O pas tave 'Borneo slieku' nebuvo vazone? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 04 19, 00:22)
I laisve - pagailo blush2.gif nors garantuotai kokia sakni mano retenybiu grauze.
Tai gal tu iprasta forma mannii pirkai? ar siaip kazkuom kitu skiriasi?
Papildyta:
O pas tave 'Borneo slieku' nebuvo vazone?  lotuliukas.gif


ne ne manii black pirkau ir labai panašus tik pas mane čiut taškuotesnis atrodo, na tas tamsumas su daugiau šviesaus, parodysiu 4u.gif Slieku tai dar neieškojau lotuliukas.gif Bet miltuotųjų skydmarių buvo išlindę, dabar toliau tupi atskirtas nuo kitų, chemikalais apdorotas doh.gif O paprastą manii nežydintį turiu, iš vokiečių kai užsakymą rinkom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 04 18, 14:15)
Kviečiu ir Jus pasivaikščioti po Žalius horizontus  smile.gif

sustok ir pažvelk, mano akimis smile.gif


nuostabios foto wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SVT @ 2011 04 18, 18:32)
Labas vakaras,
pristatau savo pačią pačiausią orchytę Vanda. Atkeliavo iš Kauno parodos. Iš to džiaugsmo nepaklausiau atvežusios merginos vardo/nick'o. Tačiau dar kartą norėjau jai padėkoti už atgabenimą ir Lerikyte'i už tarpininkavimą. user posted image
user posted image

Tai yra mano pirmoji vanda. Šiuo metu ji yra pakabinta, tačiau kiek suprantu pradedantiesiems geriau laikyti vazoje?
wub.gif  wub.gif  wub.gif


dar yra pardavime viena tokios būklės vanda, tik žiedai rudai oranžiniai smile.gif
ir rožinė, tik spalva realybėj gražesnė smile.gif

http://public.fotki.com/jurao/vandos/

na, ir penki mini falenopsiai:
http://public.fotki....jurao/miniukai/



Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 04 19, 07:36)
nuostabios foto wub.gif  wub.gif  wub.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SVT @ 2011 04 18, 18:32)
Labas vakaras,
pristatau savo pačią pačiausią orchytę Vanda. Atkeliavo iš Kauno parodos. Iš to džiaugsmo nepaklausiau atvežusios merginos vardo/nick'o. Tačiau dar kartą norėjau jai padėkoti už atgabenimą ir Lerikyte'i už tarpininkavimą.

O aš savo ruožtu dėkoju už nerealų šokoladą wub.gif Linkiu, kad vanda džiugintų ir džiugintų Jus savo nerealiu grožiu 4u.gif
Atsakyti
SVT, šaunus pirkinys, o vanda gražuolė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2011 04 19, 07:58)
dar yra pardavime viena tokios būklės vanda, tik žiedai rudai oranžiniai smile.gif
ir rožinė, tik spalva realybėj gražesnė smile.gif

http://public.fotki.com/jurao/vandos/

na, ir penki mini falenopsiai:
http://public.fotki....jurao/miniukai/

augalai - KAUNE.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 19, 09:21)
augalai - KAUNE.

Gal man dar miniukų reikia mastau.gif planavau pirkti per parodą ale vyras galvą susuko man su ta vanda taip ir likau be miniukų hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 04 19, 09:39)
Gal man dar miniukų reikia  mastau.gif planavau pirkti per parodą ale vyras galvą susuko man su ta vanda taip ir likau be miniukų  hihihi.gif

kas per klausimai - aišku reikia biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 19, 09:45)
kas per klausimai - aišku reikia biggrin.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti