Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Ridma @ 2011 04 18, 16:41)


žiedelis koks simpatukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 04 18, 15:45)
žiedelis koks simpatukas wub.gif

Buvo dar tokiu mazuliu tamsiai violetines spalvytes,bet emiau sita,nors ir anos fainuoles su daug pumpuriuku wub.gif
Atsakyti
o pas mus pardavinėja miniukus:lotuliukas: lotuliukas.gif lotuliukas.gif
lapai dideli, žiedai keli nedideli ir sugalvojo,kad mini orchidėjos doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Ridma lb lb lb wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 18, 16:17)
Ridma lb lb lb  wub.gif

Dekui,kad tik tie pumpuriukai visi prasiskleistu rolleyes.gif
Bet jau prilietos jos ten Maximose,pakeliau tai tiesiog varva is tu vazoneliu vanduo,tuose dekluose vanduo irgi,ilgai dabar nereikes lieti.
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 04 18, 11:15)
Kviečiu ir Jus pasivaikščioti po Žalius horizontus  smile.gif

sustok ir pažvelk, mano akimis smile.gif

super,mergaites,nuostabios jusu visu nuotraukos!!!
Atsakyti
NILA, tik dabar turėjau laiko peržiūrėti foto - o dieve dieve kaip gražuuuuuu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ridma @ 2011 04 18, 15:41)

kokia grazute wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 04 18, 13:40)
Ačiū 4u.gif
Gaila, kad negalėjau pilnai atsiduoti fotografavimui (būtu geresnės foto) nes buvau su kompanija smile.gif bet ir džiaugiuos, kad ją turėjau rolleyes.gif
Canon EOS 550D, objektyvas:  Canon EF 100mm F2.8 USM macro lens, pas Nastanką toksai pat  thumbup.gif 

Nila, super nuotraukos! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 04 18, 17:17)
super,mergaites,nuostabios jusu visu nuotraukos!!!

aciu 4u.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 18, 17:23)
NILA, tik dabar turėjau laiko peržiūrėti foto - o dieve dieve kaip gražuuuuuu  wub.gif  wub.gif

aciu 4u.gif mirksiukas.gif

QUOTE(Nastanka @ 2011 04 18, 17:35)
Nila, super nuotraukos!  thumbup.gif  wub.gif

aciu Nastanka 4u.gif taviskes irgi begalo grazios mirksiukas.gif beje nepagyriau taviskiu naujoku is parodos wub.gif reikia susitikti mirksiukas.gif
Atsakyti
Stai kas pas mane dar prasiskleide:
[attachmentid=212341]

O cia gal is kokios Borneo atvykelis g.gif hihihi.gif issliauze taip isdidziai is kazkurios naujokes vazonelio tongue.gif
[attachmentid=212342]
Atsakyti
Labas vakaras,
pristatau savo pačią pačiausią orchytę Vanda. Atkeliavo iš Kauno parodos. Iš to džiaugsmo nepaklausiau atvežusios merginos vardo/nick'o. Tačiau dar kartą norėjau jai padėkoti už atgabenimą ir Lerikyte'i už tarpininkavimą. user posted image
user posted image

Tai yra mano pirmoji vanda. Šiuo metu ji yra pakabinta, tačiau kiek suprantu pradedantiesiems geriau laikyti vazoje?
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti