Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Raun'a @ 2011 04 18, 13:57)
nila, labai grazios foto  wub.gif  thumbup.gif
eiryn, pirmoji pasakiska, antroji super super wub.gif  wub.gif man aktlejos isviso silpnybe  blush2.gif


Ačiū 4u.gif Iš tikro dabar rezgu mintį dar geltoną katlėją įsigyt ir manau pradžiai katlėjų ligos troškulys bus numalšintas blush2.gif

QUOTE(Kkunigunda @ 2011 04 18, 14:06)
Eiryn
gražios gėlytės wub.gif


Ačiū 4u.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 18, 14:17)
eiryn, dar vieną pamiršai biggrin.gif

skleidžiasi zygutis kur su pumpurais buvo  clap.gif tuoj pamatysim kas toks


Valioooo, laukiam laukiam žiedžiuko drinks_cheers.gif

Pastačiau virtuvėj, taip gerai pritapo, kad net pamiršau jog ji nauja blush2.gif
Atsakyti
Labuką, po parodos ir aš parsivežiau porą naujokių wub.gif

user posted image
user posted image

..ir pirmieji naminiai žiedeliai rolleyes.gif wub.gif dar tik skleidžiamės bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
visu ziedai labai grazus wub.gif tikiuosi kitais metais sudalyvauti parodoje 4u.gif
Atsakyti
jau kaip sužavėjo mane "mini markas", čiupinėjau, čiupinėjau doh.gif paskui draugė užkalbėjo dantį ir išėjau, už tai naktį sapnavau, kad perku doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ką parsivežiau iš parodos, tai rekomenduotų orchidėjų trašų rolleyes.gif thumbup.gif Tikiuosi, pasiteisins visos pagyros šioms trašoms mirksiukas.gif

merginų nei vienos nepažinau, o jei ir paklaustumėt, ar ta ar kita buvo, mačiau tik gėles, žmonių neprisimenu doh.gif blush2.gif
Atsakyti
svt ,man sita vanda tai kazkas nerialaus superrrr thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruze: 18 balandžio 2011 - 18:14
na ka rodausi ir as, zygutis, pirktas parodoj, buvo tik 2 ziedeliai issikleide, dabar skleidziasi jau ir daugiau, tik sunku nufotografuoti graziai, nes visi ziedai i skirtingas puses doh.gif biggrin.gif
user posted image
ir naminuke, is karvytes i kazka nepanasaus i karvyte pavirto g.gif doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2011 04 18, 19:13)
svt ,man sita vanda tai kazkas nerialaus superrrr thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Ačiū, pati sėdžiu negaliu savo sėkme patikėti kaip ir kitos merginos bigsmile.gif . Bijau ir prisiliesti prie jos. Kas augina vanda orchytes, ar mirkote virintame vandenyje?

Raun'a, koks spalvų derinys!
Atsakyti
nuostabūs visų visi žiedeliai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 18 balandžio 2011 - 18:31
QUOTE(SVT @ 2011 04 18, 17:32)

vaaau
Atsakyti
QUOTE(SVT @ 2011 04 18, 18:32)
Labas vakaras,
pristatau savo pačią pačiausią orchytę Vanda. Atkeliavo iš Kauno parodos.
Tai yra mano pirmoji vanda. Šiuo metu ji yra pakabinta, tačiau kiek suprantu pradedantiesiems geriau laikyti vazoje?
wub.gif  wub.gif  wub.gif


labai.... wub.gif wub.gif

QUOTE(Raun'a @ 2011 04 18, 19:16)
na ka rodausi ir as, zygutis, pirktas parodoj, buvo tik 2 ziedeliai issikleide, dabar skleidziasi jau ir daugiau, tik sunku nufotografuoti graziai, nes visi ziedai i skirtingas puses  doh.gif  biggrin.gif


toki ziguti maciau lark nuotraukoi..labai gražus... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SVT @ 2011 04 18, 17:32)
Labas vakaras,
pristatau savo pačią pačiausią orchytę Vanda. Atkeliavo iš Kauno parodos.


Nereali vanda wub.gif Kol kas neturėčiau tokiai vietos namie ir šiaip galvoju, kad aš dar nepriaugau auginti vandas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 04 18, 18:31)
Stai kas pas mane dar prasiskleide:
O cia gal is kokios Borneo atvykelis  g.gif  hihihi.gif issliauze taip isdidziai is kazkurios naujokes vazonelio  tongue.gif

Labai graži spalva wub.gif o atvykėlis matyt susipažinti išlindo biggrin.gif

QUOTE(SVT @ 2011 04 18, 18:32)
Labas vakaras,
pristatau savo pačią pačiausią orchytę Vanda. Atkeliavo iš Kauno parodos.

Labai graži, man rodos parodoje daug kas į ją akis ganė thumbup.gif

QUOTE(kimalaugno @ 2011 04 18, 18:41)
Labuką, po parodos ir aš parsivežiau porą naujokių  wub.gif

Gražūs žiedeliai wub.gif

QUOTE(Raun'a @ 2011 04 18, 19:16)
na ka rodausi ir as, zygutis, pirktas parodoj,

Labai gražus zygutis, toks spalvingas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti