Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(SVT @ 2011 04 18, 18:32)
Labas vakaras,
pristatau savo pačią pačiausią orchytę Vanda. Atkeliavo iš Kauno parodos. Iš to džiaugsmo nepaklausiau atvežusios merginos vardo/nick'o. Tačiau dar kartą norėjau jai padėkoti už atgabenimą ir Lerikyte'i už tarpininkavimą.


Šilingė drinks_cheers.gif vežė, o visi parodos dalyviai pavydėjo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SVT @ 2011 04 18, 18:32)

Labai džiaugiuos, kad vanda sėkmingai jus pasiekė 4u.gif
apie priežiūrą
http://www.orchids.l...c.php?f=32&t=13
Papildyta:
QUOTE(Raun'a @ 2011 04 18, 19:16)

man šis zygutis kažkas tokio wub.gif labai nematytas, beje, man rodos jis su pavadinimu g.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2011 04 18, 18:31)

ar paleidai jį į laisvę? ar į klozetą? biggrin.gif kai susikryžmins su lietuviškais hihihi.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif siandiena pirkau gelytes 4u.gif
user posted image

user posted image

o cia jau akcijines gelytes smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Bet vandute tai swoon.gif swoon.gif swoon.gif
Atsakyti
Ačiū merginos už foto reportažus nuostabius vis paguoda nebuvus 4u.gif O jau Jūsų pirkinukų gražumas, seilės tik teka lotuliukas.gif doh.gif O aš ryt gal parodysiu savo prasiskleidusį manii black irgi iš orchidėjų.lt pirkau šiek tiek skiriasi nuo Tinos bigsmile.gif o kvapo irgi nesulaukiau bent kol kas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2011 04 18, 21:05)
Šilingė  drinks_cheers.gif vežė, o visi parodos dalyviai pavydėjo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Ačiū Šilingei 4u.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 18, 21:05)
Labai džiaugiuos, kad vanda sėkmingai jus pasiekė 
apie priežiūrą
http://www.orchids.l...c.php?f=32&t=13

Ačiū 4u.gif ,
jau visą savaitgalį skaitau book.gif apie vandas, bet visvien "rankos dreba". Šiandien jau buvo mirkyta, nusausinta ir pakabinta "į vietą". Stebiu.

PS Gal žinote jos pavadinimą? blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 04 18, 13:15)
Kviečiu ir Jus pasivaikščioti po Žalius horizontus  smile.gif

sustok ir pažvelk, mano akimis smile.gif

be proto fantastiškos foto,ypač "pelkiniai" augalai ir kaktusai-sukulentai wub.gif wub.gif
Lerikyte viskas ok,gėlės sveikos grįžo
Visų naujokės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Sandrita~: 18 balandžio 2011 - 20:36
ačiū sokejuke86, Sandrita 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 04 18, 20:36)
be proto fantastiškos foto,ypač "pelkiniai" augalai


Aplamai visa pelkė buvo labai super. O savo ąsoteniui gigantui parsivežus namo ir vėl vos sutalpinus jį ant palangės sakiau "va pamatei kokie ąsoteniai turi būt, taip kad prastinkis, palangė ne guminė" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2011 04 18, 21:42)
Aplamai visa pelkė buvo labai super. O savo ąsoteniui gigantui parsivežus namo ir vėl vos sutalpinus jį ant palangės sakiau "va pamatei kokie ąsoteniai turi būt, taip kad prastinkis, palangė ne guminė"  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SVT @ 2011 04 18, 17:32)
Labas vakaras,
pristatau savo pačią pačiausią orchytę Vanda. Atkeliavo iš Kauno parodos. Iš to džiaugsmo nepaklausiau atvežusios merginos vardo/nick'o. Tačiau dar kartą norėjau jai padėkoti už atgabenimą ir Lerikyte'i už tarpininkavimą. user posted image
user posted image

Tai yra mano pirmoji vanda. Šiuo metu ji yra pakabinta, tačiau kiek suprantu pradedantiesiems geriau laikyti vazoje?
wub.gif  wub.gif  wub.gif

Labai tikiuosi, kad šitą vandutę žydinčią dar pamatysiu ne vienoje parodoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2011 04 18, 21:42)
Aplamai visa pelkė buvo labai super. O savo ąsoteniui gigantui parsivežus namo ir vėl vos sutalpinus jį ant palangės sakiau "va pamatei kokie ąsoteniai turi būt, taip kad prastinkis, palangė ne guminė"  lotuliukas.gif

biggrin.gif aš irgi noriu ąsotenio smile.gif ir sakiau tikrai ysigysiu smile.gif man ta pelkė buvo kažkas tooooookio wub.gif
Atsakyti